Лекцията за кърмене на близнаци (д-р Анета Попиванова,МД,26.01.08)

  • 3 022
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 12 221
Но на 26-ти януари организираме в МД София лекция за бъдещи мами, които имат индикации за преждевременно раждане или в последствие отглеждане на бебче с ниско тегло (едно или две такива). Д-р Попиванова ще води лекцията, а самата лекция ще е насочена по-скоро към запазване на лактацията и кърмене на дете, отделено дълго време от мама. Изобщо за спецификите в БГ болниците, какво може да се очаква и да не се очаква от персонала... Такива неща Grinning
Единствено имам молба да ми кажете ако някой иска да присъства, защото кабинетът не е много голям и трябва да се подготвим Hug

# 1
  • Мнения: 2 950
Ами аз мислех да дойда, обаче като гледам май не ми е там мястото. newsm78 Нито съм бъдеща мама, нито сме с нико тегло, така че ще разчитам на теб да ми разкажеш, ако има нещо ново, което не си ми казала до сега! Hug Определено ми помагат твоите съвети, така че ти знаеш най-добре какво да ми разкажеш от срещата! Hug

# 2
  • Мнения: 471
Aми да си кажа и тук, че имам намерение да дойда. От 10 часа ли беше? И къде - в кой кабинет, място на срещата Simple Smile ако може да ми кажете, че в МД ще взема да се изгубя.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 221
  Аз нямам повече информация от вас, но обещавам да помоля мамите организаторки да отговорят на въпросите които ви интересуват.
 

# 4
  • Мнения: 4 302
С радост ще дойда!

# 5
  • Мнения: 25
И аз съм там!!! само чакаме допълнително инфо за часа и точното място Simple Smile Simple SmileSimple Smile !

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много се радвам, че имате такъв интерес, момичета Hug
Заповядайте на 26.1 от 10 ч, на 8.етаж на Майчин дом. От централния вход влизате направо, стигате до асансьорите, отивате на 8.етаж и като слезете от асансьорите, тръгвате вдясно - намирате къде пише Неонатология и се събирате там, кабинетът е в коридорчето, но не е обозначен, така че е най-добре да се съберете накуп (има къде да се седи и да се изчака) и ще влезем всички заедно Grinning Ако някой закъснее, може да звънне на тел на кабинета по кърмене и ще излезем да ви вземем Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 12 221
  Хедра, благодаря ти много. А телефончето е?

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Телефонът е 0896 418 488 - можете да си го запишете, тъй като на него по всяко време можете да получите помощ и подкрепа за кърмене (телефонът е достъпен за цялата страна) и дори да уговорите среща наживо (за съжаление само за майките от София засега), ако се налага Grinning

# 9
  • Мнения: 4 302
Заедно с мен ще дойде още една бъдеща мама на близнаци  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 12 221
  Вера добре че си писала, аз съвсем бях забравила че е сега, честно да си призная. Хайде да се разпишем всички, които ще дойдем със сигурност.
  Аз обаче не искам да ме снимат!!!

# 11
  • Мнения: 7 640
  Вера добре че си писала, аз съвсем бях забравила че е сега, честно да си призная. Хайде да се разпишем всички, които ще дойдем със сигурност.
  Аз обаче не искам да ме снимат!!!

трябва да ти плащат вече на теб Grinning, разпознават ли те по автобусите Hug

# 12
  • Мнения: 471
Пак да кажа - идвам, искате ме или не Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 12 221
  Eми не слава богу, разбирам да изглеждах като Мишленце, но аз хич не се харесвам и отделно се притеснявам пред камера, та изобщо не искам да участвам. Обикновенно се съгласявам в краен случай.

# 14
  • Мнения: 4 302
Момичета, в априлската отчетна е писал мъжът на hrispi. Тя миличката е в МД за задържане и едва ли ще има възможност да дойде за лекцията, защото не й дават да става.

Общи условия

Активация на акаунт