дайте ми идеи

  • 1 029
  • 9
  •   1
Отговори
Наскоро получих упрек от мъжа ми, че съм се занемарила. А и да си призная честно никога не съм обръщала особено внимание на външния си вид. Кажете ми моля ви как си поддържате външния вид? Какво правите? Какъв процент от семейния бюджет отделяте за това? Дайте ми някакви идеи като начинаеща красива мама. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3 861
За да се поддържаш не е нужно кой знае какъв бюджет. Важното е желанието. Аз използвам българска козметика, натурални продукти като хума и лимон за лицето, когато ми остане време де Embarassed макар, че за тези неща оправдание няма. Зависи какво по точно искаш да пооправиш в себе си... Thinking

# 2
  • Мнения: 596
Ами като за начало гримирай се, боядисай се и си направи прическа, ако естествено не ги правиш тези неща.

# 3
  • Мнения: 5 241
Аз всеки месец ходя на козметик(около 50 лв.,може и по малко,но аз си правя доста процедури),през месец на фризьор за подстригване(около 20 лв.).Маникюр (или поне това което е останало от него  Imp ) си го правя в нас,ходя на педикюр (около 20-25 лв.)

И аз се присъединявам към мнението на Lilly че преди всичко е важно желанието,много от нещата можеш да си ги правиш във вас  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 186
Аз също всичко си правя вкъщи-боядисване,почистване,ексфолиране,маски,маникюр,педикюр,епилиране и разни от сорта.Пари за услуги давам за фризьор-20 лв.и то през 2-3 месеца,солариум-6 лв.на сеанс и фитнес чат-пат-от 2 до 5 лв.според салона.Иначе за козметиката си вървят средства,но на пазара има такава за всеки джоб и дори сред българската вече има доста качествена.Споделям мнението на останалите,че най-важно за да се поддържаш е желанието.

# 5
  • Мнения: 5 539
Ами, пусни снимка и ще получиш множество професионални съвети къде и какво да пипнеш Grinning

# 6
  • Мнения: 6 155
Цитат на: lilita
Ами, пусни снимка и ще получиш множество професионални съвети къде и какво да пипнеш Grinning

 newsm74  идея  Laughing

# 7
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Biby
Цитат на: lilita
Ами, пусни снимка и ще получиш множество професионални съвети къде и какво да пипнеш Grinning

 newsm74  идея  Laughing


Колко му е да спретнем един стайлинг! Grinning  Flutter

# 8
  • Мнения: 1 734
Ти до сега как си се поддържала? Може би от там трябва да тръгнеш - кажи какво си правила, за да ти дадем допълнителни идеи, какво да подобриш, кое да смениш... ей такива неща

# 9
  • Мнения: 234
госте според мен като за начало си купи едно две дамски списания ,има една хубава книга "Красива жена",отиди на фризьор,козметик и на някакъв релаксиращ масаж и постепенно сама ще се ориентираш кое е за теб и кое не.

Общи условия

Активация на акаунт