Хей,някой отказал ли е цигарите ,споделете моля

  • 2 713
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
по аптеките има най-различни  продукти  ,ама по-добре  нещо изпитано вече .много ми пречат  и ми се ще да ги откажа  ,нямам воля  ,за това  се обръщам за съвет към вас  newsm78
благодаря предварително  Two Hearts

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
аз съм пробвала с дъвки и с лепенки...и да ти кажа никакъв резултат,пак си пуша и то доста!!!явно трябва силно желание и воля,а на мен май ми липсват!ако ти знаеш някакъв по-ефикасен метод,ще се радвам да споделиш

# 2
  • Мнения: 155
и аз пуша много ,вярно  от най-леките  ама вредят ми на кожата ,изморявам се  бързо ....ужас  ,преди време съм пила  tabex -  и 
никакво подобрение   Embarassed
дано някой сподели  как да спрем - хем си даваме парите ,хем се тровим  Embarassed

# 3
  • Мнения: 5 001
Дано не ми се подигравате ,но аз спрях цигарите отдавна....вече 10 години....И то без лекарства и химии....Просто не пушех когато съм сама.Само в компания,на маса,за да не ме дразни.Постепенно престана да ми се иска да запалвам и в един момент без да усетя вече не пушех.Проблема е психологически,не трябва да се тормози човек и да си забранява....

# 4
Аз спрях да пуша самичка, вече една год не съм палила и ме птвращават цигарите. Като забременях ги отказах, просто ей така и аз нз как стана, но една сутрин като запалих с кафето и ми стана лошо и повърнах, от тогава съм непушачка и се гордея много със себе си

# 5
  • Мнения: 155
браво  мили4ки ,
и аз искам така ,защо не мога  Twisted Evil
завиждам ви  благородно ,разбира се Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 71
Като забременях ги отказах и издържах без цигари 4 години. Преди година започнах нова работа - много напрегната и колеги приобладаващо пушачи и пак пропуших... Embarassed Много си се ядосвам... Сега не мога да ги откажа така лесно както преди - пробвах но безуспешно

# 7
  • Мнения: 1 080
Аз ги отказах сама като забременях, а двама мои добри приятели ги отказаха с табекс!!!

# 8
  • Мнения: 729
Аз ги отказах като забременях.Започна да ми става лошо от миризмата им.И така вече 2 години не пуша.На моменти ми се пуши,но си казвам-2 години не си пушила и се чувстваш отлично-сега не се поддавай на изкушението.

# 9
  • Мнения: 2 005
Всичко е на психична основа , просто спираш да мислиш за тях , това е лека за спиране на цигарите Peace

# 10
  • Мнения: 3 830
Никога не съм пушела, нямам и намерение . Peace

Майка и татко отказаха цигарите. Просто в един ден казаха, че повече няма да пушат и ги спряха. Минали са може би повече от 2 години от тоя ден Peace

# 11
  • Мнения: 3 830
Аз ги отказах като забременях.Започна да ми става лошо от миризмата им.И така вече 2 години не пуша.На моменти ми се пуши,но си казвам-2 години не си пушила и се чувстваш отлично-сега не се поддавай на изкушението.

Браво! Не се връщай към вредния и гаден навик Peace

# 12
  • Мнения: 3 036
Аз спрях цигарите март 2007 заради ужаса от тежка пневмония,която изкарах.
 Като мина  малко време и се поуспокоих пак ги започнах(през септември.
Наистина е до психика и настройка.

# 13
  • Мнения: 1 588
Трябва ти желание и силна воля!Знам,че е лесно да се каже,но това е истината.Иначе преди години,мъжът ми беше ги отказал с Табекс....но за кратко

# 14
  • Варна
  • Мнения: 956
на 5.06.07 за последно запалих цигара...на другия ден ми предстоеше операция и от нерви изпуших една кутия Crazy
След това не съм запалвала от страх, че възстановяването е много трудно за пушачи и се получавала некроза / операцията ми беше много сложна и голяма по обем /
И така до сега  bowuu
Обаче понякога много ми се пуши  Crazy Crazy
Не мога да кажа, че съм ги отказала окончателно, но се надявам да е така  Praynig

Освен желанието, може би трябва и малко/ или много/ страх за собственото здраве, за да издържиш поне в началото  Peace

Общи условия

Активация на акаунт