?? за излизането на мъжете ви докато гледате децата?

  • 5 794
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 556
Не всички хора, които излизат поотделно, ги чакат семейни ужасии вкъщи, и не всички мъже, които излизат сами, ходят непременно в кръчмите Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 556
На мен друго ми убягва и това е логиката "защото ми е по-приятно да бъда с вас". Че то и на мен ми е най-добре да съм си със семейството, но значи ли това, че излизайки някой път сама съм ги предала, защото и другаде съм се чувствала също така добре  Shocked

# 47
  • София
  • Мнения: 1 352
Моя просто не ми казва. Обажда се че има работа и ще закъснее. Вече даже не го и питам каква е работата. То е ясно, като се прибере вмирисан на "кръчма" и алкохол.

# 48
  • Мнения: 274
Моя просто не ми казва. Обажда се че има работа и ще закъснее. Вече даже не го и питам каква е работата. То е ясно, като се прибере вмирисан на "кръчма" и алкохол.

Е това вече е тъпо! Истинския Пич, не прави така! Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 1 352
Не всички хора, които излизат поотделно, ги чакат семейни ужасии вкъщи, и не всички мъже, които излизат сами, ходят непременно в кръчмите Simple Smile

Именно Тес. Браво.


Но явно за някои люпенето на слънчоглед пред телевизора всяка Божа вечер и  дременето пред компа и мисълта, че "моя си е в къщи" е равно на "така мечтаната семейна идилия" и "всичко е наред. имам прекрасно семейство. бахмааму колко сме щастливи...хррррр ...хрррррр.хррррр...." Simple Smile
Извинявай, обаче гледането на децата приоритет на жените ли е? Момичето пита, дали е редно единия да е детегледач, а другия да си гледа живота. Дискусията не е по принцип, а дали точно това разпределение е редно.

Моя просто не ми казва. Обажда се че има работа и ще закъснее. Вече даже не го и питам каква е работата. То е ясно, като се прибере вмирисан на "кръчма" и алкохол.

Е това вече е тъпо! Истинския Пич, не прави така! Simple Smile
Виж за това съм абсолютно съгласна с теб.  Laughing

# 50
  • Мнения: 621
... Че то и на мен ми е най-добре да съм си със семейството, но значи ли това, че излизайки някой път сама съм ги предала, защото и другаде съм се чувствала също така добре  Shocked
На мен пък съществуването на тази логическа верига ми убягва.  newsm78 В поста на Asya не личи връзката излизане с приятели=предаване на семейството  newsm78
Но явно за някои люпенето на слънчоглед пред телевизора всяка Божа вечер и  дременето пред компа и мисълта, че "моя си е в къщи" е равно на "така мечтаната семейна идилия" и "всичко е наред. имам прекрасно семейство. бахмааму колко сме щастливи...хррррр ...хрррррр.хррррр...." Simple Smile
кажи сега кои са тез някои, да ги набием че са толкоз слабоумни Mr. Green
Не всички хора, които излизат поотделно, ги чакат семейни ужасии вкъщи, и не всички мъже, които излизат сами, ходят непременно в кръчмите Simple Smile

а с това съм напълно съгласна Peace

# 51
  • Мнения: 213
Излиза без мен рядко,но и никога не съм го спирала.Ако закъснее ми се обажда да знам.Тайни приятели няма.

# 52
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Имаме спор вкъщи затова ще бъда точна:
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
2. До колко часа и колко често, ако излизат
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
 Благодаря на тези които се отзоват

1. Да, излиза, вечер също
2. До 2 ч., 2 пъти в месеца
3. Е, за такъв приятел не зная  Mr. Green, предполагам, че добре го е скрил

Не ме притеснява мъжът ми да излиза сам. Ревнива съм, притеснявам се за закъснения, невдигане на телефона и т.н. до степен на истерия, но това няма много общо с приятелите му и мъжките им разговори.
Мъжете и жените са равни, но са различни.
4-5 мъже  по мъжки няма да се чустват въобще добре с мене (въпреки че съм голям пич). Имам опит и го научих с годините.
Никога не съм се съобразявала с тезите за позволените и непозволените неща, с мъжките и женските начала. Но това е необходимото зло, което винаги може да се превърне в разменна монета за нещо, което аз искам. Mr. Green
Освен това нито аз го притежавам, нито той ме притежава. Заедно сме, защото искаме и трябва да се постараем за любовта си всеки ден. Стигнала съм до извода, че доверие и отговорност са качествата, които са основа на връзката ни.

# 53
  • Мнения: 22 427
Да, излиза, и не виждам защо да не го прави. ))
Не му определям вечерен час. ))) Прибира се когато прецени за добре. ))
Няма такива приятели до момента, за които да не знам. )) Ако е така, то не е било нарочно. ))

# 54
  • Мнения: 727
Имаме спор вкъщи затова ще бъда точна:
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
2. До колко часа и колко често, ако излизат
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
 Благодаря на тези които се отзоват

1. Да, излиза, вечер също
2. До 2 ч., 2 пъти в месеца
3. Е, за такъв приятел не зная  Mr. Green, предполагам, че добре го е скрил

Не ме притеснява мъжът ми да излиза сам. Ревнива съм, притеснявам се за закъснения, невдигане на телефона и т.н. до степен на истерия, но това няма много общо с приятелите му и мъжките им разговори.
Мъжете и жените са равни, но са различни.
4-5 мъже  по мъжки няма да се чустват въобще добре с мене (въпреки че съм голям пич). Имам опит и го научих с годините.
Никога не съм се съобразявала с тезите за позволените и непозволените неща, с мъжките и женските начала. Но това е необходимото зло, което винаги може да се превърне в разменна монета за нещо, което аз искам. Mr. Green
Освен това нито аз го притежавам, нито той ме притежава. Заедно сме, защото искаме и трябва да се постараем за любовта си всеки ден. Стигнала съм до извода, че доверие и отговорност са качествата, които са основа на връзката ни.
достатъчно добре го каза
стоя зад поста ти
Излиза да...
не се сърдя
когато мога и аз съм с него..няма тайни приятели Peace

# 55
  • Мнения: 274
Забелязала съм, че когато някой не може да си защити мнението, винаги се хваща за постовете ми  Joy

80% от тях за изписани по време на майчинството ми, имах супер спящо бебе и пишех като за световно, доста се потрудих  bowuu сега работата ми е на компютър и минавайки през екраните драсвам и тук, който както се уреди  Wink


Ники, без да се сърдиш, но аз пък забелязах, не само тук, че ти не приемаш чуждо мнение Simple Smile А и друг вреден навик - да приписваш думи на някой, които той никога не е казвал Simple Smile Сещаш ли се? Simple Smile  Но както и да е. Simple Smile Жива и здрава да си, с още 15 000 поста да ни зарадваш, и на всеки хиляден да черпиш (оффф забравих, че вие само семейно празнувате Simple Smile Wink ) Аз ако съм на твое място, ще си сложа до лаптопа една куче-касичка и на всеки пост ще си пускам по левче Simple Smile Хем се забавляваш, хем забогатяваш...Еййй, бат ви Сели да ви каже как се правят кинти ,а ? Simple Smile
Иначе ми дреме на фара кой кога си пише постовете...все ми е тая с други думи Simple Smile

Simple Smile

# 56
  • Мнения: 46 508
Ники, без да се сърдиш, но аз пък забелязах, не само тук, че ти не приемаш чуждо мнение Simple Smile ...

Ъъъъъ, чакай сега, когато отговорих в темата, написах "такива са ни разбиранията", т.е. това си е моето семейство, не ми дреме как е при другите, нито налагам мое мнение. За разлика от теб, който влезе с подигравки и псувни Crazy и започна да се занимаваш с това защо чуждите мъже не излизали! От къде на къде ще даваш акъл кой какво да прави вечер  Shocked на това аз му викам не приемане не чуждото мнение Peace
За да не съм голословна, това имам предвид:

Но явно за някои люпенето на слънчоглед пред телевизора всяка Божа вечер и  дременето пред компа и мисълта, че "моя си е в къщи" е равно на "така мечтаната семейна идилия" и "всичко е наред. имам прекрасно семейство. бахмааму колко сме щастливи...хррррр ...хрррррр.хррррр...." Simple Smile

... или просто нямат приятели...Simple Smile ...

Кви са тези мъже, които никога не излизат сами вечер, че даже и не искали...ХАХАХХАХАХАХАХХАХ. Баси тъмръците Simple Smile И кво - цял живот, всяка вечер си стоите в къщи на дивана, гледате сериала, люпите семки и мъжа ви похърква...Simple Smile Чудно. Не ви ли писва? Не ви ли се излиза и на вас с приятелки? Много задушаващо....Simple Smile ...

Може и да ти е странно, но някои мъже искат всяка вечер да са при жена си, не ги мисли, не всички семейства са като твоето, някои просто твоят начин на живот не ги устройва, както и техния теб, затова си гледай в паницата и не давай акъл  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
У дома няма спор на тази тема. Предполагам, защото всеки може да излезе сам, стига да има желание и другият да гледа децата. Това дори е по-лесен вариант за нас, защото всеки има възможност да си поддържа своята приятелска мрежа без да се налага другият да присъства постоянно. Все пак, различно е.
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер - излиза, разбира се, но не много често

2. До колко часа и колко често, ако излизат - знам ли колко често? Не съм обръщала внимание. За часовете също няма значение, стига да се обади по телефона и да каже, за да не се тревожа в тези смутни времена

3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете - ако не иска да зная, значи няма да ми каже.

До момента има равновесие. Когато децата бяха бебета беше по-тежко гледането по обясними причини.

# 58
  • Мнения: 3 423
Ето, 64 души са се изказали по темата,
но мен все още ме притеснява въпрос
номер 3. Какъв е смисълът му?

# 59
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Явно авторката има някакви подозрения.

Общи условия

Активация на акаунт