Бебета Юни 10 :)

  • 11 323
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33
От миналата година НОИ изплаща болничните по банкова сметка на служителя / работника , може би твоята позната е заварено положение ...
Точно така, майчинството й вече изтича! Мерси. Значи правилно съм разбрала, колежката ми само излишно ме уплаши Simple Smile

# 46
  • Мнения: 33
ЧРД, Валентина  bouquetПожелавам лека бременност и красиво бебче.
 Аз вече бях писала, че правя дрешки. По цял ден съм в една сграда- живея на 3 етаж, а ателието ми е на първия. Понякога работя през нощта, друг път рано сутрин, когато ми е удобно и когато се налага. Срещам се с клиентите само след предварителна уговорка и повечето от тях са ми приятели вече. Много си обичам работата, макар, че е трудна и всеки лев минава през ръцете. В момента правя една колекция, с която една клиентка ще защити магистратурата си в Художествената академия. Праща скиците по нета, платовете по куриер и после готовите дрехи ги пращам с куриер до София. През пролетта правя абитуриентски рокли, някой път булчински и шаферски. Лятото правя обзавеждане за хотели и ресторанти и униформи за служители. И всякакви шантави неща,които някой клиент си е измислил.
 На работа ще бъда докато родя ,през лятото ще работя по малко, а от есента трябва да работя вече по цял ден. Имам много място в ателието и мисля да направя там една малка детска градинка за моето бебче.

Орхид, всичко това звучи прекрасно Simple Smile Особено за градинката за бебето. Аз затова се изкушавам да гледам 2-3 месеца бебето при майка ми - в Русе живеем в къща и имаме страхотен зелен двор, където да извеждам мъничето Simple Smile Нали и аз съм израснала в този двор.

# 47
  • Мнения: 36
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВАЛЕНТИНА!! Желая ти безпроблемна бременност, здраво бебе, щастливо майчинство и много красиви спомени от тази година!

Брей какви интересни хора сме се събрали - кефя сааа!

Аз по образование съм журналист, но откакто завърших работя в рекламна агенция. Работата ми е творческа, творчески директор съм, много си я обичам, много се забавлявам. Сега работя от година и половина в една от най-големите агенции, а първите 8 години работих в най-голямата и за мен все още най-любима рекламна агенция. Доста глупости които са вървяли и вървят в ефира от 96та година насам може и да са плод на моите творчески напъни. Също така имам радио шоу по БГрадио.

Офиоли, исках да ти кажа да внимаваш с млякото от село - и аз съм фен на натуралните неща, обаче съм чувала и лоши работи за непровереното мляко. Освен, че го кръщават, стопаниет често нямат възможност да си лекуват животните както трябва, като заболеят и в млякото може да се намерят следи от всякакви химии, или пък самото мляко да е от болно животно. По стандартите на големите млечни компании, млякото трябва да е само от здрави животни, а тук контрол фактически липсва. Иначе аз съм отгледана с такова мляко, пък е каква мома порастнах... мустаката Wink  Все пак, тогава обаче на село ветеринарът беше достъпен за всички, беше безплатна услуга и грижите за животните са били съвсем други..

 ще си щракна и аз корема (и гъза, и бедрищата, те преливат няма как, дано видите корема между тях).. и ще го сложа в албумчето. Вашите какви са сладини!!!

Аз днес пак масаж направих. Този път и ръчичките намачкахме. Ох боли новия целулит, боли... ама после добре се чувствам, загряват ми се ръцете.
Още ме боли гърлото и ей сега ще забъркам още лимони с мед. И чай с мед. И мляко с мед. Бе мед да има.
В тая връзка, туку що прекалих - трудно ми е да не прекалявм с неща, които ми харесват. За пърли път опитах сурова ядка макадамия и... страшшшно ми се услади, не усетих как изхрупах 100 грама и като видях, че са 700 калории и то предимно мазнини, веднага ги усетих на брича как се лепнаха. Днес нищо повече няма да ям, само чайчетата и лимоните с мед. Не че е малко де, ама видях, че 100 гр. мед е към 320 калории - по-малко е от шоколад! Изненадах се..

# 48
  • Мнения: 17
Ейййй, страхотна тема сте подхванали момичета!  Hug Ще се включа и аз, но довечера от вкъщи, защото сега на работата имам доста неотложни задачки за свършване..  #Crazy

Валентина, Честит Рожден Ден!!! Много късмет, здраве, щастливи и незабравими мигове през 2008-ма с малък, здрав и весел бебок!  newsm59 newsm24 Tada

offioly
, ако знаеш името на авиокомпанията, с която той трябва да лети, по-добре се обади на тях, може би доста по-вероятно е те да ти дадат информация, тези на летището няма да вдигнат.  newsm78

# 49
  • Мнения: 13
Валентина честит рожден ден!!! Желая ти много здраве, любов и усмивки!!! И едно прекрасно бебче юни месец Simple Smile

С теб сме родени на една дата Hug и аз имам рожден ден днес!!! Ставам на 25! Така че честит рожден ден и на мен hahaha Желая си същото!!!

А иначе аз съм счетоводител на няколко фирми. Работя на Златни Пясъци и изобщо не ми е скучно - както нормално се говори за счетоводителската работа. Особено лятото... ммммм кошмар - тогава имам чувството че колкото повече документи осчетоводя два пъти повече документи се озовават на бюрото ми... #Crazy Та така с мен...

# 50
  • Miami
  • Мнения: 412
Pretty_Galina, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ! Да си много здрава и щастлива!

# 51
  • Мнения: 33
Pretty_Galina, честит рожден ден и на теб!!! Много здраве и любов и днес да си изкараш страхотно   bouquet 

# 52
  • Мнения: 6
Здравейте на всички и от мен, да се запиша и аз че напоследък само чета!
Валентина - честит рожден ден! Желая ти много здраве и любов!
Offioly имай търпение, всичко ще е ок!

Аз вчера пък бях на преглед, всичко ми е ок да чукам на дърво, но не ме гледаха на видеозон този път, само чуха сърдечните тонове на бебето! Докторът ми предписа нови витамини и ми каза да спирам фолиевата киселина. Разреши ми да летя със самолет, така че живот и здраве на 1.02. се прибираме да се женим Simple Smile

Иначе аз съм на 27 год. от Пловдив. От 3 год. и половина живея в Кипър с приятеля ми. Завършила съм Туризъм, в бг съм работила лятото по морето по хотели на рецепцията. Тук работя в офис на фирма за ел. инсталации, осветление, ефекти и озвучаване по заведения, дискотеки, театри , магазини и т.н. Водя кореспонденцията по е-мейла, правя схеми на компютъра за проверки, които тук са задължителни за да дадат разрешение на един обект да работи и всякаква друга работа с бумащини която може да се върши в офис Simple Smile

Лек ден на всички от мен Simple Smile

# 53
  • Мнения: 6
Pretty_Galina честит рожден ден и на теб! Бъди здрава, щастлива и много обичана!

# 54
  • Мнения: 23
Честит рожден ден на рожденничките  Pretty_Galina и Валентина   bouquet
Да сти живи и здрави и юни да с радвате на прекрасни здрави бебчета

Да се представя и аз - аз съм на 27 години и работя като учител. Преподавам география и психология, тъй като миналата година завърших и магистратура по психология. Много обичам работата си и мисля че това е и моето призвание - намирам удолетворение в работата си с деца, а и това че работя с желание се усеща и от самите деца явно и печеля много симпатии и дори обичта на децата. Гордея се с това  smile3521  
А днес се наработих набързо  newsm53 - само с един час съм днес. Това и е хубавото и на тази работа, че има и доста свободно време.



# 55
  • Мнения: 15
Здравеите момичета!!! Hug
Вчера ви оставих и вие какво сте направили.....нова тема даже сте отворили.Супер Много сме бързи и активни.Кефи те ме Joy
Ч.Р.Д Валентина и Pretty_Galina да сте живи,здрави и мноооооооого щастливи. Grinning
Аз да се похваля,че утре заминаваме с приятелят ми и едни наши близки на разходка в Родопите.Ще се върнем в неделя и ще ви пиша как сме прекарали
.Аз още не съм и вкарала снимчица,но тези дни ще го направя.И моето коремче расте Laughing
Ами като гледам...аз съм най малката тук.В понеделник навършвам 22 години Peace Wink

Ох....трябва да излизам,хайде вечерта ще ви пиша повечко ПОздрави

# 56
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен в новата темичка!

Първо честит рожден ден на Валентина!   bouquet  newsm67
Много усмивки и само радостни емоции - най-вече през Юни   ylinfant

Що се отнася до мен, аз съм на 30 г. и съм координатор в една търговска фирма за замразени храни и тъй като фирмата е сравнително нова, а аз съм тук почти от самото и основаване, до скоро се занимавах и с подбора на персонал. Сега също го правя, но вече само переодично и в много по-малка степен. Например вече си търся заместничка, т.е. момиче, което ще поеме една част от моите задължения на работното място.  (в тази връзка ако познавате някой с добър ексел и добър английски, който си търси работа, свиркайте  Simple Smile)
Работата ми за момента не е особено разнообразна, но това не ми тежи, работната среда е ОК, с много добри отношения в екипа, което е изключително важно за мен. Иначе за след като се върна от майчинство, живот и здраве, плановете са да се заема с една по-различна дейност във фирмата, но има време дотогава. Засега смятам, ако се чувствам добре, да си работя до последно, т.е. до законовия срок преди термина. А и по-добре да си работя, защото и при нас, както на много места, осигуровките не са на пълната сума и предпочитам по-дълго време да вземам повечко парички.
Гледам, наистина интересни хора в този форум  Simple Smile
Пършинг, а кое е твоето шоу в БГ радио? Много харесвам БГ радио - едно от двете радиа, които единствено слушам в София (другото е Z-Rock  Simple Smile)

# 57
  • Мнения: 36
bleu- класацията, нашите 20. Записвам си я от вкъщи тия дни..

уф, лошо ми е бе, изстъргах си корема с лимони и мед, преядох с макадемия, боли ме гърлото, влачи ми се коремчето, всички ме настъпват по опашката... Sick

offioliy, какво стана с твоето момче и неговия полет?

# 58
  • София
  • Мнения: 389
Исках да ви питам, някой знае ли какво е работното време за получаване на резултатите от БХС в Майчин дом? Дали и там е само до обяд или може и следобед?

# 59
  • Мнения: 6
purshinq - аз също най-редовно си слушам БГ-радио, тук може online за които много се кефя! Значи теб и Симо и Боги от сутрешния блог най-редовно си ви слушам, а на тях даже сам се обаждала и сам писала е-мейли за дебата Simple Smile))) целия екип сте много готини!

Общи условия

Активация на акаунт