Великденска седмичка

  • 1 812
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Весела седмица и от мен.Утре влизам в болница и ако всичко е наред в четвъртък ми предстой оперативна лапароскопия.Стискайте палци. Simple Smile

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Цитат на: peta
Весела седмица и от мен.Утре влизам в болница и ако всичко е наред в четвъртък ми предстой оперативна лапароскопия.Стискайте палци. Simple Smile


Стискаме палци. Всичко ще е наред Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 3 123
Цитат на: peta
Весела седмица и от мен.Утре влизам в болница и ако всичко е наред в четвъртък ми предстой оперативна лапароскопия.Стискайте палци. Simple Smile

 Стискам ти палци мила,всичко ще бъде наред.Не се притеснявай всичко минава и се забравя-аз също правих оперативна лапароскопия този месец.

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Благодаря ти за успокоението.Аз честно казано до днес не се притеснявах, но днес.........се чувствам някак по-различно.Дано всичко е наред и мине добре.После ще разказвам. Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 4 273
Пета, жалко, че чак сега виждам какво си писала, но да знаеш, че силно ти стискам палци! Желая ти бързо възстановяване и разкажи, моля те подробно, че някои хора като моя милост, смятат да се престрашат наесен за лапаро. Успех!

# 20
  • Русе
  • Мнения: 526
Здравейте, момичета!
   На мен днес ми е 15-ти ден от цикъла и вече навлизам в решителния период, когато евентуално ще имам овулация. Стискайте ми палци този месец да имаме успех! Praynig Аз си меря БТ и за първи път графиката ми изглежда нормална засега, явно се повлиявам добре от Бромокриптина. Все още нямам повишение на температурата, очаквам го до 4-5 дни. Изпълнена съм с много надежда и оптимизъм. Винаги съм усещала Великден като най-големия и най-любимия ми празник и си пожелавам едно малко чудо да се случи и с мен тези дни! Praynig
   Усех на всички и весела подготовка за празника в неделя! Wink

# 21
  • Мнения: 1 329
Пета,
успех миличка!  Praynig
Лапарото ще мине идеално, не се притеснявай.
 Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 324
Пета, силно се надявам да се появиш с чудесни новини.  Praynig

И един въпрос - отваря ли ви се сайта на Зачатие? Защото аз не мога да вляза там  Confused

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Не и при мен не се отваря
Я вижте каква хубава новина:
Vена износи петзнаци за бездетно семейство
Да са вижи и здрави! Представяте ли си колко памперса са това на ден? Grinning  Laughing  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 324
Ва, не ми се отваря линка, който си дала  Confused

Хеййййй, непишештите  Wink боядисахте ли яйцата вече  Simple Smile

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Странно, при мен се отваря, при това нормално.
Яйцата привечер или в събота ще боядисвам

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Ихаааа и все момчета !  Grinning  Да са живи и здрави !
( и при мен се отваря )

# 27
  • София
  • Мнения: 4 273
Супер! Такива новини ми повдигат духа! Да са живи и здрави, а също и родителите им, за да имат сили да ги гледат.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
При мен борбата с яйцата завърши успешно #Milti  #Milti  #Milti И сега си имам много боядисани яйчица и малко боядисани ръце Mr. Green Вече ми е много празнично.....дано и при вас е така Grinning Лек ден на всички момичета Grinning

# 29
  • Мнения: 4 324
И понеже вече съм в почивка от утре, чаааааак до вторник, пожелавам на всички весело изкарване на празника. Много емоции и повече усмивки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт