The Body Shop

  • 10 169
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Момичета няма да дойде в БГ. Моя Близка позната се свърза с тях и искаше да стане техен представител за БГ и да направи техни магазини във Варна София и Пловдив , но те проучили пазара и и отговорили , че не проявяват интерес тай като сме много бедна държава и няма да им осигурим нужното търсене и купуване.Представяте ли си!!! Тя беше съкрушена!!! Наистина са им хубави нещата , но за жалост няма от къде да се сдобием с тях Sad

# 16
  • Мнения: 4 784
Жалко наистина  Sad. Те са сред фаворитите ми за козметика.

# 17
  • Мнения: 865
и аз съм им фенка,но до сега,а явно и за напред,ще си ги купувам от чужбина. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 565
В Англия бяха много популярни едно време. Даже мисля че тук (Англия) е създадена компанията, защото писах курсова работа за тях.  Simple Smile

По същество - страхотни са, особено от гл.т. на ароматите. Любими са ми техните Body Butters и Body scrubs - направо неописуема консистенция и аромат, както и богат избор екзотични плодови аромати.   bouquet

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 06:01 от Писка Лиска

# 19
  • Мнения: 451
Е писала си курсова работа и не си сигурна къде са създадени? Laughing
Иначе да, британски са.

# 20
  • Мнения: 565
Е писала си курсова работа и не си сигурна къде са създадени? Laughing
Иначе да, британски са.

Добре казано, заслужих си го.  Grinning Ами писах я в 1-ви курс преди 5-6 год. Оттогава съм писала за още много и се притеснявах да не би да се бъркам с друга компания.  bouquet
Иначе някой ако има нужда от нещо - например да проверя, да купя свиркайте.   bouquet

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 21:03 от Писка Лиска

# 21
  • Мнения: 289
OFF: Писка Лиска , за "Nuts" ли си се снимала?

# 22
  • Мнения: 4 784
.... Даже мисля че тук (Англия) е създадена компанията, защото писах курсова работа за тях.  Simple Smile
"Founded in the UK in 1976 by Dame Anita Roddick"

# 23
  • София
  • Мнения: 7 730
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 2 575
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

E,няма ги в БГ, но в Солун ги има  Mr. Green И покрай всяко ходене до Халкидики се запасявам. Обожавам аромата на серията WhiteMusk от както за пръв път го помирисах в Лондон преди 17 години Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 7 730
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

E,няма ги в БГ, но в Солун ги има  Mr. Green И покрай всяко ходене до Халкидики се запасявам.

Уфф, изпуснала съм, ако ги знаех, къде ги продават точно там, непременно щях да се запася и аз.  Crossing Arms Whistling Crazy

# 26
  • Мнения: 5 710
От години използвам техни продукти, едно време носех от чужбина, сега имам наблизо техен магазин.
Боди Шоп имаше в София преди много години ( близо до съдебната палата беше магазина), но май не беше истински франчайзинг и ги закриха.
Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

# 27
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

стоките на боди 6оп се продават само  във веригите от магазини боди 6оп(за разлика от другите изброени, които могат да се намерят във всяка парфюмерия)   и не са луксозна козметика......
 Дори тук в Мадрид през последните една или две  години знам за поне два техни магазина, които ве4е са закрити, поради нерентабилност

# 28
  • Мнения: 5 710

Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

стоките на боди 6оп се продават само  във веригите от магазини боди 6оп(за разлика от другите изброени, които могат да се намерят във всяка парфюмерия)   и не са луксозна козметика......
 Дори тук в Мадрид през последните една или две  години знам за поне два техни магазина, които ве4е са закрити, поради нерентабилност

е, и?  червеното какво иска да покаже?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 412
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

E,няма ги в БГ, но в Солун ги има  Mr. Green И покрай всяко ходене до Халкидики се запасявам.

Уфф, изпуснала съм, ако ги знаех, къде ги продават точно там, непременно щях да се запася и аз.  Crossing Arms Whistling Crazy

В Солун имат магазин в Мола (Cosmos) , a ако не се лъжа и в центъра на града, някъде около Цимиски newsm78 Аз съм им заклет фен, особено лятото са незаменими - с балсамите за тяло след плаж кожата ми е хидратирана цял ден ако го нанеса сутринта, има блясък и страхотен аромат! Единственият, който и на мен не ми е допаднал е папаята, всички останали, които съм пробвала са страхотни! Наскоро си взех най-новия - Moringa Body butter, мирише разкошно!

Общи условия

Активация на акаунт