ново контролно за начинаещите/и не само/фотошопки

  • 10 121
  • 330
  •   1
Отговори
# 30
  • наоколо
  • Мнения: 55
И аз за анонимен. Ани, мерси за темата и изобщо за усилията да ни изучиш  bouquet

И аз. 55

# 31
  • Мнения: 3 810
аз не знам в коя категория съм...ще ми се да не съм начинаеща, но....мога ли да участвам?

Ани, микки не съм я засичала отдавна, така че май си поела тежката и отговорна задача на Фотошоп конкурсите във форума ни Hug  bouquet Интересни задачки, ако разрешите ще опитам  Wink Още повече за рамка и други нещица съм абсУлютнУ начинаещ...

# 32
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Пу и аз тука, незнам дали ще ми стигне времето, ама поне в 1 категория ще участвам

# 33
  • Мнения: 1 400
Хайде и една голяма бяла птица да се запише тук Embarassed. Бива заспалщина, ама то мойто на нищо не прилича - имало си тема, а аз седяяяя и чакам оттатък ooooh!.

# 34
  • Мнения: 1 884
Хайде и една голяма бяла птица да се запише тук Embarassed. Бива заспалщина, ама то мойто на нищо не прилича - имало си тема, а аз седяяяя и чакам оттатък ooooh!.
Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Времето е малко за всичките пет категории. АКо може да се удължи срока  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 7 242
Както кажете, но аз съм от нетърпеливите и рядко правя нещо повече от 1 ден /то си личи по качеството Mr. Green/ т.е. седмица ми е предостатъчна. Обаче и не работя  Embarassed, така че работещите имат думата.

# 37
  • Мнения: 2 270
Времето е малко за всичките пет категории. АКо може да се удължи срока  Rolling Eyes
ако кажете,ще удължим срока ,но мисля,че 2 седмици са даже много време,а и всички започват да работят последните 2-3 дена

# 38
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз кат' Голямата Бяла Птица Вейдър   Mr. Green си дремех в другата тема и чакам новини за контролоното. А, бе заплес!
Ей, ме на!
Мен лично срока ме устройва, а анонимността още повече! Joy

Ани , БЛАГОДАРЯ! Страхотна организаторка и учителка си!

Цоци ти къде така се измъкваш с пожелания за тези дето ще участват? А,ти?

Медовинка, стига си се вайкала ми се захващай за работа. Ама,я! Поне в една категорийка, де!:love:






# 39
  • Мнения: 2 616
Суперски са темите на конкурса.
Какво стана с идеята за миксиране на животни? Хайде това да е тематиката на следващият конкурс?

# 40
  • на село
  • Мнения: 1 028
Какво стана с идеята за миксиране на животни?

Какво миксиране?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И на мен срока ми е достатъчен, и 3 седмици да го направите, пак ще творя последните 2-3 дни. Обикновено действам като ножа опре до кокъла. А, и нали всеки може да участва изборно, в която категория си иска.

# 42
  • Мнения: 203
Запис и от мен!Иска ми се да участвам във всички категории, дано успея!Благодарности за ani69!!!  bouquet

# 43
  • Мнения: 458
Ще се престраша и аз Hug Peace

# 44
  • Мнения: 11 607
Ани , БЛАГОДАРЯ! Страхотна организаторка и учителка си!

Цоци ти къде така се измъкваш с пожелания за тези дето ще участват? А,ти?

Ох, Ани, Ани.......жалко, че не съм на мястото на мъж ти.......Прекрасен човек си!  bouquetБлагодаря ти за всичко!

Муцка1...благодаря,че се сети за мен.......За съжаление...аз се отчаях,че от мен ще стане нещо и нищо не съм парвила от преди нова година...Може би вече стана 1 месец откак не съм отваряла фотошоп-а....Т.е. един път го отворих...но се разочеровах от себе си,че не мога да направя урока на Ани за излизане от снимка и бях до там.......

Няма да участвам в контролното, защото ще се проваля, така както  се провалих на предното контролно. Ще се радвам само ако поддържам темата за начинаещите във фотошоп-а - при над 15стр. ще се стремя да пускам редовно нова(надвечер, като се върна от работа), дори и само по този начин да поддържам някаква връзка с вас...Че иначе изобщо ще сдам багажа с фотошоп-а. Смятам,че темите за начинаещите са полезни и трябва да останат, защото постоянно идват нови форумки, с нови въпроси, а старите начинаещи се местят в другата тема - т.е. има един постоянен поток на влизащи и на излизащи. На учителките ..да им е яка гърбината да обесняват.....

Успех, ще ви следя......не напразно ви се възхищавам...аз нямам вашият талант и умение, и не напразно бях и си оставам фен на конкурсите за фотошоп-а,защото там виждам големи красоти. Дяволинке....измисли нов конкурс,че да има какво да гледам.......Напр. как аз от Цоцоланка да стана Стройна Фиданка Mr. Green.......

Спорен шоп, дами и простете спама ми!

Общи условия

Активация на акаунт