Какво правите когато мъжът Ви ходи за риба?

  • 6 861
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24 467
Ха, как пък не! Да се съмнявам! Че що да си създавам такива проблеми? Нали знаете какво става, като се съмнявате- ще вземете да се дебнете, като се дебнете- ще вземете да се хванете, пък тогава- не е добре. Хич не бих си обърквала главата и спокойствието с такзиви съмнения.

# 31
  • Мнения: 80
Какво правя ли? И аз ходя с него!!! Обичам да ходя за риба!!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
А чувала съм от ловци че често ловът не е за четирикопитни ами за двукопитни екземпляри от женски вид.

То това важи и за риболова, бре!

Мъж се приготвя да отива за риба.Жена му естествено мърмори, но той невъзмутимо грабва въдиците и излиза.
След девет месеца  се звъни на вратата.Отваря жена му и след малко влиза при него и му казва:
-Помниш ли преди девет месеца като ходи за пъстърва и не донесе нищо?
-Да, помня.
-Твоята пъстърва е пред вратата и е бременна. Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 951
Нищо не правя.ИЛи оставам с детето или излизам с приятелки.Не виждам нищо лошо в това един човек да има хоби.Един мъж плете или бродира гоблени,друг ходи по кафета да бройка,трети ходи за риба,на четвърти му се ходи за риба,но жената забранява  Mr. Green.Моят мъж ходи и на лов.Докато съм горе-долу сигурна,че не хваща каракуди или не е на лов за жени-не е проблем.Всъщност се придържам към максимата-да си дадем свобода и да се надяваме никой да не се възползва от нея /естествено,че в момента не говоря за риболов/

# 34
  • Мнения: 184
На риба ходим и четиримата. Всеки си има по две въдици.
Много е весело и приятно. Понякога не ми се ходи, но те не тръгват без мен, че няма кой да им прави скарата там Grinning
Сега и на лов щял да ме взема, сиреч-ще ме прави ловкиня Laughing
За да съм правела разходки на чист въздух. Иначе засега си ходят заедно с големия ни син.
Ама трябвало и аз да ходя, за да съм видела лесно ли им е на тях.
Подозирам, че е заради това, че никога не съм можела да плета Grinning

# 35
А чувала съм от ловци че често ловът не е за четирикопитни ами за двукопитни екземпляри от женски вид.
Така че човек винаги трябва да се съмнява благоверният да не е за русалки.... Wink

 Grinning Grinning Даааа бе, той ако иска да хване двукопитно не му трябва да ходи на лов или риболов. Може да го направи и докато ходи в магазина за джолани, където всъщност трябвало да се сети да купи ябълки на благоверната си Simple Smile)))

# 36
  • София
  • Мнения: 1 481
Интересно ми е да разбера как се чувствате, когато мъжът Ви постояно ходи за риба. Мания ли е това, трябва ли да се борим с него, как да го променим?
Какво правя ли? Наслаждавам се на няколкото часа спокойствие. Не го спирам, нито мрънкам, случва се и да го насърча да отиде, ако забележа, че бушоните му прегарят.
Очаквам от него същото позитивно отношение към моите хобита.

# 37
  • Мнения: 174
За огромно съжаление мъж ми не ходи за риба Sad

# 38
  • Мнения: 5 940
Ходя с него. Обожавам.

# 39
  • Мнения: 1 312
Когато е за няколко дни ходим заедно-на мен ми е тръпка,пък и се организираме с компания-хапка,пийка-тези три неща...
Иначе за ден,два си ходи сам-не съм фенка да бия път за единия риболов само.
Не ми пука,че ходи.
Както и на него,че аз имам лични занимания,ненуждаещи се от неговото присъствие.
Свободата,която му давам  да си упражнява хобито го държи близо до мен...

# 40
  • Мнения: 8 999
Гледам му децата.

# 41
  • Мнения: 227
Мразя да ходя на риба,ужасно скучно ми е. Crossing Arms
Каня си приятелки и клюкарстваме Flutter

# 42
  • Мнения: 950
Обикновено ходя с него, а ако съм останала в къщи, се отдавам на мързел.

# 43
  • Мнения: 225
Псувам-какво да правя Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 2 891
Моя не ходи за риба, но отва да рита, да гледа, да обсъжда или планира мач. Добре, че съм мила и добра  Mr. Green и го пускам. После отивам на пазар  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт