www.promod.fr- 17

  • 14 712
  • 504
  •   1
Отговори
# 45
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
 smile3506 напазарихте и сега спите,а?

# 46
  • Мнения: 9 095
Ели, аз съм тук, ама не се показвам щот ще ме разстреляте Tired сега въобще не отварям сайта.... снощи пробвах с карти на ПИБ, Пиреус и Пощенска банка, от 2 комптъра... Tired

# 47
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Ели, аз съм тук, ама не се показвам щот ще ме разстреляте Tired сега въобще не отварям сайта.... снощи пробвах с карти на ПИБ, Пиреус и Пощенска банка, от 2 комптъра... Tired
сайта и при мен не работи.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, и при мен също не се отваря! Peace

# 49
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
мислите ли,че скоро ще пуснат пролетни обувки newsm78

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Мисля, че най-късно към края на месеца или началото на другия трябва да пуснат пролетни обувки!

Като гледам от ботушите също няма номера и скоро няма да имат какво да продават.... Joy Wink

# 51
  • Мнения: 9 095
дано да пуснат, защото и аз искам да си купя, а вече си знам със сигурност че там са хубави и няма да обикалям магазините, ама като преглеждам новата колекция... се чудя защо ги чаках тия намаления, новата колекция е просто страхотна ooooh! а се радвам че и при вас не се отваря, поне знам че проблема не е в моя телевизор, но явно нещо са изпушили защото от вчера е тръгнало така.. дано поне се оправят ooooh!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз пък ужасно малко неща си харесах от новата колекция....Не знам защо....сигурно заради сагата с якето ми се пречупи спортния дух за пазаруване......Няма да е за дълго - доколкото се познавам!
Аз още не съм си пазарувала обувки от Промод! newsm78

# 53
  • Мнения: X
Аз вчера пуснах поръчка, за около 200 евро, мина веднага и веднага ми пратиха мейл - картата ми е Виза класик на ПИБ.

Поръчах си още едно кожено яке - сайта не се отваря да ви го покажа, ама ако се сещате черното кожено, което зеленееше малко.

Май намалят още някои неща в момента Simple Smile

# 54
  • Мнения: 7 186
И на мен не ми хареса много новата колекция, не че съм я разглеждала много обстойно де, то с тия постоянни проблеми в сайта напоследък Rolling Eyes Днес и при мен го няма, дано да го оправят по- бързо Hug

# 55
  • Мнения: 9 095
ааааа вече съвсем ме побъркахте, значи само при мен не става Tired и моята е виза класик на пиб Tired сега ще им пиша пак да не би да има проблем с акаунта нещо Tired

# 56
  • София
  • Мнения: 4 146
И аз не мога да отворя сайта. Вчера имаше номера от едни обувки като гуменки.

# 57
  • Мнения: 196
Аз нямам проблем със сайта и сутринта си работеше и сега също  Rolling Eyes.

# 58
  • Мнения: 7 186
Да, вече се отваря Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 1 476
момичета, само да ви кажа, че след малко ще пусна поръчка /ако сайта се е оправил/. Ако някой много иска нещо мога да го включа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт