ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 237
  • 498
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 336
mother-of-pearl те в пощата дават колетни кашони но не всеки се съгласява....
Ще намеря начин.

# 31
  • Мнения: 2 577
В пощата колетни кашони не дават - плащат се, а това е в плюс като разход за купувача.
За Лесичово относно ремонта си е решение на софиянки - те помагат на дома отдавна.В час са, предполагам, с всичко  аз научавам за тяхна помощ от самата директорка.  Те правят често ремонти и в други домове. Честа практика е. И не само на софиянки. Те знаят, че пари за ремонти се отпускат - имат опит и могат да преценят. 
Борисова каза, че са им останали пари накрая на годината от бюджетните и са купували с тях някои неща за ремонта.
За срещата аз съм на линия - питам, защото Сончето каза, че не е сигурна - за това - да не идем само ние двете с Гери. Лили - ти как си?Другите как са? Идеята ми беше да се видим набързо.
За ходене до Брацигово - личното ми мнение е да изчакаме времето да се оправи - другата седмица я дават по-добре уж.Соня също не може да пътува с колата за Брацигово - нека изчакаме времето да се оправи до другата седмица - мъгла, лед - направо е опасно.
Утре ще отидем да поръчаме чаршафчетатата.
 Ох, забравих, допълвам:
Уточняваме се с Вива333, за мартениците - 200бр ще направи, ще и помогнем за материалите - нещо против?

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 19:29 от Елфина

# 32
  • Мнения: 941
Как ще помогнем на VIVA333 с материалите - да и вземем прежда ли? - тя май най-добре знае каква и е нужна  Peace  с финанси за прежда ли - мен ме устройва, даже лично да се ангажирам...а и тук май е и мястото да кажа: понеже както знаете съм с две леви ръце (освен ако не става въпрос за нещо техничарско) най-ми  е лесно да помагам финансово (е оставам настрани гениалните си идеи, с които ви запознавам отвреме на време). Та мисълта ми беше за Декупажа - нека момичета, които се занимават с хартиената техника, не се притесняват и ми кажат от какво имат нужда, за да се опитам да им го осигуря...
Беладона - ходи виж в Евроленда какви стъклени сервизи имат, какви салфетки, и там каквото ти е на сърце (имат едни съндъчета много сладки) и или сподели какво ти е нужно, за да го взема или си го вземи пък аз ще осребря... Peace  Надявам, се че не обиждам никой по този начин, но с това мога да помогна    bouquet  Ааааа и с продухването на яйцатя - вече имам 5 броя, ама ще ги връча на Winter, тя да ги шари....
Имам и една друга идейка за великденския базар - ама тя е осъществима от дъщеря ми...така че по нататък ще споделя  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 214
Утре във 18.30 в кафето на Борянка, там съм с Гери.
Пъзелите ги взех днес,50 бр, Яна трябва да им напишем протокол за дарение.
Тед за кашоните мога да ти помогна, колко ти трябват?

P.S Ти пак се оля с духането, а Гери? Joy

# 34
  • Мнения: 2 577
Вива333 ще си вземе каквото и трябва/ще представи фактури/ - тя е професионалист мартеничар. Laughing
Ембер също си предложи услугите - ако иска ще и помогнем да финансира творенията си.
Гери, благодарности за предложената финасова подкрепа. Ще се уточним утре за нещата и по тези въпроси.
Лили, ще напиша протокола, ти ли ще го носиш, за да знам да ти го донеса утре. Аз фирмата я знам, мога да им го изпратя и по друг начин. От хотела ли взе пъзелите?
Освен че доста жени проявиха интерес към предложените неща за продаване, една жена предложи и да дари една проходилка. Теди се справя повече от добре Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 2 336
Мъж ми ми донесе 4 големи кошана ,големи като за възглавницата ,нали това ми беше зора.
Утре дано свекито дойде по рано и да отида да ги пусна по пощата. Ако пак ми потрябват ще свиркам яко Whistling

# 36
  • Мнения: 2 214
Браво на Тед, ако имаш трудности или въпроси в продавалника свиркай.
Яна прати им протокола ако можеш по друг начин, иначе ще ми се наложе специално да ходя пак до там. Взех пъзелите от хотела.

# 37
  • Мнения: 529
Утре и аз ще дойда при Борянка. През деня ще преведа парите в Сф.   bouquet

# 38
  • Мнения: 2 577
Браво на Тед, ако имаш трудности или въпроси в продавалника свиркай.
Яна прати им протокола ако можеш по друг начин, иначе ще ми се наложе специално да ходя пак до там. Взех пъзелите от хотела.
Ок, Лили, ще го пратя Peace Благодарности , че си взела пъзелите   bouquet
Сонче, за утре уговорката остава за сутринта Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 577
Поръчах чаршафите - ще станат готови за 15-20 февруари. Борисова е в отпуска до 11 февруари, така че ни е идеално. цена 9лв с фактурата. - 45 комплекта - по 15 в група - за всяка група различен цвят Heart Eyes
Утре или вдругиден Катя от София/писах ви за тази мила жена/ ще изпрати баща си със сак с багаж - д. превръзки, памперси, книжки - детски, дершки, козметика бебешка. За сега има кой да чака човека.

# 40
  • Мнения: 941
изкам да кажа едно голямо "БРАВО" на Тед    bouquet
Направо разби Продавалника - радвам се, че толкова мами откликнаха и си купават от нещата останали от коледния базар   bouquet
ще споделя линка с другите мами тук, за да видят и те: http://www.prodavalnik.com/forum/index.php?topic=4860.30

Имам 2-3 кукли без дрехи  Embarassed  - на които Лили ако и се плете още , може да ги облече пак с плетените красоти   bouquet  (за следващия базар)

п.с. 'щото не съм от скромните,и не мога да се сдържа ще кажа че:  радвам се, че идеята ми за online продажбите дава такива резултати

# 41
  • Мнения: 2 577
И аз много се радвам, че хората откликнаха на идеята и наистина голямо БРАВО на Тед, че дори с малко бебе намира време за това Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 2 336
Айде спрете до тук с браво то първо че ще се засрамя много  Embarassed и второ да не урочасате работата Naughty
mother-of-pearl за идеята няма две мнения, отлична е

# 43
  • Мнения: 2 070
като ме забравяте за другото,сетете се поне,
че имам кола и мога да я карам Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 2 336
като ме забравяте за другото,сетете се поне,
че имам кола и мога да я карам Crossing Arms
Етооооооооо, щом и ти си предложи услугите да караш ще ви менкам с Лили  Wink
Нека само да има мераклии да купуват.  Hug
А между другото какво остана при теб newsm78

Общи условия

Активация на акаунт