Лени Кравиц в София

  • 8 796
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 370
Я, да ви питам аз, ако случайно човекът
реши да не дойде (всичко се случва) ще
бъдат ли върнати парите? Така или иначе
ще бъдат завъртени за лихви. Питам си.
Не очаквам неустойка, да сме наясно.

И втори въпрос. Колко ли биха стрували
билетите на черно, ако някой като мене
се сети в последния момент за концерта?
1. Първи въпрос-парите се връщат.(пример-концертът на Джей Ло. която така и не дойде)
2. Отговор втори-нямам идея какви ще са основните цени и за кои сектори. За Депеш Мод 2006-билети от по 50 се опитваха да ги пласират за 100. Или за 70, да речем, или 80....

# 46
  • Мнения: 306
Лени Кравиц с концерт у нас
Лени Кравиц пристига в България на 27-ми юли 2008, съобщиха организаторите от Жокер медиа. Носителят на четири награди “Grammy” ще представи най-големите си хитове пред българската публика на столичния стадион Академик.

Билетите за концерта ще бъдат пуснати в продажба на 5-ти февруари 2008, ден след официалната премиера на новия му албум – It’s Time For A Love Revolution (Анимато Мюзик/ EMI). Първите 1000 билета ще са с промоционална цена от 40лв., като първите 10 фена, закупили билет за концерта, ще получат като подарък новото CD. След изчерпването на първите 1000 билета, цената им ще бъде - 50лв., а в деня на концерта те ще се продават по 60лв. Билетите ще могат да бъдат закупени от Билетния център на НДК, в мрежата на Tiketstream, Eventim и в магазините от веригата Germanos. Лени Кравиц ще посети България като част от световното си турне “Get on the Bus with the Love Revolution Tour”. То стартира в края на мeсец януари и ще продължи близо две години. Наред с безспорни хитове като “Are You Gonna Go My Way”, “American Woman”, “If You Can’t Say No”, “I Belong to You”, “Again”, “Rock and Roll Is Dead” и още хитове от подобна класа, уникалният музикант ще представи и чисто новите си песни.
 
 
Колкото и да не ми се иска,имам чувството,че няма да има много желаещи,така мисля!
А цената на билетите ми се струва доста приемлива!
От това,което намирам в Гугъл-няма кой знае какъв интерес!
А относно идването-ще дойде!
Сигурна съм! Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 423
Колкото и да не ми се иска,имам чувството,че няма да има много желаещи,така мисля!
А цената на билетите ми се струва доста приемлива!
Цената е направо смехотворна!
Дори и тая на черния пазар.

# 48
  • Мнения: 1 517
аз пък мисля че ще има страшно много хора!

# 49
  • Мнения: 799
1. Първи въпрос-парите се връщат.(пример-концертът на Джей Ло. която така и не дойде)
2. Отговор втори-нямам идея какви ще са основните цени и за кои сектори. За Депеш Мод 2006-билети от по 50 се опитваха да ги пласират за 100. Или за 70, да речем, или 80....
По първи въпрос си дала кофти пример, Жозефина... Върнаха парите на част от хората - тези с най-евтините билети, платили в брой. Тези, закупили по-голямо количество билети и платили по банков път (големи фирми и т.н.), го издухаха зловещо. Доста дела има срещу Пикендмор по повода.
По-удачен е примера с Пинк - доколкото знам СМЕ наистина върнаха кинтите.
По втори въпрос - аз си намерих билети за Депеш 1 ден преди концерта на редовна цена (35 лева), но не от касите, а от отказал се. До последно се продаваха билети и в Клюкарника. А не мисля, че Лени Кравиц ще достигне посещаемостта на Депеш (за съжаление).
И още нещо - концертите на Академик (или поне тези, на които съм била) са много абсурдни - сцената е разположена непосредствено пред сектор А (ложите), и на практика видимостта е много ограничена. Пример: на концерта на Мерилин Менсън имаше около 5-6000 човека, малка част от които трябваше да полагат доста усилия да гледат какво става на сцената, а не зад нея. При това разположение максималнияг капазитет беше 7-8000 човека. Ако така поставят сцената и за Лени...  Sick

# 50
  • Мнения: 306
Еееее,това е гадно!
Ще дойда на кокили и с бинокъл!А в ръката ятаган! Laughing
Цонко толкова ли не можа да го извика!? Tired

# 51
  • Мнения: 306
Дъщерята-неустоима като татко си!Ех,че хубави гени...


# 52
  • Мнения: 351
Я, да ви питам аз, ако случайно човекът
реши да не дойде (всичко се случва) ще
бъдат ли върнати парите? Така или иначе
ще бъдат завъртени за лихви. Питам си.
Не очаквам неустойка, да сме наясно.

И втори въпрос. Колко ли биха стрували
билетите на черно, ако някой като мене
се сети в последния момент за концерта?
1. Първи въпрос-парите се връщат.(пример-концертът на Джей Ло. която така и не дойде)
2. Отговор втори-нямам идея какви ще са основните цени и за кои сектори. За Депеш Мод 2006-билети от по 50 се опитваха да ги пласират за 100. Или за 70, да речем, или 80....
В деня на концерта на Депеш имаше билети15лв.,лично бях свидетел!

# 53
  • Мнения: 912
могат ли някъде да се запазват билети отсега?

# 54
  • Мнения: 306
Да,това е интересно!Едва ли!Аз лично ще спя пред НДК, в деня преди продажбата.Или пък да полегна пред вратата на Германос?! Grinning

# 55
  • Мнения: 811
могат ли някъде да се запазват билети отсега?

Запазване незнам, ма аз съм си поръчала в една фирма, щото няма как да се редя на опашка, на работа съм

# 56
  • Мнения: 139
Уредих се с билетчееее!!!!!  smile3534
Хайде юруш на билетитеее....

# 57
  • Мнения: 10 758
Боже, като разбрах, че ще идва се размазах( друго исках да напиша, ама не върви Mr. Green) направо Crazy Crazy Crazy
От сега още ми текат лигите, представям си какво ще е на концерта Crazy

# 58
  • Мнения: 306
И аз се уредих с билетче!
Остава само да дойде! Hug
Чакам те,Лениииииииииииии! Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 3 211
А така,Сел!Най-накрая едно положително мъжко мнение за Lenny Kravitz smile3501

Стига бе Куки...Искаш да кажеш, че никой мъж,предполагам имаш предвид оттози форум, не харесва Лени....? Не мога да повярвам.... Страшно много харесвам старите му неща. ПОследните 2албума - не много. Ще видими най новия.... Но дано чуем повече от "стария Лени" на концерта Simple Smile
И не само от форума...За съжаление! TiredНяма да цитирам епитетите,с които го определят,тъпо е!Та за това се изненадах от поста ти.Друг мъж или "мъж",който да е обърнал внимание на новината не видях!Стискам ти ръката,така да знаеш! Wink
и двамата с мъжа ми го харесваме, но едва ли ще успеем да дойдем в София в разгара на сезона Close

Общи условия

Активация на акаунт