Бебета Юни 10 :)

  • 11 312
  • 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 256
Момичета, помагайте  Embarassed, не мога да намеря къде се намира "Мадърхуд" в София. Чух че имало намаление в момента, а си търся хубаво кoстюмче, може и да има там  Peace

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 21:34 от In4oka

# 181
  • Мнения: 176
Валентина, толкова хубаво си го казала. Благодарности!  Hug

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Здравейте, мам4ета! Пьрво да 4еститя/на патерици/ на рожденни4ките, здраве, 6тастие и леко раждане.   bouquet
А сега и едно бьрзо представяне, на една много-ску4на особа. Казвам се Даниела, на 30г., работя като инспектор по приходите в НАП. От на4алото на годината сьм в болни4ни, за6тото работя с хора и това е доста натоварва6то, а и ме е страх от контакта с евентуално болни хора.
4ао за сега.  Hug

# 183
  • Мнения: 36
Момичета, помагайте  Embarassed, не мога да намеря къде се намира "Мадърхуд" в София. Чух че имало намаление в момента, а си търся хубаво кустюмче, може и да има там  Peace

Не съм чувала за Мадърхууд. Да нямаш предвид Мадъркеър? Mothercare?

Валентина, много хубаво го каза... Не знам дете да е умряло щото майка му не е знаела как да му сменя памперса..

# 184
  • Мнения: 5 713
purshing, и при мен е така с бебо, както го е описала katentze-то. А и май в миналата тема накрая писах, че често го чувствам около пъпа ми да мърда.
kris ty4, не, не ме е страх. Хем аз ще се пробвам да родя нормално след секцио. Такива мисли съм ги изгонила от главата си.
Bili, на мен това ще ми бъде първия видеозон / фетална морфология /. Досега не съм ходила. Тук в Канада така е общо взето. Имаш право на 2 такива: около 20-та седм и в 32-ра. И естествено, ако гинекологът те прати на допълнителен по негова преценка. Затова така се вълнувам. За стволовите клетки мисля, да. Но изчаквам края на януари и тогава по- сериозно да се позаинтересувам.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 21:12 от Вери

# 185
  • Мнения: 1 404
А ние тук-всеки месец на видеозон,даже ако ходиш при двама гинеколога-по два пъти месечно WinkНо имам наблюдения върху здравеопазването в Канада и много ми се иска да съм на твое място.Питах за стволовите клетки,защото в България сумата никак не е малка и поне за нашия бюджет изисква по-задълбочено обмисляне.Пожелавам ти на прегледа приятна двойна изненада Grinning

# 186
  • Мнения: 256
А, ами "Мадърхууд" изобщо нямат представител в България, хахахахахаха, е, извинявайте за   168uu

Къде едно бременно човече може да си купи хубав, официален костюм или рокленце? Вече наистина чувствам някаква дискриминация. В един магазин мацката даже ми каза, "е, ми да не бяхте бременна" и после, за да смекчи явно, добави, :"всички рокли щяха да ви станат, защото иначе сте фина". Леле, щях да я оскубя кокошката луда. Ама нали гледам да съм спокойна. А от интернет за такива случаи не ми се пазарува, знам ли как ще ми седи, ако нещо куца в тоалетчето, после само ще си хвърля парите. И, така, явно сме второ качество хора, вместо за нас навсякъде да е с предимство  doh
На мъжа ми му скъсах нервите с мрънкане цял ден, чак сега легна да се прави на заспал и реших на вас да се оплача, поне да ми мине, че яко съм набрала  smile3521

# 187
  • Мнения: 5 713
Но имам наблюдения върху здравеопазването в Канада и много ми се иска да съм на твое място.
Аз лично съм доволна. Не ми пречи, че са само 2 видеозоните. Но пък правят бая кръвни изследвания. И по някой път се престарават. Специално за раждането чувам само хубави неща, които много ме удовлетворяват. Като дойде момента, ще разказвам. Simple Smile
Но има и много хора, които се оплакват от здравеопазването като цяло в Канада.

# 188
  • по света
  • Мнения: 1 587
Bili ти от Горна Оряховица ли си?
[

Мда,и тук живеем за момента.Защо питаш,да не би да сме съгражданки Simple Smile
Момичета,някоя от вас мисли ли да замразява стволови клетки?Знам,че е доста рано,но сега това ми е в ума.
Да,но от доста години не живея там Wink почти 10

# 189
  • Мнения: 1 404
Аз се върнах преди пет години,в началото ми беше доста стряскащо,после реших,че е чудно местенце за отглеждане на деца,но за съжаление след няколко сблъсъка с представители на лекарското съсловие,съвсем не мисля така.

# 190
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте, от два дни не сам влизала във форума и не мога да смогна да прочета всичко написано от вас. Хвана ме някакъв грип, ужас - висока температура, кашлица, хрема. Много се пазете, направо е отвратително, а както и почти никакви лекарства не може да взимаме - истински кошмар.
В петък бях на 3Д - ще си имаме момченце LaughingНе знам защо, но от началото на бременността бях сигурна, че ще е момче. Всичко е наред, само плацентат ми е разположена ниско. Лекарката не искаше да ми обяснява до какво може да доведе това, ако не се премести нагоре. Може би е права да не ме притеснява. Някои от вас има ли подобен проблем?

Мен също много ме е страх, че няма да се справя с бебето като се роди. Със сугурност искам да отида на някои друг курс. Някои има ли повече информация къде има такива курсове? Препоръчаха ми една жена, която води индивидуални курсове, но ми се иска да отида някъде, където организират група.

# 191
  • Мнения: 75
Здравейте мили мами,
Надявам се да ме приемете при вас, макар и малко закъсняла.Все чета из форумите, писала съм в други темички но сега искам да се присъединя към вашия отбор.Аз съм от София, имам дъщеричка на почти две годинки и не работя още откакто излязох болнични за нея.Иначе в момента се дипломирам като детска учителка, но съм работила във фирма за осветителни тела. Много ми се иска да се заредя с вашите положителни емоции, защото последната година беше кошмарна за семейството ми.

Много ви прегръщам и с удоволствие ще се включвам в дискусиите ви.  bouquet

Моят термин е 07.06. и очаквам момиченце stork-girl

# 192
  • Мнения: 279
Лелеее ,vesi21 да се лекуваш и много да се пазиш.Те казаха по телевизиятя за някакъв грип с много висока температура.
Най-важното е ако се разболеем да не вдигаме температура, тя е най-опасна за бебето.Мен много ме е страх!
Аз колкото и да се пазя и да не излизам до сега 2 съм се разболявала-единият път ме зарази приятелят ми , а другия майка ми. ooooh!
Дано този път да ми се разминеее и никой от семейството ми да не се разболява Praynig
Валентина много хубаво си описала преживяванията си с първата бременност.Аз съм от тези ,които ги е страх,
ама вече почнах да чета-за кърменето,за пъпчето,лосиони , памперси,беберони и разните им там марки, че после newsm78
А panterkata66 този адрес, който го даде го разгледах, също клипчетата за раждането .Много ти благодаря!
Който иска нека да го разгледа, ако му е интересно PeaceНа мен ми беше... Heart Eyes

Добре дошла на jenik ! Пожелавам ти лека бременност и едно здраво лятно бебче newsm51

# 193
  • Мнения: 1 404
Jenik ! ,добре дошла HugЛека и безпроблемна бременост ти желая и дано всичко лошо остане зад гърба ти!
Vesi21 ,стискам палци по-бързо да оздравееш!А  за курсовете-в София поне има много,ако пуснеш търсачкара,ще ти излязат всички и ще можеш да си избереш най-удобния за вас.По време на първата си бременност гледах само едно филмче-Грижи за бебето-и като се прибрахме от родилния дом не дадох на никоя баба да бутне бебето-убедена бях,че само аз знам как става това LaughingИмаме запис от първото къпане на Ния-двете баби гледат уплашено от един ъгъл как аз и мъжът ми се опитваме да удавим малката LaughingСъс сигурност сме правили много грешки,но бяхме твърдо убедени,че вършим нещата правилно,а това е най-важното.

# 194
  • Мнения: 1 404
Момичета,само искам да ви препоръчам,ако сте решили да кърмите,още отсега да попрочитате кърмаческия форум,защото после не остава много време,а въпросите изникват с космическа скорост.Педиатрите в България не са особено компетентни по въпроса и често съветите им могат да ви поведат в грешна посока,добре е да сте подготвени теоретично предварително.

Общи условия

Активация на акаунт