Когато любовта си отиде

  • 7 309
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 385
Разговори,разговори до втръсване сме водили и ние.Когато спре вече да ти се говори и не намираш смисъл в тях,тъй като дори предварително знаеш отговорите,тогава е дошъл края /мое мниние/.

# 46
Разговори,разговори до втръсване сме водили и ние.Когато спре вече да ти се говори и не намираш смисъл в тях,тъй като дори предварително знаеш отговорите,тогава е дошъл края /мое мниние/.

ама,разбира се ...  Mr. Green
и...хората не се променят,нали ? Mr. Green

# 47
  • Мнения: 46 437
Когато си е отишла, нищо не може да я върне, не си губи времето ...

... Сега той пътува и се прибира на всеки 2-3 месеца ...

След като я започна тази работа ли дойдоха проблемите?

Не знам дали си гледала „Любов между два свята”, но често се случва, само дето във филмите героят обича по равно и не наранява близките си, в живота обаче не е така  Tired

# 48
  • до водата
  • Мнения: 9
Като те чета, все едно аз съм го писала. Такава любов, такова чудо, цели 12 години. И след като се роди дъщеря ни, той се промени, започна да си намира поводи да отсъства дълго от къщи, после си намери работа с дълги командировки и така. Когато се прибереше беше намусен, зъл, все му пречехме да си почива, а пък ако го помолех да ми помогне с нещо в къщи скандалът не ми мърдаше. За какво ли съм търпяла толкоз време? Бях смазана психически и физически, подтисната, депресирана. Непрекъснато ми натякваше, че не ставам за нищо, че му лежа на ръцете.... Един лев не ми е дал. От командировка се прибираше без пари, абе да не продължавам. Не искам да те обезкуражавам, но при нас имаше намесена жена (естествено). В течение на времето научих потресаващи неща за това колко съм била сляпа и доверчива. Изнесох се с детето, тогава беше на година и осем месеца, а аз се върнах на работа. Такова облекчение почуствах, така ми олекна, а всички толкова ми съчустваха... сякаш е настъпил краят на света. Разхубавих се чак от мъка по моя неверен и деспотичен мъж, разцъфнах Joy Вярно е, че получих подкрепа от родителите си и приятелите си, но сега мога да се справя сама с всичко, така че какво и да решиш го направи главно заради себе си. Няма щастливо дете с нещастна майка  bouquet

# 49
Като те чета, все едно аз съм го писала. Такава любов, такова чудо, цели 12 години. И след като се роди дъщеря ни, той се промени, започна да си намира поводи да отсъства дълго от къщи, после си намери работа с дълги командировки и така. Когато се прибереше беше намусен, зъл, все му пречехме да си почива, а пък ако го помолех да ми помогне с нещо в къщи скандалът не ми мърдаше. За какво ли съм търпяла толкоз време? Бях смазана психически и физически, подтисната, депресирана. Непрекъснато ми натякваше, че не ставам за нищо, че му лежа на ръцете.... Един лев не ми е дал. От командировка се прибираше без пари, абе да не продължавам. Не искам да те обезкуражавам, но при нас имаше намесена жена (естествено). В течение на времето научих потресаващи неща за това колко съм била сляпа и доверчива. Изнесох се с детето, тогава беше на година и осем месеца, а аз се върнах на работа. Такова облекчение почуствах, така ми олекна, а всички толкова ми съчустваха... сякаш е настъпил краят на света. Разхубавих се чак от мъка по моя неверен и деспотичен мъж, разцъфнах Joy Вярно е, че получих подкрепа от родителите си и приятелите си, но сега мога да се справя сама с всичко, така че какво и да решиш го направи главно заради себе си. Няма щастливо дете с нещастна майка  bouquet

а ако има почти обратен случай ?
тогава...?

# 50
  • до водата
  • Мнения: 9
Тогава какво? Не разбирам защо трябва да има разлика..

# 51
има, разбира се, защото на децата не им пука за нашите идиотщини!  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 2 751
има, разбира се, защото на децата не им пука за нашите идиотщини!  Twisted Evil
от кратките ти постинги останах с впечатление, че и ти имаш семеен проблем, но много не разбирам какво пишеш  Shocked
сподели, може да ти помогнем, я гледай колко жени сме - хубаво е да се обменят различни гледни точки - м/у мъже и жени Grinning

# 53
има, разбира се, защото на децата не им пука за нашите идиотщини!  Twisted Evil
от кратките ти постинги останах с впечатление, че и ти имаш семеен проблем, но много не разбирам какво пишеш  Shocked
сподели, може да ти помогнем, я гледай колко жени сме - хубаво е да се обменят различни гледни точки - м/у мъже и жени Grinning

лично не мисля, че който и да било форум може да реши семейните проблеми.
регистрирах се с цел да я провокирам да говори тук, след като не желае да го стори наживо.
а и ... като изложа семейната ни драма на показ ... и какво ?

наясно съм с допуснатите от мен грешки. Нито аз, нито и който и да било, не е безгрешен.
Но цял живот да съм виновен за това ... не мисля, че е редно.
Нито пък при всеки удобен случай да се натяква за това.

# 54
  • Мнения: 2 751
лично не мисля, че който и да било форум може да реши семейните проблеми.
Не може да ги реши, може само хората да си дадат съветите, от които секи да си извлече някаква поука или полза. Семейни шроблеми се решават в семейството. НА мен лично много ми е помагал форума, не ми е решавал проблемите.... Peace

регистрирах се с цел да я провокирам да говори тук, след като не желае да го стори наживо.

Ясно. Мъж си на някоя съфорумка, това обяснява някои неща  Peace

наясно съм с допуснатите от мен грешки. Нито аз, нито и който и да било, не е безгрешен.
Но цял живот да съм виновен за това ... не мисля, че е редно.
Нито пък при всеки удобен случай да се натяква за това.
Абсолютно.

Кофти е, когато не може да има комуникция м/у двамата-това може да съсипе всичко  Tired

Успех.  Hug
Извинявам се, че разводнихме темата на авторката

# 55
  • Мнения: 2 336
artin, ти мъжът на авторката ли си?

# 56
artin, ти мъжът на авторката ли си?

не, не на тази  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 336
Абе, хора! Животът е толкова кратък. Като се обичате, говорете си!
artin, похвално за мъж да търси диалог. Успех!

# 58
Абе, хора! Животът е толкова кратък. Като се обичате, говорете си!
artin, похвално за мъж да търси диалог. Успех!

мдам...сигурно сега би казала: "Аз толкова пъти говорех с теб.."  Wink

разговор, който на петата минута преминава в  вадене на кирливите ризи от сорта на "живей си с фотографията и с мръснишките чатове по интернет..." и т.н. и т.н.

с което искам да кажа - и ТИ (знаеш си коя) не си никак идеална ... приеми, че и ти си просто човек!
детето ни не е виновно за ограниченията на единия или другия от нас!

# 59
  • Мнения: 385
Разговори,разговори до втръсване сме водили и ние.Когато спре вече да ти се говори и не намираш смисъл в тях,тъй като дори предварително знаеш отговорите,тогава е дошъл края /мое мниние/.

ама,разбира се ...  Mr. Green
и...хората не се променят,нали ? Mr. Green
От моя опит поне - не, не се променят.Ние и двамата правихме и даже продължаваме да правим опити да се променим поне малко зарадия другия,но не става. Караш два-три дни и после старата песен,просто защото това не си ти.

Общи условия

Активация на акаунт