За крем, който се рони - има ли спасение??

  • 3 243
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 394
Не, няма излющващо действие. Naughty
Излющващо действие имат само киселините и освен излющване, което не е като тази кир, която се получава, има и леко зачервяване на кожата на места
Проблема е във формулата на крема, според мен. Thinking

Искам да предупредя, че другият крем, с който имах същият злополучен опит миналата година беше на Виши- Thermal FIX UV- пак с 20 СПФ беше.  Wink

# 16
  • Мнения: 3 830
Щом има зачервявания по кожата, май не ти понася много добре. Зачервяването говори за кожно раздразнение или възпаление newsm78

# 17
  • Мнения: 240
На мен така ми се ронеше супердифенс-а на Клиник. Някъде четох, че това значи, че кремът е неподходящ за типа кожа и тя не го възприема.

# 18
  • Мнения: 922
Явно крема не е подходящ за твоята кожа. Моята кожа е нормална дехидратирана, но ако си взема крем за суха кожа ми се получава ефект като твоя.

# 19
  • Мнения: 779
 имам такъв на ейвън,за ръце..., Thinkingрони се като попие,но има ефект

# 20
  • Мнения: 35 891
и на мен ми се е случвало с кремове; спасение няма

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Това е вечния ми проблем с кремовете.В началото аз мислех,че е от годността,но не е така.Кир ефекта се получава и при козметика,която не ти я поема кожата,тоест съставките на дадения крем не се приемат от нея,затова винаги когато купувам крем, предупреждавам аптекарките за този мой проблем и въпреки увещанията,че този продукт е за моя тип кожа ,държа да пробвам първо  и след това купувам.Кожата ,ми е чувствителна и рядко намирам крем ,който да не ми прави кир ефект(поне аз така го наричам) и да не се получават кожни реакции.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 157
На мен така ми се ронеше супердифенс-а на Клиник. Някъде четох, че това значи, че кремът е неподходящ за типа кожа и тя не го възприема.

Да разбирам ли  сега ,че няма ефект от този крем (Виши) ?  Никъде не пише за каква кожа е  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
И на мен ми се е случвало с доста скъпи кремове и няма спасение ConfusedАз специално си слагам по-лек слой от тези кир-образуващите Sunglasses

# 24
  • Мнения: 4 290
На мен ми се случи с крем (дневен и нощен)на Гарние. Рониха се много неприятно и се обринах от тях. Спрях да ги ползвам и намразих марката.   Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 4 052
Опитайте да слагате по-малко количество от крема. Явно ви идва малко...."тежък" и кожата не може да смогне да го попие. Аз също съм имала подобен проблем с крем, който даже ми образуваше и черни точки Shocked В последствие разбрах, че е бил за по-зряла кожа ooooh!.

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Няма спасение,много,малко,когато крема не е за твоята кожа.Жалко,че има хубава козметика,а не мога да я ползвам. Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 7 752
И на мен ми се е случвало с дневния крем Primordiale на Lancome, оказа се, че е прекалено силен за кожата ми.

# 28
  • Мнения: 451
Ми явно просто не  кремът за теб, смени го

# 29
  • Мнения: X
имам такъв на ейвън,за ръце..., Thinkingрони се като попие,но има ефект
да не би да е онзи с глицерина и силикона?

Общи условия

Активация на акаунт