Помогнете ми със съвет

  • 5 845
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 127
умолявам те бягай! Живота е един, няма втори дубъл, а това дето го пишеш... простоооооо... хората преди мен са ти казали всичко необходимо... утре може да се "прежали" и тогава ще е късно и още по-трудно за теб

# 16
  • Мнения: 75
Как си могла да загубиш седем години от живота си с мъж като него. Да го гледаш и да го храниш. Да плащаш и за детето му, а в същото време да не иска ваше дете. Млада си още. Остави го докато е време. Сигурна съм , че ще намериш подходящ за теб мъж, който да те направи щастлива и майка. От това последното няма по-хубаво. Не се лишавай от него. 

# 17
  • Мнения: 318
Не бъди мазохист. По-добре да изтриеш 7 години от живота си, отколкото да затриеш целия си живот.
И аз съм на това мнение  Peace
Защо си с него? Не останах с впечатлението, че защото много го обичаш. Парите ти ги вадиш, в общи линии го описваш като паразит, който се храни от другите, напоследък от теб. Можеш ли изобщо да си го представиш като баща на детето ти, който освен всичко друго ще трябва да му дава пример?!? За какво обаче?

# 18
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И аз ще те посъветвам да го зарежеш този мухльо. И не трябва да зачеркваш тези 7-8 години,те винаги ще бъдат част от миналото ти-минало,от което трябва да извлечеш поука.Трябва да отчетеш грешките,които си допуснала и да не ги повтаряш повече в отношенията си с друг мъж.
Смятам,че заслужаваш нещо по-добро. Равнопоставени отношения и истинско,щастливо семейство.
Хайде успех,и да се похвалиш,като го изриташ.  Peace

# 19
  • наоколо
  • Мнения: 55
Бягай, момиче!
Чак когато си достатъчно дачелеч се оглеждай.
Пък после, ще празнуваш, че си се отървала.
Сериозно.

# 20
  • Мнения: 1 771
След всичко което сподели бих прекратила връзката, ако съм на твое място, но не съм и ти ще трябва да вземеш сама решението.
За мен той е егоист и търтей, така му е много добре, а едно дете ще му обърка наопаки света и той няма да е на дневен ред като до сега.
Това е мое мнение.
Успех ти желая и да си много щастлива, да намериш човека който ще бъде едно с теб.

# 21
  • Мнения: 3 453
И аз ще те посъветвам да го зарежеш този мухльо.
Не е мухльо той! Дребен тарикат, паразит, да, но не и мухльо! Той добре знае какво прави и на авторката никак няма да и е лесно да се отърве от него! Ще търчи подире и дълго време!
Пък после, ще празнуваш, че си се отървала.
Курбан трябва да даваш, ако се отървеш от него! Peace

# 22
  • Мнения: 1 425
Зарязвай веднага тоя паразит.  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 336
Имало и по - зле от мен. Не се обиждай, моля те!
Но и моят съвет е бягай. Намери си свестен човек, от когото да имаш детенце, защото децата са смисъла на живота. Поне за мен.

# 24
  • Мнения: 4
Абе момиче я се вземи в ръце, и махни този мухал от главата си. Защо въобще искаш акъл. Ти в кой свят живееш? То любов,любов ама ха де. #Crazy

# 25
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Едно бебе се появява на бял свят с любов и се гледа с много любов. Ангажиментът за гледането на едно дете е не само финансов, а и емоционален.
Ако ти усещаш, че нещо не е наред във връзката ви, то не идва само от отказа му да имате бебе, но и от това, че не получаваш подкрепа.
Лесно е да се паразитства, още по-лошо е, че е на твой гръб. Излез от черупката си и заживей своя, а не неговият живот...... Стана ми много мъчно за теб..... Изпращам ти много позитивна енергия, за да вземеш най-доброто решение. Не мисли, че е изгубено време. Сигурно си имала и хубавите си моменти с него. Но след като нямате повече развитие в отношенията е по-добре всеки да продължи пътя си, но в различна посока. А твоето щастие и твоето бебче ще се появят много бързо, след като се освободиш от това бреме. Тъжно е, че си попаднала в такава ситуация. Кураж и стискам палци по-скоро да те видим в майчинските теми.  Hug

# 26
  • Мнения: 750
Ама ти как си търпяла този човек толкова време?!  Shocked Това направо ме потресе, зарязвай го и толкова, каква е ползата от него - паразит.....
Намери някой свестен човечец, който ще ти помага във всичко и ще се грижите взаимно един за друг Simple Smile
Успех!

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 594
пързул...

# 28
  • Мнения: 1 425
Историята изглежда напълно реална. Когато са тръгнали е била на 19 и явно е нямала акъл за 5 стотинки. Мъжа от друга страна е бил на 32 с доста опит и един развод зад гърба си. Колко му е да завърти главата на една млада и заблудена девойка ... И такаа - тръгнали заедно по инерция по инерция, тя явно се развива професионално, той си паразитства както е свикнал. НЯма тревоги и за двамата няма причини за нерви. Всички са свикнали так, леко и уводно. За някой повече за други по-малко.
И стигаме до момента когато мацката решава че и е време за дете и повдига въпроса а отсреще - истерична реакция. При такава реакция - ако някой си мисли че мъжа ще се навие много бърка - мъжът ще се навие за дете само за да върже жената ако усети че му се изплъзва.
Това да им кажат че няма да имат деца е жесток шамар за 90% понр от жените. След тоя шамар на жената явно и е дошъл минималния остатък от наличен акъл и се е замислила че в тяхната "връзка" доста много неща куцат.
А то всъщниост не е никаква връзка ами е отношение паразит-гостоприемник. Гостоприемника понякога има някаква полза от паразита, но това което губи е доста повече от това което получава.
Подобно поведение съм виждал при доста по-възрастни и уж опитни хора.

# 29
  • Мнения: 2 498
Ей момиче, стъпи си на краката и мисли трезво....докога ще го издържаш Thinking....малеее, че и издръжка на детето му плащаш Shocked-много си го разглезила....осъзнай се и му бий шута....
Хората цели бракове разтрогват, че и деца имат, а ти се чудиш как да загърбиш годините , които сте били заедно #Crazy.....

Общи условия

Активация на акаунт