Отговори
  • Мнения: 893
Ако някой знае за друго място...нека пак да каже(+ ориентировачни цени)










Сега, моля ви, не яхвайте метлите...знам, че все фолкпевици съм показала...но мога да намеря обеци и на Бейонсе...

# 1
  • Мнения: 3 622
Май са с някакви бели камъни и доста са големички. Ако са сребърни провери по бижутерите. Ако не са и са по обикновени близо до нас има такова магазинче и утре ще проверя дали имат такива или подобни

# 2
  • Мнения: 3 830
Това сигурно доста ще тежи.
Проверявала ли си в бижутерски магазини и в такива, в които се продават тенекиени?

# 3
  • Мнения: 893
Това сигурно доста ще тежи.
Проверявала ли си в бижутерски магазини и в такива, в които се продават тенекиени?


Да...такива масивни няма в Добрич... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 435
Едно момиче беше пуснало тема точно за обиците на Преслава.Предполагам,че за бала си ги търсиш.Та й казаха,че има подобни в Скарабей.Цените са височки обаче.Във Варна се сещам за  2 магазина където може да намериш масивни,единият е точно до Cesar&Cleopatra на Княз Борис.Там има такава масова бижутерия.Другият е магазина в който продават неща на Barbie,има такива неща там.Може да провериш.

# 5
  • Мнения: 893
Едно момиче беше пуснало тема точно за обиците на Преслава.Предполагам,че за бала си ги търсиш.Та й казаха,че има подобни в Скарабей.Цените са височки обаче.Във Варна се сещам за  2 магазина където може да намериш масивни,единият е точно до Cesar&Cleopatra на Княз Борис.Там има такава масова бижутерия.Другият е магазина в който продават неща на Barbie,има такива неща там.Може да провериш.

Намерих темата...ти си споменала, че обеците на Преслава не са от България...откъде са?
Това не е заяждане... Peace
Да, за бала си търся... Peace

# 6
  • Мнения: 430
До дискотека Опиум -старото бинго в русе има един магазин само за обици и шноли там провеври ли?

# 7
  • Мнения: 3 376
В Русе не съм виждала такива като...Виж във Варна избора е много,много по-голям отколкото тук и съм сигурна,че ще откриеш подобни там  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 743
До дискотека Опиум -старото бинго в русе има един магазин само за обици и шноли там провеври ли?
Няма там такива..  Peace Или поне като разглеждах около Коледа

# 9
  • Мнения: 13 772
оле, тази мода е стара
такива обеци се носеха някъде преди 16-тина години, аз бях първи курс студентка и ги продаваха навсякъде, сега явно се завръща пак времето им - верно е че модата се върти в кръг и всичко ново е добре забравено старо...

# 10
  • Мнения: 893
Обеците са били от Тинти...вчвера имаше участие в Добрич и я попитах Hug

# 11
  • Мнения: 2 438
В Русе - провери в магазините до Бонжура.

# 12
  • Мнения: 2 386
Любопитна съм колко ''скъпи'' са в България? Rolling Eyes
Имам почти същите, като първите за..$6.

# 13
  • Мнения: 71
Във Пфое МОЛ Варна. Виждала съм на първи етаж, не помня кое крило беше

# 14
  • Мнения: 235
 Обеците са масова бижутерия- търси по тези магазини!

Общи условия

Активация на акаунт