Rimmel

  • 12 472
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 230
Имала съм няколко пъти червила. Хубави цветове, но никак не са покривни..някак си, нямат плътност. Вече не купувам.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 779
Моливите за очи, червилата и спиралата Exaggerate (май така се казваше - в сива опаковка) са много добри продукти! Червилата имат и голям цветови избор.  Peace

# 32
  • Мнения: 2 414
Аз съм имала фон дьо тена с блестящи частици и бях доволна.Не е нещо особено,но з цената си е екстра. Grinning Една приятелка има двойната им спирала и също е много доволна.

# 33
  • Mонтана
  • Мнения: 413
двоината спирала е хубава ама барзо съхне,защото има голям отвор:((
сега има някаква нова ама още  не е пусната навсякъде.

# 34
  • Мнения: 125
Имам пудра на Rimmel - доволна съм!

# 35
  • Мнения: 235
 Преди Коледа си купих фон дьо тен Рековер не е нещо особено като се има предвид името светлоотразяващи частици , не е много покривен, но за цена 13 лв става. Имам и от единичните им сенки- по добри са от Руби роуз. Поне не се събират в гънките на клепачите. Ползвам и спирала тяхна от която съм много доволна.

# 36
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
 Имам и аз тази спирала Екстра супер Лаш около 6 лева и и съм много доволна, миглите ми имат имат обем, имат дължина пък и не се слепват

# 37
  • Мнения: 957
Аз имам една спирала с червена капачка  "МАгна нещо си" се казва..много ми допада ..самата консистенция на спиралата..много черно си е ..и четката хубава..ама почна леко да се разпада

# 38
  • Мнения: 262
Преди 3-4 години си бях купила тяхно червило "дълготрайно"  Rolling Eyes

Смятам да пробвам някоя от препоръчаните спирали.

# 39
  • Mонтана
  • Мнения: 413
пробваи тази за обем с 4ервената опаковка,100% ще си доволна,ве4е я има и с извита 4етка.

# 40
  • Мнения: 2 489
Тъкмо в една друга тема писах за тази спирала Simple Smile,че не съм доволна

# 41
  • Мнения: 179
Момичета, за фон дъо тен-ите няма смисъл много да се обсъжда според мен, защото явно си е до индивидуалната кожа на човек - на братовчедка ми и носят всякакви неща от риммел от Англия. Бях пробвала един (наистина не помня от коя серия беше) и останах адски доволна!!! Но тогава кожата ми доста се омазняваше в Т-зоната! Въпреки това цял ден не се появи гадният блясък, а имах съвсем равномерен тен и адски хидратирана кожа.. Колкото до спиралите - аз имам нормално гъсти, дълги и тъмни мигли, може би не ми трябва толкова много, но обожавам спиралите на Риммел!!! Даже още утре ще посетя тази аптека с/у Син Сити, за която бяхте писали, защото да си намериш Риммел не е много лесна задача... Пробвала съм всички или почти всички спирали и дори не мога да преценя коя е по-добра от другата. Всички са страхотни за мен! От Ексаджърейт миглите ми стават още по-дълги и обемни, като пеперуди Simple Smile)) Червената с извитата четчица дава адски наситен цвят и супер обем, а черната (също с извита четчица) е подобна на червената. Прозвуча като адската реклама, но според са много по-добри от тия мейбълин, макс фактор и тем подобни. А дори и да ми се даваше 25 лева за Л'ореал, пак бих си купила Риммел. Но всеки има различни очаквания, различни мигли, така че....

# 42
  • Мнения: 375
лаковете им са по добри от ОПИ

# 43
  • Мнения: 179
Онзи ден си купих червената, но с правата четчица. Обемът е убийствен...

# 44
  • Мнения: 2 388
От три години вече ползвам червило на тази марка.
Страхотно попадение, като цвят и качество.

Общи условия

Активация на акаунт