Слънчевите очила и как да разберем дали слънчевите очила са наистина със защита

  • 195 504
  • 671
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 279
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4940631
 
Ето тези са тип диоптретични, мисля. Много си ги харесвам.
Мисля,че не е важно кои модели са модерни , а дали ти стоят добре.
Аз лично като си избирам очила и имам чувството ,че пробвам всичките модели
в магазина. Wink Така направи и ти и все ще си избереш нещо Peace

# 46
  • Мнения: 121
Миличка, отиди в някоя оптика и си направи   очила с диоптър с тъмни стъкла с рамки каквито ти искаш. Ще ти е малко по-скъпо от нормалните , но ще си имаш слънчеви очила  с диоптът  и си оправяш проблема за няколко години.

# 47
  • Мнения: 4 916
... КАкви очила ще са модерни тази година?
...

Аз бих те посъветвала да съобразиш очилата с формата на лицето си, а не чак толкова с тендециите от списанията.

# 48
  • Мнения: 1 174
Здравейте и от мен! Simple Smile

От близо осем години нося слънчеви очила и мисля нормално, съм избрала сигурността на доказалите се марки.

И повлияна от тази темичка, по повод настъпващия ми рожден ден, избрах подаръка ми да не е друго, а очила.Купих си почти същите като модела  на старите ми, но със зелени стъкла и вече не унисекс, а оказа се мъжки, но няма значение - стоят ми добре, отиват ми. Simple Smile

Бих посъветвала всички, които избират очила да се поинтересуват сериозно от модела, който са харесали, както и да са наясно къде и за какво ще им служат.Имам предвид не само от дизайна, а и  предназначението им, все пак. Simple Smile Да предпочетат оловно пред органично стъкло и по възможност с поляризация.
За съжаление, по чисто финансови прични, аз не свърших последното, но който има възможност, нека го направи, за да е 100% сигурен за здравето на очите си! Simple Smile Поляризираните стъкла са със...пак 100, ама лева по-скъпички. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5 173
kafe, вчера ходих до там. Очилата са по 12 лв, което силно ме съмнява дали са оригинални...

# 50
  • Мнения: 3 695
ползвам тези очила рей бан http://www.otticagold.it/eng/catalogo/Occhiali-da-sole/Ray-Ban/RB3321--04171.html и съм доволна, но се чудя тази година какви да си взема?

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 15:36 от ru_

# 51
  • Мнения: 2 258
Моите са точно тези http://www.otticagold.it/eng/catalogo/Occhiali-da-sole/Giorgio-A … A-320--BGY95.html. Имам ги от две години и все още си ги харесвам много.Моделът е стилен и актуален мисля.

# 52
  • Мнения: 2 152
И моите ги има в този сайт. Sunglasses
Доста са добри цените. Би ли казала дали могат да се поръчват и доставят до тук?

# 53
  • Мнения: 288
Моите очила са на Max Mara и ги използвам само при шофиране. Не съм свикнала да нося очила

# 54
  • Мнения: 2 631
kafe, вчера ходих до там. Очилата са по 12 лв, което силно ме съмнява дали са оригинални...


 Joy hahaha
Ами и аз първо погледнах тези в ляво, които са по 7, 8 и 12 лева, но отдясно са само на Полароид!  Peace
Даже на вратата пише "Оторизиран магазин на марката Полароид номер 51"  Peace
Иди пак!  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 5 173
kafe, вчера ходих до там. Очилата са по 12 лв, което силно ме съмнява дали са оригинални...


 Joy hahaha
Ами и аз първо погледнах тези в ляво, които са по 7, 8 и 12 лева, но отдясно са само на Полароид!  Peace
Даже на вратата пише "Оторизиран магазин на марката Полароид номер 51"  Peace
Иди пак!  Twisted Evil
Чакай, чакай. Аз влизам от страната на Тримонциум и евтиният магазин ми се пада в дясно. Другият е в ляво, така ли? newsm78

# 56
  • Мнения: 2 309
Някой може ли да ми даде сайт на очила Макс Мара,не мога да открия никъде тази марка...
Да не са ги "забранили" ooooh!

# 57
  • Мнения: X
Моите са Армани, модел от преди 2 години, и от толкова време ги нося, но все още ми харесват и май няма да ги сменям скоро.

# 58
  • Мнения: 235
Преди една седмица си купих очила от оптика в  Бургас, имаха намаление. Изпробвах почти всички модели и най накрая неочаквано дори за мен  ( защото бях влязла да разгледам без никакво намерение да купувам) си тръгнах с нови очила марка KALEIDO. Някой чувал ли е за тази марка очила?

# 59
  • Мнения: 285
Мой те са на MANGO от преди две години. Преди това много ме болеше главата от слънцето, но откакто съм с тях нямам никакви проблеми .

Общи условия

Активация на акаунт