какво да правя?

  • 1 384
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
щом наддава Peace

# 16
  • Мнения: 493
Мойта и сега яде по 100,120мл.Все се притеснявах,наддава си но това е много малко количество.Все я чакам да заспи,да и дам малко,но все повече се убеждавам,че не трябва да тъпча детето.Оставям я вече сама да си определи милилитрите.

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
reniris Grinning и моя калпазан беше същия след като мина на АМ към средата на 4 м зорлем изпиваше 100 мл АМ  Crazy Толкова се бях притеснила че даже пусках тема че не изпива кол. указано отзад на кутията АМ  Laughing Темата и мамите в нея ме успокоиха  Peace Мисля че нямаш причина за притеснение тя си преценява колко ще изпие .На моя най-голямото му количество изпито АМ е 160 и то към 9 м  Crazy  (а от 10 м съвсем отказа АМ)

# 18
  • Мнения: 60
Може да е криза в растежа,спокойно и ние сме имали такива периоди ще прояде ,когато се почувства гладно,то само ще си каже по някакъв начин,давай вода или друга течност чай ,заведи го бебето при педито да не се окаже нещо друго Peace

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Моето дете чак до 6-я си месец едвам изяждаше по 100 гр  Crazy
После се поуправи, като си наддава нормално няма проблем  Hug

# 20
  • Мнения: 474
Моята хубавица почна да ми прави тези номера от третия месец.....просто не искаше да си пие АМ-а и това си е... Отмина - и аз се бях притеснила тогава, но тук ме успокоиха, че това е период - при нас премина....щом се развива нормално не се тревожи /колкото и трудно да е..../  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 541
Мойта и сега яде по 100,120мл.Все се притеснявах,наддава си но това е много малко количество.Все я чакам да заспи,да и дам малко,но все повече се убеждавам,че не трябва да тъпча детето.Оставям я вече сама да си определи милилитрите.
100 - 120 зa 6 месечно бебе? Thinking
по колко пъти я храниш?
а на 2 м. по колко ядеше?

# 22
Възможно е да се засища с толкова, зависи от млякото... Аз моята Светлозарка в момента я храня с каши и плодови пюрета, а през нощта я кърмя... Повярвай ми има голяма разлика от времето в което беше само на карма... Сега вечер яде поне един път повече, защото неможе да се засити така, както с кашите и пюретата  Laughing

# 23
  • Мнения: 208
И ние имахме подобен проблем,но ние дръпне малко и спре .....понякогасе хранехме по 1час бяхме в един порочен кръг.Почнеше ли да бозае след малко заспиваше и почваше  будене триене на нослето ,ушенцето.От това се изнервях и аз и детето и взех да я храня на по-свободен режим.Ако е гладно ще яде.Няколко дни си записвах колко мляко и вода пие на ден оказа се  за неи.в-т е добре.Първият месец наддаде 1,200кг.,а в родилното бе свалила500гр.
Но всяко дете е различно щом яде без проблем докато спи,храни го така,това ще отмине с времето.Аз от 2мес. и пъхах биберона с мляко по-време на сън към 5-6часа итя си спеше спокойно до 8-9само гледах главата да енастрани да не се задави и не е имала проблеми. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 541
мами мисля 4е открих причината
уикенда като я извеждах на вън за повечко време на разходка се прибираше гладна и  всичко изяжда
ще видим до кога ...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт