Бракът ми се разпада , а няма и година !

  • 4 748
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 819
А може просто още да са прекалено млади и да не са свикнали да дават отпор на родителите. Но все пак момичетата са прави, че те сами са виновни, че позволяват да им се месят. Ще пораснат, ще започнат да отстояват мнението си.

Просто минете през този период.

# 16
  • Мнения: 887
Ако бракът ви се разпада, то е заради самите вас.
Вие сте хората, които трябва да се поддържате и
уважавате и да сте си значими един за друг. Честно
да ти кажа, имам чувството, че си попаднала сред
рядко тъпоъгълни селяндури, ако са верни тези ти
приказки за магии, караници и прочее. Говори с
мъжа ти, изяснете си становищата и се опитвай да
се забавляваш с малоумията на кухарите около теб.
Явно е, че си се оженила по любов, а всички знаем,
че любовта прави хората слепи. Е, полека-лека си
прогледнала, но вече имаш и апендикс. Гледай си
детето и обмисли как да се измъкнеш суха от водата.
Не вярвам, че семейството на мъжа ти ще се промени.
newsm10 Подкрепям изцяло това мнение!

# 17
Извинявай, но ако мъж ти се връзва на такива простоти, значи и той толкова читав, колкото и родата му Laughing
 Изчезвай. Ако има поне малко мозък в главата, ще те последва. Ако не, нищо не си изгубила. Аз в такава среда не бих живяла и седмица Crossing Arms


Такова е и моето мнение
 Naughty

# 18
  • Мнения: 3 830
Извинявай, но ако мъж ти се връзва на такива простоти, значи и той толкова читав, колкото и родата му Laughing
 Изчезвай. Ако има поне малко мозък в главата, ще те последва. Ако не, нищо не си изгубила. Аз в такава среда не бих живяла и седмица Crossing Arms


Такова е и моето мнение
 Naughty

Така си е!

Трябва по някакъв начин да ги държиш настрана, за да не внасят кавги в твоето семейство. Поговори с мъжа ти и му помогни да разбере кое е най-доброто за вас!

# 19
  • Мнения: 227
Извинявай, но ако мъж ти се връзва на такива простоти, значи и той толкова читав, колкото и родата му Laughing
 Изчезвай. Ако има поне малко мозък в главата, ще те последва. Ако не, нищо не си изгубила. Аз в такава среда не бих живяла и седмица Crossing Arms

Подкрепям!
Да не живеем в Средновековивето,бре..какви магии,какви чудеса ooooh!

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Вие сте хората, които ще запазят или разрушат брака си. Не свекърите ти.
Аз бих поставила ултиматум- или ще спре да се връзва на брътвежите на родителите си, или просто който откъдето е.

# 21
  • Мнения: 292
Ако мъжът ти не се откаже да се връзва......... SadНай-важното е той да не им играе по гайдата.
Ако мъжът ми се връзваше на всяка простотия на майка си много отдавна нямаше да сме заедно.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
обичайните търкания на младото семейство...
Нашите това, а вашите - онова.
Ще премине, период е. Въпросът е, дали след тоз период вие ще сте все още сем. или разведени?
Мисля, че да сте от 1-вата категория е по-трудно, но си заслужава.

# 23
  • Мнения: 145
Всички сте много прави . Само да кажа , че аз съм на 23 , но той е на 30 и винаги когато уж започнем да говорим спокойно , започваме да се караме . Седя и си мисля , че просто той обича много семейството си и ги защитава , а мен обвинява , може би наистина проблема е в това , че ние сме на втово място и да кажа ние живеем отделно в къщата на баба ми напълно самостоятелни , но това не спря всичко случващо се . Може би сте прави явно проблемите са м/у нас и любовта ще отиде на майната си и наистина кой от къде е , но не искам , ще се боря до последно за брака си , макар че вече ми е до болка писнало от всичко само едно ме прави щаслива синчето ми .

# 24
  • Мнения: 1 008
Разбира се,че ще се бориш! Не си заслужава заради група пенсионери да си разваляте семейството. Бъди дипломатична. А защо не поговориш с това негово семейство и не им кажеш за нещата,които те дразнят и за които се карате? Може тогава да станат солидарни и да попрестанат.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 819
Azsa, от това което научих за тях смятам,ч е един такъв разговор ще го използват срещу нея, освен ако не склони съпругът си заедно да поговорят със семейството му.

# 26
  • Мнения: 1 008
Azsa, от това което научих за тях смятам,ч е един такъв разговор ще го използват срещу нея, освен ако не склони съпругът си заедно да поговорят със семейството му.
Да, разговорът трябва да е и в присъствието на съпругът, но той също трябва първо да ги проумее тези неща.

# 27
  • София
  • Мнения: 397
Всички сте много прави . Само да кажа , че аз съм на 23 , но той е на 30 и винаги когато уж започнем да говорим спокойно , започваме да се караме . Седя и си мисля , че просто той обича много семейството си и ги защитава , ...
По тая логика излиза, че теб не те обича. Тогава какво правите заедно?

# 28
  • Мнения: 2 908
Не знам как се говори въобще с такива плиткоумни хора ,като родителите му Sadне знам обаче по-важното-къде си гледала преди това,като сте се вземали?Ти вече се питаш този въпрос,но той е най-важен,ето-сега заради него си биеш главата.Не е важна само голямата любов-важно е и да си отваряш очите за такива работи.Както и да е-минало,заминало...поговорете заедно с мъжа ти с родителите му,но първо трябва да убедиш него,че не си злобна,и че трябва да сте самостоятелно семейство,на което не може никой да влияе.Ако не се вслуша в думите ти,за съжаление съм на мнението на Белинда-този мъж няма да се промени занапред,за да отстоявате принципите си заедно пред семейството му,както казват по-горе:да минете през това,та после....той ако е такъв характер-да си на второ място след тях,и да минете през това,няма да се променят нещата TiredАз до колкото разбрах ,мъж ти не е човек,който още не може да се бори с родителското тяло(той е на 30 за бога-моят мъж е на 31 и никога не е реагирал така),той просто им вярва на тях-не на теб.
Аз лично стигнах до извод,че само с  голяма любов не се живее.... Naughty,трябва поне малко уважение,разбиране,подкрепа...

# 29
  • Мнения: 55
Скъпа, zuza1984, прекрасно те разбирам какво изживяваш, и моя брак беше пред разпад още преди да годинясаме по същите причини - свеки. В началото се дразнех карахме се и т. н. не ми се иска да си спомням. Трябва да разбереш, че всеки път когато кажеш "майка ти, баща ти..." той ще ги защитава, все пак са му родители и ги обича каквито са и ще стигате до безконечни скандали обиди и огорчения. Съвет не мога да ти дам, ти си решаваш, но мога да споделя как аз спасих брака си и сега до себе си имам мъж, който винаги застава на моя страна, та не е лесно но при мен помогна, та така тактиката ми беше да спра да говоря каквото и да било по адрес на свеки, с тях се държах мило и така постепенно той видя колко са изкукали и почна той да се разправя с тях, а аз ни лук яла, ни лук мирисала и естествено сведох контактите с тях до минимум. Сега ако свеки си позволи да каже нещо обидно по мой адрес той спира да общува с тях и като минат два три месеца да не види внучето и синчето става от мазна,по- мазна, ще си счупи краката да ми угажда а пък аз гледам сеир и се подхилквам... Та това е дипломатизъм и манипулация, а като те дразнят ги одумвай с приятелки и се възмущавай колкото си щеш, но пред мъжо  smile3505 Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт