Бурканчета "HIPP" с мухъл вътре!

  • 1 719
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,Мами!Купих на бебето ми от прехвалените пюрета "Hipp"от "Пикадили"-Мола на бул"Стамболийски",прибирам се в къщи,отварям и вътре мухъл по капачката,изхвърлих всичките.Много съм разочарована.
Отсега-нататък ще давам на бебето ми само домашна храна.
То не стига,дето са толкова скъпи,ами не се знае колко бракувана стока се продава.
на бурканчетата-пише-срок на годност до 2009 година #2gunfire

# 1
  • София
  • Мнения: 7 182
Ако наистина има мухъл вместо да ги изхвърляш, трябваше да направиш рекламация!

# 2
  • Мнения: 745
много лошо!!!аз си купувам от варненските пикадилита,но досега такова нещо не ми се е случвало!!!! Thinking

# 3
  • Мнения: 502
аз си купувам от варненските пикадилита,но досега такова нещо не ми се е случвало!!!! Thinking
Мисля че проблема не е откъде е купено, а в партидата. Щом е в срок на годност.
А другите провери ли ги дали и те имат мухъл?Най - добре се обърни към фирмата.

# 4
  • Мнения: 174
Направи рекламация

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Мисля че проблема не е откъде е купено, а в партидата.
Най-вероятно цялата партида е скапана. Редно е да направиш рекламация в магазина, че да си вземат мерки - така няма още някоя мама да си ги купи.

# 6
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Сигнализирай за това в магазина, няма значение че пюретата са в срок.
Това "плаче" за излъчване по нац. телевизия.

# 7
  • Мнения: 1 440
Айде и аз да се присъединя към останалите-непременно направи рекламация!

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е да ама авторката каза, че го е изхвърлила Sad

# 9
  • Мнения: 154
И аз съм за това да се дава гласност на такива неща,трябвало е да направиш рекламация,аз също купувам на Хипп,но от Метро и засега не съм случвала на мухлясали.

# 10
  • София
  • Мнения: 431
Аз не си купувам пюретата от Пикадили, но по капачките на някои наистина има нещо подобно на мухъл - например на тиквичките с картофи. Първия път и аз изхвърлих, но като намерих пак такава капачка я разгледах по-внимателно и установих, че това не е мухъл, а просто коричка от пюрето. Купувам най-различни пюрета на Хип от най-различни магазини и се случва да има такива корички (само при зеленчуковите и месните пюрета е така). Не знам дали случаят е същият, но е възможно - затова споделям.

# 11
  • Мнения: 487
И аз съм забелязвала нещо подобно на мухъл на някои капачки, но се оказа, че наистина е нещо като коричка от пюрето. Не миришеше на мухъл, а и на пюретата нищо им нямаше.

# 12
  • Мнения: 745
то май не става въпрос за коричка,а за мухъл.не вярвам момичето да не може да различи мухъл от коричка.

# 13
  • Мнения: 814
Ако наистина има мухъл вместо да ги изхвърляш, трябваше да направиш рекламация!

Абсолютно  Thinking

# 14
  • Мнения: 321
И аз съм забелязвала нещо подобно на мухъл на някои капачки, но се оказа, че наистина е нещо като коричка от пюрето. Не миришеше на мухъл, а и на пюретата нищо им нямаше.

И аз купувам Хипп...

Но при проблем задължително рекламация!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт