Да помогнем с каквото можем

  • 695
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 505
Незнам към кого да се обърна наистина.Става въпрос за най-добрата ми приятелка,тя е болна от Лупус.По принцип е неизлечим-тя се бори за живота си вече 5-6 години.Не пускам темата за да събирам пари(не,че тя няма нужда,но това в момента не е най-важното),а за да попитам дали някои от вас са имали близки или познати болни от тази изяждаща вътрешностите болест.Търся съвети за лек,лекарства и за преборили болеста.Аз съм в Испания в момента,а тя в България-бих могла да и помогна,но не знам към кого да се обърна тук.Мисълта ми е,че ако някой знае някакво лекарство,което да купя от тук,за да и го пратя.Тя пиеше едно което я съсипваше(вдигаше температура,беше с болки в главата,прималяваше и,лошо и беше постоянно,винаги беше бледа)това беше животоподдържащото и лекарство,но един ден от всичките тези странични ефекти реши да спре да го пие.Лекарите в България не и даваха повече от 2 години живот след като и откриха болеста.Но както написах по горе вече 5-6 години тя се бори да е между нас(незнам дали заради лекарствата или заради жаждата и за живот).И да добавя,че е 35 години и е майка на едно прекрасно 16 годишно момче,което е поело изцяло домашната работа и е неотлъчно до майка си.Незнам какво да направя за нея,затова се обръщам към вас-дано някой е запознат с тази болест за да ми помогне по някакъв начин(независимо дали ще ми дадете име на лекарство което да купя или телефон на някои излекувал се или морално),ще чакам всякакви предложения от ваша страна.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 503

Съжалявам за приятелката ви Sad
Не е ли по-добре да пуснете тема в здравния?

# 2
  • Мнения: 1 505
Вече пуснах същата тема в здравния,но бих искала тази да остане тук,защото както се казва не се знае от къде ще изкочи зайчето(модераторите ако преценят,че е излишна да я махнат).

# 3
  • Мнения: 888
Мила,много съжалявам за приятелката ти  Cry
Леля ми има същото заболяване  Sad но е в по-лека форма.
Отделно съм лежала с детето в детска Александровска болница,където имаше много деца болни от това коварно заболяване  Cry Cry Cry
Вярно е,че е нелечима...животът се поддържа с лекарства,които,обаче увреждат и други органи и както казваш ти-със странични ефекти.Но пък без тях няма как.
Иначе лупусите помня,че бяха в най-различна форма....от по-леки към по-тежки.
Не мога да помогна...моля се само болестта да протича в по-лека форма  Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 19:36 от вайлет

# 4
  • Мнения: 3 622
Не мога да помогна със съвет, но ще се моля за приятелката ти  Praynig

# 5
  • Мнения: 1 505
Благодаря ви момичета за съпричастността,а аз продължавам да се надявам и да се моля.

# 6
  • Мнения: 35
Ще поразпитам майка ми...братовчетката ми има това заболяване(нея не ми е удобно да питам  -не сме близки никък Embarassed)НО...има надежда...знам че тя пиеше многоооо лекарства ,беше се отчаяла,че няма да оживее ,да се омъжи,да има деца.....сега това вече са сбъднати желания в този ред Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт