Преди и след...

  • 3 778
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Ако има такава тема се извинявам предварително.
Идеята ми е позаслабнали успешно мами да разкажат историята на своето слабеене. С коя диета по колко килца -първата втората седмица, как запазват форма и така.
Пък ние пухкавите ще се нахъсваме и ще ръкопляскаме.
Поздрави на всички!   bouquet
Пак казвам - ако има подобна тема моля моделаторите да се погрижат.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 09:12 от Sissi_82

# 1
  • Мнения: 533
Сиси, привет Hug Засичала съм те по други темички и си много симпатична, та бързам да отговоря   Wink Не съм мама, но съм имала доста килца за сваляне, та започнах от октомври по-сериозно от 53-54 кг и нагоре, с йо-йото и тн. А повечето момичета знаят, че малкото кила дори се свалят по-трудно Whistling Та моето решение беше една седмица само плодове и зеленчуци Peace и след това РХ, прочети в нашата темичка и те уверявам, че ще прочетеш точно колко са свалили мамите, без да гладуват, без да ограничават нито въглехедрати, нито алкохол и тн. Става по-бавно, но славно Hug и най-вече си е начин на живот  Peace  Успех, миличка  Hug
П.П. В момента лентичката ми показва резултата, задържам го вече втори месец, без проблеми  Peace

# 2
  • plovdiv
  • Мнения: 112
здрасти ,хубава темичка...да ти кажа честно аз снощи докато преглеждах форумчетата страшно се впечатлих от резултатите на ''дюкянките''  bouquetима тяхни снимки от преди и след като са се захванали с тази така наречена диета..доста са впечатлиаващи аз лично много се нахъсах...поздравявям ми га за което... Hug но и рицарките на бялото кантарче са също толкова добри гледах таблицата им и там резултати Simple Smileот добри по добри.да си пожелаем подобен успех ,аз лично от 4 дни имам вело..за което благодариа на поци ,че ме амбицира да си взема.и се опитвам да спазвам нисковъглехидратната диета като не премахвам плодовете ям по два на ден но не и след 18.00часа Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 376
Ами да се запиша и аз.Качих много когато бях бременна-  22 кг.
Сега година след това съм -27 кг. и се боря да сваля още 5.

По принцип залагам на РХ,но започнах да виждам резултати реално след като спрях да консумирам млечни продукти.Не го направих заради диета,а просто защото вече не ми харесват,не смятам,че са полезни и т.н.
При мен нещата са малко по различни,защото не консумирам месо и риба от много години,яйца от близо две и сега от около година спрях и млечните.Е,хапвам понякога,но много рядко-около 1 път месечно,но се убеждавам все повече,че това не е храната,която обичам.
Значи аз съм типичен пример за това,че може да слабее и когато консумираме въглехидрати.С изключение на плодовете,зеленчуците и ядките,реално погледнато това е основната ми храна-картофи,ориз,варива,паста,хляб/но не бял рабира се/.Обичам и мазничко Mr. Green-салатата да е повече зехтин или олио.Сладко много рядко ям,кафе пия доста.
Хапвам си доста,изобщо не се и ограничавам,но така комбинирам храните,че да не е вредно.Не следя часове-ям когато съм гладна и когато малкия ми даде тази възможност  Mr. Green
Както писах в една друга тема вече-за един ден изяждам огромна купа от салата зеле с моркови и доста картофена салата,но това не ми се отразява на кг-те изобщо.Или пък си правя сандвичи от черен хляб със зехтин,листо от маруля и домат.И мога да изям много от тях-пак не качвам.
След толкоз лутане Crazy открих своя начин на хранене.Мисля,че най-важно е всеки да се храни така че да не се чувства първо гладен през цялото време и второ и по-важно е да не чувстваш,че се ограничаваш по някакъв начин,защото това те кара да мислиш за храната през цялото време и всяка диета е обречена или след нея настъпва "опустошението на хладилника" Simple Smile
Спирам,че много дълго стана,желая успех на всички с борбата с килограмите Hug

# 4
  • Мнения: 2 336
Добре ми действате! Като се сетя за шоколада ви препрочитам и се спирам.

# 5
  • Мнения: 533
Сиси, като ти се прияде сладко, добре е да имаш под ръка някой плод или сушени сливи, или фурми Simple Smile, при мен действа безотказно Peace Друго правило ми е вечер да хапвам повече месце и салатки  Wink и гледай да е преди 8часа Peace Спортуваш ли нещо, или покрай калпазаните нямаш време Thinking  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 336
Sladune, в процес на търсене на най-доброто за мен съм. На вън не мога да излизам по обективни причини. Та за това се информирам тук.
Но мотивацията е по добра от всичко друго.

# 7
  • Мнения: 20
ох леле ,болезнена тема за мен са кг-те......и на мен ми трябва някаква мотивация,например любовник . smile3508......ама няма как. smile3511..побърквам се в къщи...по цял ден....и велоаргуметър си взех и все тая.....надявам се като тръгна на работа нещата да се подобрят...психически не мога да се настроя ....
ще следя темата да видя какво ще предложат мамите smile3508

п.с. ..но съм и голям чревоугодник,признавам без бой newsm47

# 8
  • Мнения: 1 432
Ах,много хубава тема .............не ви чувам да се хвалитееееееееееееееееееееееее  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 903
Записвам се за стимул. Страхотна тема Peace За съжаление още не мога да се похваля, но някой ден.... Laughing

# 10
  • Мнения: 2 336
Реших да смена заглавието на темата, белкем някой се излъже. Ние и на снимки ще сме доволни.
Не се стискайте де...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет нуждаещи се от стимул Grinning
Започнах преди година и половина от 90кг, за една година паднах на 70(на аватара ми съм толкова)
Но за половин година върнах 5,а по празниците (ноември-декември) качих още 3
Сега разкарах празничните,остават миналогодишните 5 и още два от първоначалната цел
Всичко стопено е с ВМ-НВХ и спорт

# 12
  • Мнения: 903
Браво Tonimirkata, страхотни резултати. На аватара изглеждаш прекрасно, сигурно си доста висока. Все повече се убеждавам, че ВМ-НВД е една от най успешните, затова си избрах нея Peace Успех ти желая в смъкването на останалите 5кг. Praynig

# 13
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Браво Tonimirkata, страхотни резултати. На аватара изглеждаш прекрасно, сигурно си доста висока. Все повече се убеждавам, че ВМ-НВД е една от най успешните, затова си избрах нея Peace Успех ти желая в смъкването на останалите 5кг. Praynig
Всъщност останаха 7, но лека-полека до края на 2008 и тях ще махна
Висока съм, но голяма част от килограмите ми са мускулна маса, а не мазнини-а това става само със спорт и нисковъглехидратни храни.
Диди, ти пишеше в РХ, помня те Grinning, ако имаш въпроси,относно ВМ НВХ ела в темата и питай, ако имаш нужда от примерни менюта мога да ти пусна моите на ЛС с всички сметки- за по-лесно "внедряване" в режима

# 14
  • Мнения: 903
Да, много ми харесваше РХ, само че имам инсулинова резистентност и трябва да се ориентирам към ниско въглехидратен режим. Да мисля скоро да се включа и във вашата тема. Ако не те притеснява прати ми менютата си Hug Ще ми бъде по-лесно наистина.

Общи условия

Активация на акаунт