ПЛЕВЕН през януари

  • 9 603
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 857
Честито,Петя!  bouquet
КРИСИ ,добре дошла сред нас! Hug

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честито,Петя! Да ви е жив и здрав малкият мъж Hug
Добре дошла и на Криси Hug

# 17
  • Мнения: 5 026
Честито, Петя!
Здрасти, Криси!
Дикси,оправих тъжното човече-грешка е станала нещо  Grinning

# 18
  • Мнения: 248
Честито на леля Петя!

Добре дошла и на новата мама Криси  welcome Сигурна съм, че ще ти хареса при нас.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 239
Сега разгледах Ла редут.Искам и аз да поръчвам.Давайте да се комбинираме. Аз хич не съм наясно обаче как се поръчва. Sad

# 20
  • Мнения: 165
благодаря ви за посрещането  Hug и аз съм сигурна ,че ще ми хареса Grinning

# 21
  • Мнения: 325
Честито на леля Петя! И на мен ми се поръчва от Ла редут ама с френския съм много на "Вие" и изобщо не ми е ясно как става номера. Ако някой се навие да му дам линкове и да поръча вместо мен .....  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 951
Дайте  ми, моля ви линк към Ла Редут, че не мога да го намеря. Да взема да разгледам и ако нещо харесам да се присъединя към вас  Grinning

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 973
Честито на леля Петя! Да са живи и здрави и бебчо и мама и всичко около тях!

Привет и на Криси!

Ще взема и аз да разгледам този Редут  Grinning.

След час отиваме на преглед на Тери, дано се подобрява вече, стискайте палци  Praynig

Дикси заповядай http://www.laredoute.fr/vente-blouson-zippe-femme-on-n-est-pas-d … e&pagesize=16

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1 196
Поръчването от Ларедут става много лесно, само да имаш международна дебитна или кредитна карта и пари  Laughing  . И аз не разбирам френски, но имам доста поръчки вече. В темата за Ларедут на първа страница е описано всичко и подробно. Ако някой иска може да му помогна за да си направи поръчката или да пусна от моята регистрация. Уверявам ви не е сложно  Peace

# 27
  • Мнения: 5 026
Айде, аз също отивам да разглеждам. Ще правим групова поръчка  Wink

# 28
  • Мнения: 872
Честит племенник на леля Петя! Жив и здрав да е малкият Михаил!
Добре дошла на мама Криси! И аз съм сравнително нова тук,обаче съм много редовна  Mr. Green
Хм,накарахте ме и аз да се замисля за този ла редут,и безтова дрехите на Мира й омаляха и трябва нещо ново да взимаме

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
http://www.laredoute.fr/vente-tablier-garcon-la-redoute-creation … e&pagesize=16
Можете ли да ми кажете какво е това - яке, или нещо друго?

Общи условия

Активация на акаунт