Нищо не ми седи като преди

  • 2 354
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
Определено бебчето в корема ме красеше и мен . Бях една хубава бременна...., която не е качила много килца , естествена е и мнооого щаслива и горда. Heart Eyes Flutter Grinning

# 16
  • Мнения: 757
когато бях бременна носих много лек грим което не е в стила ми,просто се харесвах с лек грим и без прически и така,след като родих пак започнах да се гримирам силно и да се чудя какво още да си направя Crazy

# 17
  • Мнения: 4 292
Бременността много отива на някои жени и те не изпитват необходимост от грим. Помня, че като бременна не ми се налагаше да слагам фон дьо тен, кожата ми беше много хубава. Чувствах се неловко с грим, различен от спирала и лек гланц.  Simple Smile

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Според мен гримирана си изглеждаш както преди, но от хормоните се чувстваш така ужасно Simple Smile


 Нормално е, всеки си има такива моменти, дори да не е бременна жената.

 За твое успокоение направи няколко опита да смениш грима, все някак ще се харесаш.Така ще се чувстваш доволна, промените освежават хората.

# 19
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
При мен с първата бременност нямах никакви проблеми... Peace
Но с втората се бях подула ужасно то лице то тяло ужас...... Sick
Веднага след раждане не ползвах почти фдт поради същите причини които си изброила...
И се гримирах предимно в много светли тонове и не само горния клепач а цялото око и отдоло...Слагах и повечко руж в прасковени нюанси...на мойто лице изглеждаше чудесно дори колкото и недоспала да бях изглеждах свежичко.. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 438
При първата си бременност, каквото и да сложех на лицето си изглеждаше като олющено. на третия опит се отказах.
При втората дори не правих опити.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе не знам..съвсем без грим и с тия разпилени коси, като самодива hahaha Днес само си ударих една четка на косата, една спирала на миглите и се понесох гордо към работа hahaha
Не ми отива на годините и на службата, ама карай да е весело Laughing

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Абе не знам..съвсем без грим и с тия разпилени коси, като самодива hahaha Днес само си ударих една четка на косата, една спирала на миглите и се понесох гордо към работа hahaha
Не ми отива на годините и на службата, ама карай да е весело Laughing



    Joy Joy JoyОпределено страдаш от силно хормонално разстройство! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4 406
щом не се харесваш с грим, значи просто нямаш нужда...
на някой от колегите направи ли му впечатление самодивския ти вид?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз от както съм бременна се чувствам много смешна и грозна  Mr. Green особено сега съм в 13 седмица и корема ми е нито като на бременна , нито като на небременна.Като на преяла и подута е  Rolling Eyes Laughing.Освен това за първа година , може би от 5 или 6 години не ходя през зимата на солариум и съм бледа смъртница. Слагам някакъв грим естествено, ама не е същото. И косата си боядисвах 2 пъти даже вече,от както разбрах, че се и подстригах - не бих се занемарила толкова ,че и това да не правя.. Но определено се чувствам по-грозна от преди ..  Crazy Но вероятно .. си струва  Hug

# 25
  • Мнения: 4 406
струва си, като родиш, и хем се радваш на детето, хем може и да се погрижиш за себе си. дотогава - бавно и сигурно се превръщаш в пингвин

# 26
  • Мнения: 1 100
Аз от както съм бременна се чувствам много смешна и грозна  Mr. Green особено сега съм в 13 седмица и корема ми е нито като на бременна , нито като на небременна.Като на преяла и подута е  Rolling Eyes Laughing
И аз като бях в този период бързах да кажа, че съм бременна, за да не мислят, че съм дебела Joy Не исках да нося широки дрехи, а с тесните изглеждах като дебеланка, която си няма огледало вкъщи. Laughing Но после нещата си идват на мястото  Wink

# 27
  • Мнения: 1 043
   найстина бременните са по красиви без грим - аз също забравям по време на бременноста си за разни гримове - дори и от различните парфюми ми се гади и съм доло горе на малко розова вода примерно  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
От бременността е. С първата ми бременност се промени цялата ми физиономия, не приличах на себе си. Сега, за сега, нямам промени, все същата съм си, леееееко по-прекрасна,  Crazy но грим слагам само молив и спирала. То и да не съм бременна рядко слагам нещо повече, но сега хич не се виждам нагримирана порядъчно.

# 29
  • Мнения: 14
Като бременна не слагах абсолютно никакъв грим,дори и червило не ползвах ,лицето ми нямаше нито една пъпка или петънце,за разлика от сега  Tired

Общи условия

Активация на акаунт