Има ли недосегаеми мъже?

  • 7 792
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Дренкич, а не  може ли и двете? Laughing

# 46
  • Мнения: 17 401
Свои и чужди ли? Ми, може, сигурно...Обаче много искам мъжки мнения по темата. Щото ние, жените, може и да си въобразяваме, знам ли

# 47
  • Мнения: 11 747
Някой да пита във 'Всичко, което искате да знаете за мъжете, но ви е срам да попитате'

# 48
  • Мнения: 2 196
Дренкич, а не  може ли и двете? Laughing
  Laughing
Не винаги причината един мъж или жена да не кръшка е защото няма очи за никой друг,освен за собствената си половинка.Може да не му/и се занимава от чист мързел.Може просто никоя друга да не го иска или да не се е намерила такава,която да му поиска по правилния начин.

# 49
  • Мнения: 2 926
Няма недосегаеми мъже!
Една жена реши ли да има даден мъж,колкото и недосегаем да е той,рано или късно се предава  Grinning

# 50
  • Мнения: 179
Дренкич, а не  може ли и двете? Laughing
  Laughing
Не винаги причината един мъж или жена да не кръшка е защото няма очи за никой друг,освен за собствената си половинка.Може да не му/и се занимава от чист мързел.Може просто никоя друга да не го иска или да не се е намерила такава,която да му поиска по правилния начин.
това е  Peace, лично мен ме мързи  Crossing Arms

# 51
  • София
  • Мнения: 38 199
При определени стечения на обстоятелствата всички са досегаеми.
И най-недосегаемите преди сега падат - от кушуми, компромати, или женски похвати.
Леле, изби ме на поезия! Mr. Green
Между другото, снощи сънувах един от моите "недосегаеми". Преди се надуваше, а миналото лято сам дойде и ме заговори.
Ама сега вече аз съм "недосегаема". Wink

# 52
  • Мнения: X
Не винаги причината един мъж или жена да не кръшка е защото няма очи за никой друг,освен за собствената си половинка.Може да не му/и се занимава от чист мързел.Може просто никоя друга да не го иска или да не се е намерила такава,която да му поиска по правилния начин.

А може да е и толкова тъп, че да не вдене когато му дават нишани.Мдаа.
Историята помни и такива случаи... Whistling

# 53
  • София
  • Мнения: 1 176
Зависи. От жена до жена има разлика.

# 54
  • Мнения: 1 400
Божкееей ooooh!
Не знам защо, но винаги съм си мислила, че думата недосегаем е синоним на нещо къде-къде по-различно от верен Thinking.

Не знам за вас, но все си мисля, че в момента , в който си повярваш до такава степен , че си незаменим ставаш тутакси уязвим... ако ме разбирате правилно. Един вид- мда, мой си е, няма как иначе да бъде. Мда, ама на него пък може рязко да му втръсне от един такъв тип жена, от самото чувство, че е нечии. Или мъж. И за двете страни се отнася.
Хайде да сме реалисти, а? Верни мъже има, да, но докога? Ей на- и моя в такъв смисъл е ...недосегаем, но съм далееееч от мисълта, че винаги ще е така. То за себе си не мога да гарантирам, че за него ли ще твърдя подобни неща ooooh!

Тополинка, че си млада, млада си! Ама аз съм по-дърта и съм сигурна, че има мъже, които не се интересуват от чужди цици и дупета! Peace
Да де. Точно. Те се интересуват от други чужди работи Whistling
Дори само за спорта да е, ей така - да види какво е.... Така си мисля.

# 55
  • Мнения: 1 224
И сега какво? Нямаше какво да кажете и за по-лесно решихте да изтриене мненията / както мойте, така и на хората който решиха да ви кажат, че грешите/ ? Това не е цензира, направо си е чиста пародия. Ставате не смешни, а трагични. Пожелавам успех на всички "лели" /не като възраст - като начин на мислене/ с неверните им половинки.

# 56
  • Мнения: 1 400
Тополинке, стига с тези лели. Има тема - разискваме я. Да, от твоя мъж тръгна темата, но не за него говорим. Желая ви все такова щастие и разбирателство Peace И не е задължително да си жена на кръшкач, за да мислиш за мъжете(като цяло, а не определени бройки), че са меки Марии. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 5 103
Не съм срещала такъв Mr. Green поне за мене  Wink след 15тина годинки сигурно почти всички ще са недосегаеми за мене

# 58
  • Мнения: 3 423
Невярната половинка си е чисто имане, бе,
Тополинчо, все ще ти приложи някой и друг
трик от похожденията си, така че разбирам
защо пожелаваш успех на лелите, успех си е.

# 59
  • Мнения: 1 400
Невярната половинка си е чисто имане, бе,
Тополинчо, все ще ти приложи някой и друг
трик от похожденията си, така че разбирам
защо пожелаваш успех на лелите, успех си е.
Така де- ходи, ходи па се върне,а? Wink Ама си го има.

Общи условия

Активация на акаунт