izostavane na ploda s edna gs

  • 1 333
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И мен ме плашеха, че бебето е дребно, а пък се роди 4 кг.Не се впрягай много.Важното е тоновете да са добри.Дори да е по-дребно бебе като се роди живот и здраве ще навакса.Успех  bouquet

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма за какво да се притесняваш. Случва се, не е фатално.

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и на мен така показваше, а когато дойде време за раждане преносих уж една седмица, ама според мен лекарите нещо ми бяха объркали термина  oops
Според мен си е нормално  Grinning

# 18
  • Мнения: 472
Освен, че ехографите дават отклонение, терминът зависи и от това дали си имала редовен цикъл и колко време е продължавал. Аз бях с нередовен цикъл и ми продължаваше 3-4 дни и бебка изоставаше с 1 седмица. Понеже имах здравословни проблеми я родих с планирано секцио 1 седмица по-рано от определения термин, т.е. 2 седмици по-рано по показанията на ехографа. Няма защо да се притесняваш 1 седмица изоставане не означава, че нещо не е наред. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане  Hug

# 19
  • Мнения: 9 973
 Peace
моето се роди в 39г.с.,а отговаряше на 32 г.с.-живо и здраво ми е,нищо че е по-малко Peace

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
Peace
моето се роди в 39г.с.,а отговаряше на 32 г.с.-живо и здраво ми е,нищо че е по-малко Peace

Това е ужасно голямо отклонение, ако ме питаш мен...

И двата пъти уж преносвах, а бебета ми отговаряха точно на 40 г.с. С второто пък докторът все се вайкаше, че върви две седмици по- малко  Rolling Eyes Върви разбери.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 055
извинявам се, публикувала съм два пъти  Peace

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 16:46 от Тарталета

# 22
Колкото повече напредва бременността,толкова по-неточно става изчисляването на седмицата.Разлика от 2-3г.с. не е фрапираща при условие,че си толкова напред в бременността.Мисли позитивно и не го мисли прекалено.

# 23
  • Мнения: 1 195
хич не се притеснявай.
И на мен в началото ми казаха че бебо изостава с 2 г.с и много се притесних, а накрая изпреварваше даже Simple Smile
Важно е спокойствието ти.
Желя ти леко бременеене и здраво бебче накрая   bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 74
Няма страшно!На мен в 32 седмица ми казаха че бебчо отговаря на 27 и това 3 пъти.Отидох за мое успокоение на 4Д и там потвърдиха точните седмици.Не се притеснявай!

Общи условия

Активация на акаунт