Моля ви помогнете ми!

  • 703
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
днес сина ми е 4-ти ден болен от този отвратителен вирус - разтройство, висока температура а сега много силна кашлица и сополи! С температурата и разтройството се оправих криво ляво но сополите много го мъчат и кашля много лошо! сега след като хапна малко на вечеря и му дадох всички лекарства и му дадох капки за нос коларгол тойповърна всичко! Сега носа му е пълен и не може да диша!въпросът ми е дали мога да му сложа пак от капките от тези колрагола или виброцил? Много ще съм благодарна ако някой може да ми каже как да облекча кашлицата без да давам сироп защото вече нямам право на доза!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Преди време когато сина ми имаше хрема и едва дишаше ползвахме 2 вида к-ки. Според мен след като вече си капала Коларгол може да капеш Виброцил (и тази схема му е била изписвана на сина ми). Също така и Стеримар пръскам - той поне е безвреден.

П.П. При моето дете не съм видяла особена ползва от Коларгола Sad.

# 2
  • Мнения: 434
Но след колко време мога да дам отново другите капки? А иначе при нас от Виброцила няма почти никакъв ефект, доката  коларгола ползвахме за първи път преди известно време и ми даде страхотен резултат.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Когато съм слагала 2 вида к-ки за нос обикновенно от едните капя 2 пъти на ден, а от другите 3 пъти (по лекарско предписание). Така между приемите има около два часа, но съм слагала и на по-малко.
Дано дечко е по-добре вече.

# 4
  • Мнения: 101
Ние също в момента сме с този вирус.Синът ми е на 1г.и 2месеца и вече 5-ти ден е болен.Първите два дни беше с висока температура и ни изписаха-Агументин,от който получи разтройство.Спряхме Агументина и започнах да му давам Ентерол(за разтройството),и от вчера е с ужасна кашлица.Днес ходихме до педиатъра и ни изписа капки за нос - ОЛИНТ и сироп за кашлица - МУКОСОЛВАН.Каза ни да капеме от капките за нос 3 пъти на ден по две капки във всяка ноздра,а от сиропа да давам пак 3 пъти на ден.

Общи условия

Активация на акаунт