МЕНЮ за дете до 2 години

  • 2 650
  • 10
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
 newsm78  кажете ми какво правите за хапване на мъничетата ви че вече и аз не знам. Thinking

# 1
  • Мнения: 7 830
На тази възраст, а малки изключения, ядяха това което и ние.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Супа топчета,пилешка,картофена,ориз с тиквички и моркови,млечна супа грис,доматена супа с грис,картофи с грах.Абе с една дума каквото за нас,това яде и той.

# 3
  • Мнения: 3 367
..всичко без мед,ядки,шоколад,ягоди,салами разни,свински пържоли, пържено каквото и да е , боклучки тип чипс и зрънчо и силни подправки
..ядат сандвичи 2-3/седмица за обяд или вечеря,иначе супа или ядене,за закуска-овесени ядки,плодове,кис.мляко с бисквити
..не давам 1,2 и 3то,нито на тях,нито на нас,има 1 ядене,салата и рядко десерт
*
тази седмица
закуски м-у яденето не давам много,но се случва банан,сухи плодове,мляко,сирене на клечка..
след всяко ядене им предлагам плод,понякога ядат
салата с всяка вечеря има на масата
пон -о.  пиле каша / в.адокадо,сирене,мляко,тоуст,телешко на парченца
вт  о-  кроасан с кашкавал,и ябълково пюре / в. супа зеленчукова
ср. о.телешко с картофи / в/ пилето каша
четс. о. супата зеленчукова с добавен ориз и малко пиле / в. пуйка и сирене на печен сандвич
петък о. картофите от телешкото останали на пюре с много кашкавал / в. макарони със сирене
съб. о.китайски ресторант в./ ориз със зеленчуци шарен
нед о. супа крем от карфиол с хлебчета и пуйка / в.сандичи с фастъчено масло(от 20м давам) и сладко

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 14:38 от anette1104

# 4
  • София
  • Мнения: 980
..всичко без мед,ядки,шоколад,ягоди,салами разни,свински пържоли, пържено каквото и да е , боклучки тип чипс и зрънчо и силни подправки
..ядат сандвичи 2-3/седмица за обяд или вечеря,иначе супа или ядене,за закуска-овесени ядки,плодове,кис.мляко с бисквити
..не давам 1,2 и 3то,нито на тях,нито на нас,има 1 ядене,салата и рядко десерт
И ние така, обаче мойто дребното много лакомо, та има мааалки изключения от правилата.

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681



 Готвех му манджи за възръстни без да включвам тлъсти меса и пикантни подправки.Взимаш една готварска книга, заплюваш си нещо и ти се решава проблема.Ако има запръжка ще задушиш и това е.

  Синът ми признава само млечната закуса което ме радва.На обяд яде готвено, вечер набляга на салатите.Преди заспиване изпива 300мл. прясно мляко, готвенето не е толкова сложно.

# 6
  • Мнения: 36
яде почти всичко , което и ние

# 7
  • Мнения: 2 613
Вече яде каквото ядем и ние,с малки изключения,разбира се...

# 8
  • Мнения: 967
На тази възраст моята ядеше само крем супа картофи, спагети и корнфлекс с прясно мляко. #Crazy и пиеше само сок от ябълки - спомням си, че бях обезумяла.

# 9
  • Мнения: 104
А какви салати предлагате през зимата. Аз се сещам само за зеле с моркови.

# 10
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
На тази възраст моята ядеше само ..... и пиеше само сок ..... спомням си, че бях обезумяла.
аз съм същата,нищо не иска да яде-а в последно време дори най-любимото и /супа/...... нз какво става-зъби ли ще е   smile3515 smile3511 smile3518 smile3506

Общи условия

Активация на акаунт