Ирисодиагностика и акупунктура

  • 10 408
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте,

Въпросът ми е дали някой е прилагал тези методи за диагностика и лечение - къде, кога, резултати. Имате ли информация за медицинския център Алфамедика в София? Аз лично се боря за бебе от няколко години в две инвитро клиники. Последното заключение е изчерпан (или на финала) яйчников запас - други причини до сега не са открити. Чудя се дали да опитам и малко не традиционна медицина.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Преди 6 години си правих ирисодиагностика.Налучкаха една болест и ми изкараха още 100 които и досега не са се  проявили.Няма смисъл и това е излишно наплашване.

# 2
  • Мнения: 7 718
Щом си се обърнала към ин-витро клиники, правиш, това, което е е необходимо , нищо не ти пречи да опиташ и нетрадиционна медицина. Аз лично съм скептична, но много често е необходима вяра и ръка да ръка с традиционната медицина човек успява.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 231
Наскоро попаднах случайно на едно предаване по телевизията, в което имаше интервю с някаква д-р Кирчева /акушер-гинеколог....жена на възраст/, която от години се занимавала с ирисодиагностика и фитотерапия и показваше албуми със снимки на деца, чиито родители са имали проблеми от това естество и едва ли не са им казвали, че нямат шанс за дете , но е успяла да им помогне. За съжаление не разбрах къде може да я открие човек и търсейки нещо за ирисодиагностиката попаднах на твоята тема, като реших да ти споделя тази информация /макар и не много/ и дано ти е от полза.

Успех! Peace

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Мда... д-р Кирчева, много има изписано по форумите... предимно лоши работи.
Не съм ходила при нея, но не бих и пробвала, лично мнение.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 231
Мда... д-р Кирчева, много има изписано по форумите... предимно лоши работи.
Не съм ходила при нея, но не бих и пробвала, лично мнение.  Peace

Не знаех за това....само споделих какво съм гледала и реших, че може да е от полза за някой  Peace

# 6
  • Мнения: 1 950
Мда... д-р Кирчева, много има изписано по форумите... предимно лоши работи.
Не съм ходила при нея, но не бих и пробвала, лично мнение.  Peace

Подкрепям Жабчето, дори бях толкова възмутена от въпросния репортаж, че написах писмо до екипа на Тази сутрин, защото сега страшно много хора ще атакуват въпросната "докторка", а няма нищо по-лошо от това да даваш напразни надежди на толкова изстрадали хора Sad.
nng, сподели малко повече, кои са клиниките, какво сте направили до сега? Аз имам лично мнение по въпроса с нетрадиционната медицина, че трябва нещата да вървят ръка за ръка с конвенционалните методи. Иначе може вместо да изпишем вежди, да извадим очи.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мда... д-р Кирчева, много има изписано по форумите... предимно лоши работи.
Не съм ходила при нея, но не бих и пробвала, лично мнение.  Peace

Подкрепям Жабчето, дори бях толкова възмутена от въпросния репортаж, че написах писмо до екипа на Тази сутрин, защото сега страшно много хора ще атакуват въпросната "докторка", а няма нищо по-лошо от това да даваш напразни надежди на толкова изстрадали хора Sad.


И ние налапахме въдицата на "докторката",но за кратко.Беше безумие,че я дадоха по телевизията,и то по БТВ #Cussing out

# 8
  • Мнения: 3 376
Аз съм ходила на ирисодиагностика и акупунктура във въпросната "Алфамедика". Д-р Кьосев е свестен и готин, но според мен  ирисодиагностиката му не е особено точна, а от акупунктурата не усетих подобрение. Аз отидох точно преди лапароскопията ми заради ендометриоза около левия яйчник. Той заяви, че поне в ириса ми не се виждало заболяване, което да пречи на яйчника да функционира  Thinking Както и да е, той самият ми обясни, че въпреки това ендометриозата можело да си я има. Направихме 10 сеанса с игли, комбинирани с японски сайонджи масаж. През цялото време усещах прилив на отрицателна енергия, т.е. дразнех се на всички и им се карах, което ми обясниха, че било нормално и организмът се изчиствал  Twisted Evil Но след като всичко свърши, някак не усетих отрицателната енергия да се превръща в положителна  Laughing Хигиената в "Алфамедика" е на ниво, но и те се опитват да те накарат да ползваш игли за многократна употреба. Аз от самото начало казах, че с това компромис няма да правя, и докторът се съгласи да си заплатя пълен комплект игли за еднократна употреба. Всеки път ги разопаковаше пред мен от кутийката.

От моите наблюдения във форума, някои момичета все пак споделят за положителен ефект от акупунктурата, като например отпускане на нервите  Grinning Дори само това да е, пак звучи като точка за акупунктурата (аз не усетих дори този ефект). Само че, не трябва да й се възлагат прекалени надежди, като например да отпуши тръби или да излекува ендометриоза, трябва да се спазва правилото на еднократните игли, и съм напълно съгласна с ето това мнение на Цветунчо:

Аз имам лично мнение по въпроса с нетрадиционната медицина, че трябва нещата да вървят ръка за ръка с конвенционалните методи. Иначе може вместо да изпишем вежди, да извадим очи.

# 9
  • Мнения: 9
Аз бях вчера при доктор Кирчева и не сам обнадеждена мисля че е шарлатанка а ако всепак сте много навити да идете при нея първо влезте в Zachatie.bg да прочертете какво пише за нея (ами нищо хубаво)

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз бях вчера при доктор Кирчева и не сам обнадеждена мисля че е шарлатанка а ако всепак сте много навити да идете при нея първо влезте в Zachatie.bg да прочертете какво пише за нея (ами нищо хубаво)

Ами аз какво ви разправям.Направи ли "дарение"от някаква сума #Cussing outИ изгони ли ви навън,докато ви сипва "лекарството".Тази жена е ужасна #Cussing out

# 11
Здравейте отново,
Отворих темата, защото моя колежка, която по спешност влезе в болница и си излезе от там след седмица с неясна диагноза за някакво възпаление в или около яйчник и/или тръбата и не разреши да я оперират, а реши да се лекува с гладуване и акупунктура, ми сподели, че за две седмици и 10 посещения в Алфамедика е постигнала почти пълно изчистване на възпалението. Беше много ентусиазирана, а аз съм ходила на ирисодиагностика (д-р Коевска) в София на Граф Игнатиев и ми беше доста шарлатанско и дори не помня какво точно откри, но беше словоохотлива по повод хранителните добавки... С една дума исках да получа реалистична представа за тези методи, защото и аз не съм им голям почитател, но тя успя да ме зарази с ентусиазма си.
Иначе моята история е дълга, но ще я споделя в кратце - 8 години опити за бебе, лапароскопии, инсеминации (5) в Шейново т.е. проходими тръби, овулация всеки месец и все нищо. После изоставих д-ра от Шейново, който все ми обясняваше, че имам много време (вече бях над 35) и ако имам излишни пари да ги похарча за инвитро. След тези думи повече не го посетих. Препоръчаха ми инвитро клиника и там за 4 години инвитро (ICSI) с общ резултат 3 трансфера на по един ембрион (не отговарях на стимулациите и повечето опити бяха  на естествен цикъл (т.е. без стандартните стимулации, а каквото произведе организма като фоликул), а междувременно хистероскопии и други "веселби") и всичко безуспешно за сега. Говори се за изчерпан яйчников резерв и донор. Продължавам да опитвам в друга клиника, защото първата я "уморих" с моя неуспех. Но тъй като все още не са ми казали със сигурност "нямаш шанс", не съм се отказала и започнаха да ме спохождат нездравите мисли за чудеса  Confused Embarassed

# 12
здравейте, и аз реших да се включа по повод ирисодиагностиката.... преди две години ходих в алфамедика и въпросният лекар там д-р Къосев ми направи такава като при прегледа не откри нищо съществено единствено ми каза, че имам хроничен цистит при което разбирасе не повярвах защото според мен нямях никакви оплаквания докато след два дни получих яко парене и чести позиви за уриниране. веднага му се обадих и ако щете вярвайте аз която не вярвам на тези глупости се подложих на десетдневно бодене и така досега .... правя го два пъти в годината по десет дни и вече две години нямам оплакване разбира се преди да се подложа на това си направих куп изследвания за да ми докажат, че той е прав. затова мили дами не се колебайте да тарсите помощ в нетрадиционните методи

# 13
между другото влезте в сайта на този мед център и разгледайте магнитотерапията красиви магнитни гривни се предлагат и на ниски цени от останалите
www.alfamedika.com

# 14
бих искал и аз да се включа в тази тема

аз се нуждая от това да ми се открие източника на моите оплаквания и затова смятах също
да си направя ирисова диагностика

засега обмислям да отида или при Сашка Николова (която работи в Пловдив)
                                           или при Милко Миланов  http://www.company-index.com/profile.php?id=226&ln=bg
                                           или при Даниел (еди кой си ) работел в София
ако можете да ми помогнете да реша при кой да отида тъй като това ми е наистина спешно
трябва съвсем скоро да отида !!!
благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт