Аюрведа?

  • 861
  • 8
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте!
Имаме идея да подарим на майка ми, която живот и здраве през март ще стане на 50 год, една аюрведична програма и по точно - "Хармонизиране дух-тяло"  - http://www.ayurveda-bg.com/?href=programs
Въпросчетата ми са - Някой посещавал ли е тези програми? Доволни ли останахте? Заслужават ли си?
Питам, защото не искам да остане евентуално разочарована от подаръка си!
Благодаря ви!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 761
Не мога да ти помогна с инфо,но линка е интересн.Като имам пове4е време 6те го прегледам подробно.

# 2
  • Мнения: 532
Не съм посещавала този център,но ми се струва страхотен подарък.
Преди време бях гледала "Искрено и лично" посветено на някакъв Аюрведа център,вероятно този-едва ли  са кой знае колко.Звучаха убедително.
Дано и хареса  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 532
Сега като разгледах сайта не ми стана много ясно какво точно включват програмите и как стои въпроса с храната....
Ще бъде супер ако се включи някой,който ги е посещавал.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, точно за тези гости в предаването на М.Ангелова става въпрос! За тази програма има в пакета включено - "петкратно хранене – балансиран ниско енергиен хранителен режим", поне така пише в програмната листа.  Wink

# 5
  • Мнения: 2 761
Да...гледам 4е от днес до 13-ти има и семинар... за холотропното ди6ане.

Само извинете каква е тази храна за 3 дневен семинар от 220лв?!Уж се обу4аваме на древни техники,а плюскането е като за световно. Shocked

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ето я програмата за цялата 2008 година - http://www.ayurveda-bg.com/?href=priem
Цените на програмите са завишени, защото щели да се местят в по-луксозен хотел в Банкя.  Wink

# 7
  • Мнения: 2 761
А,и те на бизнес са го ударили.Има хора,които искат да се лекуват с това и едва ли биха си позволили тези цени..Но явно те не са им в контингента.

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз не мисля, че цените са им скъпи. Все пак всичко е включено в пакетната цена - нощувката, храната, както и всички процедури! Престоя е в луксозен хотел,а не в някаква клиника, така че няма как да е евтино май.  newsm78  Wink

Общи условия

Активация на акаунт