Относно "Стани богат"

  • 7 219
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 716
На повечето телевизионни игри / За "Стани богат" със сигурност/ предварително се правят тестове на евентуалните участници. По този начин разбират колко им е "багажа". Всеки има някакава област дето няма познания, пък било то и нещо елементарно за широката аудитория като анимационни герои или "жълти" новини. Точно в такива области "отрязват" играчите, които естествено, са проверени на предварителните тестове. Възможно е само мен да ме "гони параноята" и да ме "преследва световната конспирация", обаче всичко ми се струва много нагласено в т. нар. интелектуални игри.  Joy
Не е параноя. Казва се Сия адвъртайзинг.  bowuu
И ако, случайно, някой успее да спечели пари от тях, те не у ги дават.  Close

# 46
  • Мнения: 2 018
http://vbox7.com/play:d686fea5

Заповядайте на френското Стани богат!   Hug  ooooh!  Joy
Въпросът е: Кой обект се върти около Земята? Отговорите са Луна, Слънце, Марс и Венера.

Как мислите в България за колко лева щеше да е този въпрос??? Най-много до 400лв!  Crossing Arms

# 47
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имало е подобен въпрос за сто лева. Никой не би го сложил за повече. Знаеш ли за колко е бил този въпрос?

# 48
  • Мнения: 2 018
Имало е подобен въпрос за сто лева. Никой не би го сложил за повече. Знаеш ли за колко е бил този въпрос?

Предполагам, че е за 2000Е или 2500Е, защото той завършва с 1500Е.  Ами публиката   ooooh!

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, и аз не мога да повярвам че е възможно. Явно е. После българите не сме били умни, образованието ни било еди-какво-си.

# 50
  • Мнения: 7
не смятам че са по-трудни от преди...всеки път е различно

# 51
  • Мнения: 8 769
За нормалното предаване се изказах, обаче това благотворителното от тази седмица е пълен цирк. ОСобено с нЕкои умни глави като от тази вечер. Ники Кънчев само даокато чуе, че се засилват към верния отговор го маркира, барем припечелят някой лев  ooooh! Crazy Особено ме накефи жокера "Обади се на приятел". Щяха да се обаждат на някаква Нели, ама той каза:"Абе я по-добре да се обадим на проф. Божидар Димитров" Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Случайно снощи хванах малко от предаването. Сетих се за приказката "тъп, тъп, та вдлъбнат", назависимо далисе отнася до блондинки или блондинки под прикритие.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е какво значение има как го правят, нали парите отиват за благотворителност?

# 54
  • Мнения: 133
За снощи незнам не го гледах /гледах БТВ 6-торката/ ,
 но предната вечер гледах Румен и нотариуса от"Сделка или не"
Много ми харесаха беше забавно, разтоварващо и останах много положително настроена след като свърши към тях Peace

# 55
  • Мнения: 4 841
Аз пък разбрах, че Слави и Росен Петров са спечелили смешно малка сума на фона на останалите участници и доста са се изложили. Даже се чудели дали изобщо да покажат предаването... Ще гледам в понеделник, наистина ми е интересно с какви въпроси ще ги забият и как ще се представят.

# 56
  • Мнения: 4 514
А снощи кой игра, че не го гледах?

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Две от чалгата - русата май е Емилия, а другата не я помня, но е с черна буйна коса, ниска и дебели устни, но не е Мария.

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Вероника.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз пък разбрах, че Слави и Росен Петров са спечелили смешно малка сума на фона на останалите участници и доста са се изложили. Даже се чудели дали изобщо да покажат предаването... Ще гледам в понеделник, наистина ми е интересно с какви въпроси ще ги забият и как ще се представят.

А а аз чух обратното /че и го четох някъде днес/ - били стигнали до високите суми. Ще го гледам - и на мен ми е интересно!
Аааа, ето статията: http://life.dir.bg/2008/02/08/news2641168.html

Общи условия

Активация на акаунт