Кръщаване на дете на починал роднина

  • 29 758
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
Аз съм кръстена на починалия си дядо, преди 5 месеца почина майка ми и смятам, ако имам второ дете то да носи нейното име

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Синът ми е кръстен на починалият си дядо.....
Аз вярвам, че той ще е най-щастливото човече на света  Hug

# 17
  • Мнения: 151
Моя приятелка кръсти детето си на майка си която почина преди да се роди детето.А детенцето е едно щастливо слънцице.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592
Това не е просто суеверие, а е сред най-тъпите суеверия, които съм чувала.

# 19
  • Мнения: 2 336
това е суеверие, ние даже питахме и поп за всеки случай.
Кръстих сина си  починалият си дядо по бащина линия

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Със сигурност съм чувала, че само за първото дете не е редно да се кръщава на починал. Да, разбира се, това е суеверие. Но лично аз не бих посмяла.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Кръстих малката на девер ми, който почина една година преди да забременея с нея.
Да е жива и здрава, не мисля, че мъртвите хора, които сме обичали биха навредили на най - скъпите ни същества - децата. Peace

# 22
  • Мнения: 871
Аз знам, че няма проблем, стига родинината да не е починал в последните 40 дни!

# 23
  • София
  • Мнения: 790
Аз не бих ...

# 24
  • София
  • Мнения: 672
Не мисля, че когато кръстиш детето на някой то взима неговата карма или каквото е там суеверието. Ако искаш името на детето ти да ти напомня на някого скъп за теб човек, който си загубил-направи го!

# 25
  • Мнения: 115
Абсолютно суеверие!
Мъжа ми се казва Константин и е кръстен на починалия си дядо Коста и е много щастлив и успял човек Peace

# 26
  • Мнения: 1 080
И аз не бих май...

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не, не бих си кръстила детето на починал родител, аз по принцип съм против кръщаване с името на някой.

# 28
  • Мнения: 812
нито на жив ,нито на умрял роднина съм кръстила детето си!

# 29
  • Мнения: 171
Това,че е починал не го прави грешен човек и в тази връзка мисля,че това е 1 от многото лишени от смисъл суеверия.Послушай вътрешния си глас и кръсти детенцето с името,което ти желаеш.

Общи условия

Активация на акаунт