Пак за изневярата, ама по частно...

  • 4 555
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 274
С  риск да си навлека гневът Форумен, ще споделя собственият си опит - моят плака, страда ужасно и отслабна с 15 килограма. След което аз се чувствах сигурно тройно по-зле. Минаха 4 години оттогава и все още нямам пълното му доверие, което е може би най-неприятното в цялата история. Една подробност - изневерих му с жена. Което в случая явно няма значение.
П.С. Има една много хубава арабска мъдрост - Това, което се случи веднъж, може никога да не се повтори. Но това, което се повтори, със сигурност ще се случи трети път. Та никога не повтаряйте една грешка два пъти.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 967
 Ти сама ли му каза?

# 62
  • Мнения: 274
Абсолютно - не издържах. Угризенията са страхотни и затова не го препоръчвам на никого като начин за "разнообразяване".

# 63
  • София
  • Мнения: 2 967
Не мога да си представя през какъв кръг си преминала, но явно и за двамата е било много трудно.

# 64
  • Мнения: 274
Последен пост, че не искам да спамя - да, беше много трудно. Разговори по цяла нощ, много сълзи, много нерви на вятъра...никак не си е заслужавало.

# 65
  • Мнения: 621
Мъжо е овне, прави се на много либерален ама ако му изневеря и той разбере - мисля че ще си събере багажчето и ще направи всичко възможно и да си прибере детето при него. Да уточня, че нямам никакво намерение да го правя, разсъждавам хипотетично. Когато съм му подмятала за негова изневяра той казва "Стига глупости, нали освен пи..а имам и глава на раменете си".

Абсолютно - не издържах. Угризенията са страхотни и затова не го препоръчвам на никого като начин за "разнообразяване".

съгласна съм, има хора (аз се надявам повечето да са такива) за които това е голямо бреме и слава богу че не го възприемат за нормално, защото според мен не е.

В този смисъл подкрепям и постовете на Лабрадор.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ренииии, по твоя въпрос - ако булката не готви... мчи той ако е мъж на място, хич няма да я вземе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green - припомням ти 1 стара мъдрост - любовта на мъжа минава през стомаха...
Не е за вярване, че моят не само ме е взел, ами и още ме търпи ooooh!
Моят също е овне и наистина е либерален.

# 67
  • Мнения: 2 336
Абе то и бившият беше много либерален. По принцип изневяра прощавал.
Ама като се появи някой, който почне да се навърта около мен - педал бил, задника с куршуми щял да му напълни. Уж на шега беше.

Общи условия

Активация на акаунт