Кога купувате?

  • 2 016
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 7 097
Интересно ми е кога и при какви обстоятелства пазарувате и какъв ще се окаже броят на отдадените на шопинг терапията... Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 790
Не страдам от шопинг-мания. Купувам когато имам нужда от нещо.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Когато имам нужда от нещо.
На разпродажби също.Никога не пропускам...

Понякога и от глезотия,най-често се отнася до козметиката...

# 3
  • Мнения: 1 172
Ами от последните съм  Embarassed
Купувам по няколко причини:
- ако ми е нужно... то пък в повечето случаи не ми е толкова нужно, за колкото го считам Wink ама нали знаете "пак няма какво да облека"
- ако нещо ми хареса (предимно дрехи и обувки)
Често пазарувам. Любимо занимание ми е.

# 4
  • Мнения: 7 723
Купувам си редовно.
Най- често това става, когато случайно видя нещо,
което ми грабва окото и го купувам.
Все някога ще влезе в употреба....
Забелязала съм, че когато тръгна специално да търся нещо необходимо,
никога не намирам това, което търся и кепевам нещо от зор заман,
ей така- само и само щото ми е необходимо.... Grinning

# 5
  • Мнения: 2 000
Трябва да има повече от една опция за гласуване в анкетата. Щях да гласувам за 1 и 2. Не съм шопинг маниачка. Купувам си такива неща, когато имам нужда от тях или са на някакви промоции.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Излизам с цел пазаруване, когато имам нужда от нещо. Също така, много често влизам в някой магазин да позяпам и купувам разни неща. НО, ако съм тръгнала за нещо конкретно нпр. обувки - е точно тогава, всички хубави обувки изчезват и нищо не мога да си харесам и купувам други неща, просто защото в момента имам пари, а хубавите обувки се показват, когато не съм подготвена за тях  Grinning.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Последна опция.
Рядко имам конкретни нужди от нещо, за да излизам специално. Постоянно си купувам разни неща, и ако не е всеки ден, то е защото нямам време и физическа възможност.

# 8
  • Мнения: 5 001
Първа опция...

# 9
  • Мнения: 189
Редовно - всяка или почти всяка седмица купувам по нещо

# 10
  • Мнения: 2 700
Обикновено, купувам при възникнала нужда.
Трябва да ми се е случило нещо много изнервящо, за да тръгна на сляпо по магазините.
Като цяло пазарувам набързо - ако нещо не ми хване окото веднага при влизане в магазин, просто си излизам.

# 11
  • Мнения: 7 201
Не страдам от шопинг-мания. Купувам когато имам нужда от нещо.
PeaceИ когато имам възможност-също. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 936
Купувам си редовно.
Най- често това става, когато случайно видя нещо,
което ми грабва окото и го купувам.
Все някога ще влезе в употреба....
Забелязала съм, че когато тръгна специално да търся нещо необходимо,
никога не намирам това, което търся и кепевам нещо от зор заман,
ей така- само и само щото ми е необходимо.... Grinning

 Peace абсолютно.... Laughing

# 13
  • Мнения: 1 311
Купувам си редовно.
Най- често това става, когато случайно видя нещо,
което ми грабва окото и го купувам.
Все някога ще влезе в употреба....
Забелязала съм, че когато тръгна специално да търся нещо необходимо,
никога не намирам това, което търся и кепевам нещо от зор заман,
ей така- само и само щото ми е необходимо.... Grinning

 Peace абсолютно.... Laughing

Тази тенденция и аз съм я забелязала Wink Затова напоследък харесам ли си нещо, даже и да не ми трябва точно в момента - купувам

# 14
  • Мнения: 1 650
когато имам пари, когато много ми се иска и когато жена ми е в настроение да го понесе
 Joy

# 15
  • Мнения: 2 407
Когато има нужда от нещо,но се изкушавам и иначе.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Когато имам нужда от нещо и разбира се
когато имам финансова възможност.
Рядко се случва да си купя нещо, което
не ми е кой знае колко необходимо!

# 17
  • Мнения: 4 916
Когато си харесам нещо  Mr. Green

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Дрехи обикновено купувам при нужда.

 Но слабост са ми кухненските принадлежности и като ми хареса нещо не мирясвам дакато не си го купя.

# 19
  • Мнения: 409
При разпродажби Blush

# 20
  • Мнения: 107
Първа опция, но се случва и понякога да видя нещо и да не мога да устоя.
По време на разпродажби се разхождам по магазините, но почти никога не си харесвам нещо.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 280
Позиции 1 и 2
не отбелялзах не може и 2те

# 22
  • Мнения: 10 758
последна опция Blush Crazy

# 23
  • Мнения: 2 529
Напоследък купувам дрехи и обувки (и подобни), когато имам време, а като се има предвид, че само до преди месец кърмех през има-няма 3 часа, значи редичко  Confused , а и освен това имам още килца за сваляне и се въздържам  Embarassed В нормалното си състояние съм в опция "редовно".

# 24
  • Мнения: 1 322
Ако мога бих пазарувала всеки ден!

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Позиции 1 и 2
не отбелялзах не може и 2те

Пробвах да редактирам анкетата и да дам две опции, но нещо не се получава  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 44 098
Когато имам нужда....не съм особено по пазаруването....някак досадно ми е...

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Почти всеки ден

# 28
  • Мнения: 824
Когато имам настроение за шопинг.И парички де 
Нали знаете,че мъжете пазаруват,защото няма какво да облекат,а жените,защото се чудят какво да облекат! Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 971
Ооох, болна тема - ако мога да изкупя всичко - добре!  Embarassed  Обаче после нося едни и същи неща, а разни драхи залежават в гардероба докато един ден ми омръзне да ги подмятам и ги давам на познати.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 672
Купувам редовно, но не съм маниачка.....Но купувам каквото ми хареса, а не по задължение, че е минала една седмица, а нямам нищо ново  Peace

# 31
  • Мнения: 1 655
Най много обичам да пазарувам на разпродажби, ама истински с -50%, -70%. Тогава доста пари харча, но си струва.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз съм 3 и 4.По-скоро 4, ако не за мен, за малкия или за таткото влача по нещо- всеки ден,през ден.
А на малкия играчки -всеки ден,че дори и по 2 Rolling Eyes
Като(докато) има-ще пазарувам, като няма-няма Whistling
Ама, имам и периоди(по месец, два) мързи ме да влизам в магазин, да пробвам, да се събувам, обувам,роша,запотявам...

# 33
  • Мнения: 861
опция 1 и 2

# 34
  • Мнения: 1 193
Пазарувам, когато имаме нужда от нещо. Не съм голяма фенка на шопинга  Sad

# 35
  • Мнения: 917
почти всеки ден се отдавам на шопинг терапията. имам дрехи за малката за 2-3 години напред. обикновено пазаря каквото ми грабне окото

# 36
  • Мнения: 278
последна опция Simple Smile

# 37
  • Мнения: 210
Ами забелязала съм,че за себе си некупувам толкова често,но за дъщеря ми,щом ми хареса нещо веднага го купувам.Но определено ако видя,че имам нужда от нещо ,естествено,че ще си го купя. Grinning

# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И аз съм от шопахолиците,особенно пък като става въпрос за децата.Редовно си купувам ,без да имат комкретна нужда от нещо. CrazyТо и не се стига до такива нужди,щото майка им е луда за връзване. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 161
Само при нужда . Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 800
... имам дрехи за малката за 2-3 години напред. обикновено пазаря каквото ми грабне окото

същата съм и аз.от както се роди сина ми най- често за него пазарувам. ако не ми трябва нищо за момента взимам следващия размер. Като извадя нещо от кутията с новите дрехи, не след дълго съм попълнила липсата Laughing

За мен в момента купувам при нужда, но пък доста за новия ни дом Wink

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 529
... имам дрехи за малката за 2-3 години напред. обикновено пазаря каквото ми грабне окото

същата съм и аз.от както се роди сина ми най- често за него пазарувам. ако не ми трябва нищо за момента взимам следващия размер. Като извадя нещо от кутията с новите дрехи, не след дълго съм попълнила липсата Laughing

За мен в момента купувам при нужда, но пък доста за новия ни дом Wink
Значи не съм сама. Купувам винаги, когато ми хареса нещо, дори и да не ми трябва в момента. Особено що се отнася за детски дрешки. Ами ако като ми потрябва това дето съм го харесала вече го няма. Така че въпреки, че анкетата е приключила 4-та опция.

Общи условия

Активация на акаунт