Моля Ви препоръчайте ми кристали за коса

  • 28 472
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Тези кристали UNA на Rolland могат ли да се купят от обикновените козметични магазини или аптеки, или трябва на фризьор да се поръчат?

# 16
  • Мнения: 4 435
Тези кристали UNA на Rolland могат ли да се купят от обикновените козметични магазини или аптеки, или трябва на фризьор да се поръчат?

Има ги в магазини,които предлагат неща на Кристиан оф Рома.

# 17
  • София
  • Мнения: 980
Cristalli fluidi per capelli devitalizzati  на Parisienne

# 18
  • Мнения: 288
Доволна съм от кристалите с ленено семе на Парисини

# 19
  • Мнения: 4 292
Още една положителна оценка за кристалите UNA на Rolland. Ползвам ги от много време и не мисля да рискувам да ги сменям.  Wink

# 20
  • Мнения: 2 414
Аз в момента не използвам никакви кристали,но съм не доволна от тези на Биофарма. Peace

# 21
  • Мнения: 3 313
а какви пари4ки са тези кристали newsm78

# 22
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм няколко вида, не откривам разлика с тези на Биофарма и само тях си взимам вече  Peace

# 23
  • Мнения: 4 435
а какви пари4ки са тези кристали newsm78

Кои от всички?

# 24
  • Мнения: 288
50 ml от мойте са на цена 8,20 лв.

# 25
  • софия
  • Мнения: 290
аз ползвам тези на биофарма и ми действат добре . Слагам ги само на връхчетата , щото косата ми е доста мазна в корените , но понеже я боядисвам , и кичури съм си правила и крайчетата са сухи и ако не си сложа кристали след баня , не мога да се среша нормално. Пък и намаляват цъфтежа и косата ми е по гладка .Обаче ги ползвам вече много време , така че ще следя темата и чакам препоръки за друга марка .

# 26
  • София
  • Мнения: 4 397
Използвам на BioPharma и съм доволна  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 794
а какви пари4ки са тези кристали newsm78

Моите кристали с ленено сема на Alfaparf струват 25 лв. за 50 мл, скъпички са, но са невероятни. Покриват косъма с невидим защитен филм и страхотно предпазват косъма, откакто ги ползвам краищата ми не са се изсушавали и нацепвали.  Peace

# 28
Аз използвам UNA на Rolland,за мойта коса са най-добри.

каква им е цената   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 435
Аз използвам UNA на Rolland,за мойта коса са най-добри.

каква им е цената   bouquet

Аз си ги поръчвам от една приятелка и цената е 16лв.Не знам по магазините им колко вървят,но едно момиче наскоро си беше взело от фризьорски салон за 25лв. 150мл са.

Общи условия

Активация на акаунт