Моят мъж ми призна, че е смъркал кока

  • 12 585
  • 200
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 179

А въпросното момче, което си позволяваше да предлага на мъжа ми ( не оправдавам мъжа си ) директно го изпидирах от града ни.И въобще не ме е срам.

Ухааа, я кажи как ги пъдиш тез момчета от града... Мацки дръжте се, от утре почвам да разчиствам София. И въобще не ме е срам!

# 16
  • Мнения: 54
Как си е моя работа.И без това не беше от нашия град.Да ходи да продава другаде.Историята е дълга и няма да я разказвам.Казах само това, което може би вълнува авторката.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 179
Как си е моя работа.И без това не беше от нашия град.Да ходи да продава другаде.Историята е дълга и няма да я разказвам.Казах само това, което може би вълнува авторката.

Ееее, недей така де, сподели...  Wink
знаеш ли колко навлеци има тук, които са от други градове. Много ще помогнеш, да знаеш. И задръствания няма да има и навалицата ще намалее... райско ще стане...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз знам за моя,че е опитвал,преди да ми стане мъж де.Но мисля,че го познавам достатъчно добре за да се притесня от този факт,въпреки,че аз самата никога дори и трева не съм си дръпвала.
Било е моментно най-вероятно заради купона.Не задълбавай ако не виждаш по-сериозна причина !  Peace

# 19
  • Мнения: 887
За мен наркотиците са най-гнусното нещо на света и ако разбера, че мъжът ми е употрбил или употребява не само ще се чувствам разочарована от него, а със сигурност ще изгуби в голяма степен доверието ми, което няма да си върне много лесно. Определено няма да бъда въобще спокойна и сигурна в партньора си ако ми "сервира" подобно нещо и със сигурност ще трябва да си избере между семейството и наркотиците. Такова нещо не бих простила - категорично.

# 20
  • Мнения: 4 435
Мога да кажа само едно-Голяма работа станала. ooooh!
Какво толкова?
Първо няма как да е смръкнал една доза.Смръкнал е една линия.И дори не е разбрал какво е.
Няма как да се пристрасти,поевярвай ми.Имай предвид и че това не е хероин.Така,че неща от сорта-Как ще опазя детето си след време са смешни и показват,че не си запозната с кокаина специално.Успокой се,плакала си напразно.Смърка се във тоалетната на всяко заведение.
И гледам много дами има запознати с цените и като дръпнел 5-6пъти какво щяло да стане.Тва са пълни безумици.Цената да ви кажа е 120лв.
Пак ти казвам,няма за какво да го правиш на проблем.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
За мен по- шокиращото е , че той, управителят на заведението шмърка кока. Той е този, който трябва да следи за реда, да е за пример на персонала. Къде е тръгнал 35- годишен пергиш да се прави на тинейджър.  Това за мен не е сериозно, честно ти казвам. Айде да е сервитьор, барман, ама управител да си шмърка на работното място  Confused Съвсем друга щеше да е картинката ако бяхте някъде другаде.

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Голяма работа като е смъркал кока,по - скоро бих се обидила че не ме е викнал да смъркаме заедно.
Моля за извинение,Вие,майка ли сте?

# 23
  • Мнения: 2 000
Бих се почувствала по същият начин като теб. Много ще се разочаровам.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Мога да кажа само едно-Голяма работа станала. ooooh!
Какво толкова?
Първо няма как да е смръкнал една доза.Смръкнал е една линия.И дори не е разбрал какво е.
Няма как да се пристрасти,поевярвай ми.Имай предвид и че това не е хероин.Така,че неща от сорта-Как ще опазя детето си след време са смешни и показват,че не си запозната с кокаина специално.Успокой се,плакала си напразно.Смърка се във тоалетната на всяко заведение.
И гледам много дами има запознати с цените и като дръпнел 5-6пъти какво щяло да стане.Тва са пълни безумици.Цената да ви кажа е 120лв.
Пак ти казвам,няма за какво да го правиш на проблем.


Абсолютно подкрепям  Peace
И аз, и моят мъж сме пробвали различни неща. Не сме наркомани. Ама изобщо. Това, че е 35 годишен, нищо не означава. Не е пробвал като млад, прави го сега, голям праз. Това, че е управител, също нищо не е- и управителите ходят до тоалетната като всички останали и те са хора.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Голяма работа като е смъркал кока,по - скоро бих се обидила че не ме е викнал да смъркаме заедно.
Моля за извинение,Вие,майка ли сте?

Е, това какмо толкова голямо значение има. И аз съм майка, но не съм спеченячка, не съм дърво, че да се товаря за глупости. Бил шмръкнал. Тя дъщеря ми ще разбере, ще усети, ще задава въпроси... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 217
Въпросът е, дали му е харесало защото от това зависи, дали ще повтори. Опитай се да разбреш, ама това няма да стане, ако му дигаш скандали и ревеш. Просто поговорете спокойно. Иначе в конкретната случка не виждам нищо драматично. Очевидно, ако му е било за първи път, а и си е бил подпийнал, даже не е поел кой знае колко (иначе щяхте да свършите в токсикологията). А не ти е казал,защото не е искал скандали на връх Нова година, предполагам...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Тарталета, всички ходим до тоалетната , дори и шефовете пикаят и акат, но да се друсаш и да ходиш пияна на работа все ми се струва, че не е редно. Така мисля аз, не съм задръстенячка, човек може да прави каквото си иска извън работата. Представи си следната ситуация - става бой, идва полиция, викат надрусания управител да даде показания.  Мога  да ти дам и много по - фрапиращ случай от практиката на мъжа ми, когато един негоив служител идва на работа рано сутринта, но неизтрезнял от вечерта и за малко щял да ритне камбаната, защото бил неадекватен. Понякога такива неща могат да бъдат фатални.

# 28
  • Мнения: 227
Ще ми стане кофти,разбира се!Голям мъж ,на какъв се прави?И защо?Толкова ли му е нужно.Нещо дали не е в мен грешката?Такива въпроси щяха да ми минат през ума.
Най-вече ще се притесня за здравето му,дали няма да се пристрасти....и такива неща,които на някои от вас,може да им се сторят тъпи,но не сте пряко засегнати,нали?И това значи ли,че съм задръстенячка-не мисля.

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В този случай предпочитам да съм това което пишеш,защото за мен това не са глупости ,дори се учудвам че, родители го приемат за нещо нормално.  WinkОпределено,постъпката на съпруга ти не може да бъде за пример,имаш право да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт