Количка GRACO Quattro Tour Deluxe

  • 4 968
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте мами,
Моля ако някоя от вас ползва такава количка да ми пише - интересува ме дали е удобна, лека, маневрена и т.н. , всички важни неща за една количка. Благодаря предварително.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 23:34 от ikibiki

# 1
  • Мнения: 4 428
Тази количка ми е една от фаровитите за второ бебе  Peace Много хубава количка.
Като килограми не е лека - о/о 12кг. Но е супер маневренаа и върви много меко  Peace Има хубави голями колела за нашите дупки, голям кош за багаж с възможност за "отваряне" надолу и лесен достъп до коша при легнало положение на гръбчето. Мисля, че може да се преобразува количката с помощта на сенника и бебето да гледа към майката, но не съм съвсем сигурна в тази функция  Thinking
Аз бих си взела тази количка.
Друга количка, за която бих се замислила е Джейн Номад
 http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&category=126& … =Nomad&lang=1
Цената е почти същата  Peace Само не разбрах последно става ли или не за новородено без допълнителен кош. В магазина ми казаха, че не става  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 926
Веси, я тук да напиша за Номад-а. Като цяло ще ти кажат, че не става, защото наистина не е пълно легнало. Но е около 30 градуса, ако не и по-легнало. Има едно като дюшече с оглавник за по-малко бебе (както беше Чико пик ъп) и ако се подложи сгъната пеленка на мястото на свивката, количката се изравнява. Да не говорим, че ако бебето е с рефлукс (не дай Боже) е препоръчително да се вози поизправено. А така или иначе е добре да се вземе кошница за кола, която да се закрепя за шасито. Така че първия месец, когато и разходките не са много големи може спокойно да се ползва кошницата, ако майката има притеснения.
Аз съм с леки резерви към Грако-то, защот скърцат на пластмаса. Малко са ми грубовати на вид, но това е лично мнение Peace Просто харесвам по-олекотени и алуминиеви конструкции Grinning

# 3
  • Мнения: 4 428
Ооо, Аси, виждам, че си се сдобила с нова лентичка  Grinning ЧЕСТИТО   bouquet  baby_neutral Леко бременеене  Grinning

Ох, за Номада и аз не знам  Rolling Eyes Вече имам столче за кола от Маги и не ми се иска да се купува друго. Пък и честно не ми се дават 1000лв за количка  Rolling Eyes Замислила съм се евентуално, ако не мога да преглътна гръчбето на Номад, да си взема Каррерата. И тя не е лоша.
А да ти кажа за Куатрото специално, колкото колички по улиците съм видяла от този модел, се движат, като масло и въобще не скърцат  Peace Другите модели не знам, пък и не ми харесват. Но тази си я харесах още, като видях същия модел, но на Мадъркеър  Peace

# 4
  • Мнения: 3 926
Карерата е по-добра заради сгъването. Я да взема да я пусна на това майче, че и без това й оспамихме темата, та поне да види други опции Hug
http://www.babyboom2000.co.uk/moreinfo.asp?prodcode=JANE+CARRERA+PRO+MATRIX+COAL

Всъщност имам позната, която избута и двете си деца с Грако, донесено директно от Щатите. Кошниците им за кола са много удобни и широки. Но се надявам все пак да се включи някое маменце, което ползва такава количка, защото от първа ръка информацията е най-добра.
Успех ти желая Hug

# 5
  • Мнения: 23
Да ви кажа аз до сега бутах някак си с Чиполино - пробвах 2 модела...абе евтиното си е евтино. То и детето ми вече поотрасна, но все още се вози на количка, пък и се надявам на второ някой ден...та съм решила да направя тая инвестиция за по-хубава количка. И като разглеждах май Graco най ми допаднаха...Chicco не ми харесват, Peg Perrego са ми много ръбати, Quinny са ми много извънземни...и така. А иначе за 1000-та лева - и на мен ми идват много. Още повече като знам, че в Америка заедно с кошницата за кола тая количка е 150 долара. Айде - Америка е много далече, но пък в Гърция е 250 евро. Има разлика. И сега се опитвам да събера мнения дали на пактика са удобни колички. Изглеждат ми широки...

# 6
Здравейте мами,
Аз очаквам второ бебче през м. май тази година и с таткото сме поръчали количк Graco Bermuda от Щатите. Хареса ми много в сайта им, а и има как да ни я донесат до заветната дата. Някой ползвал ли я е досега и какво ще каже. Притеснявам се, че кошчето за кола, което е до 6м, ще го ползваме до есента и не знам дали зимата ще ни върши работа количката. Иначе е от техните Травел систем

# 7
  • София
  • Мнения: 2 844
Ползвам Graco Spree, доволна съм, маневрена е количката, не е много лека обаче, но все пак е комбинирана. Имат много добър сървис, поне в Пловдив. Според мен си струва инвестицията.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 017
Щом ти е поотраснало детето не е ли по-добре например graco mosaic да вземеш....

# 9
  • Мнения: 1
виждам, че темата е стара, но да споделя че и аз имам опит с този модел на Graco - много съм доволна и в момента даже я продавам. мислех че веднага ще я вземат, защото я давам и на хубава цена, но явно мамите в момента не търсят употребявани колички.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 7
Съгласна съм с теб. И аз ползвах този модел на Грако, страшно съм доволна, имаме и столчето. Но също за сега не мога да я продам, въпреки че е в отлично състояние и мислех, че бързо ще я вземат. Както и да е, количката е супер. Сега сме с Мозайка, също съм доволна, но не колкото от Куатро-то.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 017
Според мен не ги взимат бързо защото - като цяло количката си е тежка, не се върти нито коша, нито дръжката (това по необяснима за мен причина, спира безумно много бъдещи майки от покупка на нещо добро) и защото цната,(не знам точно по колко ги продавате, но все пак) дори и намалена от новата надали е съвсем минимална....а и не са особено популярни у нас като че ли...
а и по принцип при продажбата на по-едри и скъпи неща си се иска търпение....

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 17:35 от Angel_Dust

# 12
  • София
  • Мнения: 2 844
Аз ползвах Грако Спри, продавам я, но наистина не се продава лесно, не мога да си го обасня това по никъкъв начир, а иначе от марката съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт