Какъв характер имат вашите бебета?

  • 2 358
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Моите шушулчици бяха поспаливи, ящни, усмихнати, изключително самостоятелни /като се събудеха започваха да си играят в леглата и не надаваха вой докато аз не вляза в стаята им - още от съвсем малки бебенца/.
Сега ми излиза през носа - диви са колкото за стадо разбеснели се бизони.
hahaha Joy Joy Joy
baibibi,умори ме от смях!Това все едно за моята Калина си го написала! Peace Същия филм го гледам и аз  Wink

# 16
  • Мнения: 1 197
отсега си личи,че ще е малка палавница,хитруша и гевезе Mr. Green

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Още не си е формирал характера достатъчно добре. ...но съм сигурна, че ще е ЕДИНСТВЕН И НЕПОВТОРИМ   Hug

# 18
  • Мнения: 566
до 6-я месец беше поспаланко, кротък, но надигаше такава врява като е гладен ....
сега е мн подвижен, изключително весел и усмихнат, опитва да се налага и в повечето случаи успява. това, което ми прави впечатление още е, че е мн грижовен
с една дума ЛЪВ

# 19
  • Мнения: 1 479
И 2-та са много чувствителни.Баткото от сега е мързелив,надявам се да се справя!Малкото е по послушно и пьргаво.Когато искат нещо се трьшкат и налагат и реват.Май е още рано да им определям характерите.

# 20
  • Мнения: 537
Дъщеричката ми първите 3 месеца много ревеше. После беше кротко бебенце. Самостоятелна е от малка - може да си играе самичка доста време. Като поотрасна не можеше да се сдържа на едно място - все нещо прави, все с нещо е заета и сега си е така. Вече е на 2 г. 4 м. Добричка е иначе, но си минахме и през различните периоди : и на тръшкането, и на отрицанието, и на дългото обличане, понякога сме и срамежливи. Иначе е социална и без проблеми я оставяме в детски кътове например. Лятото много обича да си играе на пясъчниците - ама мнооооого. Там е супер кротка и й е много интересно. Общо взето обаче вкъщи е по-дива, отколкото когато сме навън и всички я мислят за по-кротка, отколкото всъщност е. Друг път обаче я наричат БЕлянка, вместо БИлянка  Grinning

Абе, Ninche, да не е козирог малката  Laughing Все едно за моето дете разказваш Simple Smile И Вики до 3-я месец много ревеше, не спеше понякога по цели дни, не можех да я оставя сама в леглото за 5 мин. От 3-я нататък си играе сама, ако вляза при нея после като изляза мрънка, ама се укротява много бързо. И тя още отсега се опитва да командори и мен и баща си Simple Smile Много бърбори да видим като проговори как ще е Simple Smile А да и всички казват колко е кротка, ама само защото пред чужди хора е по тихичка, може би я е срам или понеже не ги познава така добре и не знае дали ще минат номерата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 960
запис ...хубава темичка....ще чета след малкоооооо,като моят усмихнат син  се поукроти

# 22
  • Мнения: 9 973
Тя дъщеря ми е такава още от сега и е същото, каквото ти описваш.
Спи общо взето през деня, но щом е будна задължително трябва да се занимава. При това трява да е на ръце, права и да се разхождаш. Ако стоиш - не става, ако седнеш - пак не става.
Всичко трябва да се направи на секундата иначе започва да крещи и да реве.
Когато я обличам след баня е някакъв ужас, трябва поне един човек да стои и да се прави на маймуна иначе се дере докато започне да кашля.
При храненето от време на време същата работа, поне 2пъти на ден някой трябва да я забавлява докато аз се опитвам да и дам млякото.
По-нататък не знам какво ще става, направо не ми се мисли. )))
ние сме ви копие Mr. Green

# 23
  • Мнения: 814
Ако щете вярвайте - от известно време вече съм сигурна, че има моят характер Shocked Чувствителен е много, не обича да го притискат така че да не може да мърда, става все по-гальовен, а като иска нещо - е супер инат  Hug

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Много добър, много кротък, усмихнат и контактен.
Като бебе само спеше и ядеше. Почти никой не го е чул да плаче. Плакъл е само ако закъснее яденето или се е ударил много.
Занимава се сам, обикновенно "чете" книжки, "свири" на пиано или слуша музика.
Обича всички, иска да ги целува, прегръща и гали. Никога не е посягъл на никого.
Добричко ми е детето, дори като му се карам за някоя беля, пак идва с целувка да го гушкам.

# 25
  • Мнения: 350
Рада, допреди да седне самостоятелно беше сащата на ръце из цялата къща, сама не искаше ни за минута.  Mr. Green НО сега вече е друго, рахат   Peace седи си в клеватчето с играчките и по час и повече между храненията не ме търси. Така си и заспива, играейки.   Grinning Ако съм с нея в стаята е друго иска да си играем двете. Така че бебка е самостоятелно, но и социално бебе което доста ми приказва и обожава да ме имитира.

# 26
  • Мнения: 60
Весел,живак,любопитен,общителен,разговорлив,нежен,внимателен,обичлив,нетърпелив,дружелюбен,Слънцето на мама Heart Eyes

# 27
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Много е нахилен моя Данаил, обожава някой да се занимава с него, особено да му пеят. Съответно става страшно, ако дори и за минута остане без компания. Явно ще е доста любопитен и динамичен, очертава се и бъбривко, не си пада по тихите игри в собствена компания. Надявам се като почне да стои на дупето да стане поне малко по-самостоятелен.

# 28
  • Мнения: 3 929
Моят син е жаден за внимание, ако може - непрекъснато. Ако не му се обърне внимание, започва да прави беля след беля, за да го привлече. Много е емоционален, артистичен, своенравен, но и гальовен, нежен.

# 29
  • Мнения: 28
Още от бебче спи по малко, искаше много да се носим и да се разхождаме. За минута дори не иска да стои сам - почва веднага да пищи. Винаги трябва да има човек в полезрението му, дори и като си играе сам. Игрив, бесен и инат. Но когато е НА НЕГОВАТА, е изключително усмихнато и весело бебче. Обича да се гушкаме (когато той иска), а като има повече публика е на върха на щастието.
Абе виждам го едно бясно и инато човече Laughing

Общи условия

Активация на акаунт