какъв пол искахте да е детето ви?

  • 3 858
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Като го вземеш в ръце няма да мислиш за друго освен за това колко много го обичаш независимо от пола.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Аз пък исках само да се роди живо и здраво-нямах никакви претенции за пола.

Също.
+ това, че още в 18 г.с. ми казаха, че ще е момиче и някакси си бременеех с изеята за момиченце.

# 17
  • Мнения: 423
Първото исках да е момче - роди се момиче (по желание на тати).
Второто исках да е пак момиче -роди се момче (този път таткото нямаше притенции  Laughing).
И двете си ги обичам безгранично.

# 18
  • Мнения: 1 098
И аз исках момиченце, родих момче. Сега немога да си представя как съм могла да не искам момче, толкова е хубаво.

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Имах уговорка с щъркела да го върна рекламация, ако не е момиче.
После като видях бебо, размислих и си го оставих.
После пък го и заобичах....

# 20
  • Мнения: 574
какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?
Има, и си признавам Embarassed Много исках да имам три момичета. Още първото се роди момче. Изпари ми се идеята за тридеца. Знаех предварително и много плаках. Бях много разочарована, защото не бях си помисляла за момче. Когато беше съвсем малко бебче се случваше да му кажа на мама момиченцето. Пък той беше един такъв хубав и изписан, и голям са го бъркали с момиче. Общо взето ми трябваше време да се осъзная и да приема факта, че си имам момче Peace Но пък сега си имам и кукла, та съм компенсирана донякъде Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 44 028
Ми, все едно ми беше.... и за второ така...всъщност винаги съм си редставяла, че ще имам дъщеричка...а сега и второ да имам и пето...и да са все момчета ще съм си много щастлива.....
ама ако ти се падне момче няма да го връщаш я...то затова може да се повтаря, потретва и т.н. Wink

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 21:48 от bubu_to

# 22
  • София
  • Мнения: 44 028
А по твойте изчисления момиче ли те чака? Simple Smile

# 23
  • Мнения: 305
А по твойте изчисления момиче ли те чака? Simple Smile

по моите изисления са 2 момичета 99%

# 24
  • София
  • Мнения: 44 028
 Mr. Green Значи няма защо да се тревожиш Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 415
Момче и момиче  Wink

# 26
  • Мнения: 305
какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?
Има, и си признавам Embarassed Много исках да имам три момичета. Още първото се роди момче. Изпари ми се идеята за тридеца. Знаех предварително и много плаках. Бях много разочарована, защото не бях си помисляла за момче. Когато беше съвсем малко бебче се случваше да му кажа на мама момиченцето. Пък той беше един такъв хубав и изписан, и голям са го бъркали с момиче. Общо взето ми трябваше време да се осъзная и да приема факта, че си имам момче Peace Но пък сега си имам и кукла, та съм компенсирана донякъде Wink

леле това мнение е мн интересно Tired настръхнах


аз бих искала да имам първото момче при условие само че второто ще е момиче, но това само в краен случай защото аз искам 2 момичета.

кажи ми моля те ти брат или сестра имаш( предполагам че имаш сестра?????)
майка ти какво има брат или сестра?(предполагам има брат?)
баба  ти какво има?

# 27
  • Мнения: 4 555
Винаги съм знаела, че ще имам момиче. Може би защото за мен отношенията майка-дете са били майка-дъщеря и някак си без да се замислям съм приемала, че когато дойде ред аз да стана майка, пак ще съм в същата схема.
В началото на бременността ми казаха, че ще е момче. Много ми беше трудно да свикна с тази мисъл, име за момче просто не можех да измисля. По едно време като че ли се бях примирила и започнах да виждам някакви хубави страни на това, но някак си с половин сърце. Детето, за което съм мечтала цял живот е момиче и винаги, когато съм си предствяла как един ден ще съм майка, съм била майка на дъщеря.
Когато в пети месец на феталната се видя, че е момиче, направо ми потекоха сълзи от радост и изненада, идваше ми да скоча срещу екрана и да я нацелувам  Joy
Като чета темата оставам с впечатление, че повечето майки са получили това, което са искали Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 800
Винаги с мъжа ми мислехме, че ще е момиче първото, но е момче. Не съжалявам дори миг и не го заменям за нищо на света сега. Толкова е забавен и толкова много го обичам. Осъзнах, че няма значение пола на детето. То си е мое завинаги.
Искам един ден все пак и момиченце, но няма да рева, ако са все момчета Peace

# 29
  • Мнения: 11 003
Исках момиченце и такова си имам. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт