power plate

  • 85 324
  • 227
  •   2
Отговори
# 15
Това,че след тренировка се чустваш зле е много индивидуално, и е само първия път.След това се чустваш перфектно.Тренировките са по 15мин и ефекта без преувеличение е като след супер фитнес тренировка.За мен това е уред за хора на които не им се спортува,или нямат време за спорт,но искат да изглеждат перфектно. Иначе дискомфорт може да има само на първата тренировка.

# 16
  • Мнения: 170
аз също ходя на тренировки от два месеца и всички казват, че разликата е поразителна - стегнах се в зони, за които не съм си и мечтала. Наистина си струва!

# 17
  • Мнения: 14
stanisa, къде тренираш на Power Plate в София  ?

# 18
  • София
  • Мнения: 327
Такъв уред има вече в  дамски фитнес клуб "Феерия" на ул.Казбек.

# 19
  • Мнения: 129
вдигам темата с въпрос

има ли такъв уред някъде из лозенец или близките до него квартали?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 039
Да попитам-някой посещавал ли го е достатъчно време, да сподели впечатления, моля!  Hug Освен за тонус, върши ли работа за обиколките?

И ако може-актуални салони, в които го има.

# 21
  • Мнения: 304
aunt Ogg , не покривам точно изискванията, тъй като вчера беше втората ми тренировка с уреда, но като човек, който е посещавал и фитнес зали мога да кажа само 1 нещо--след 20-25 минути на уреда аз се чувствам като току що излязла от залата след нормална едночасова (че и малко повече) тренировка. В момента самата аз си правя експеримент с Power Plate, така че след още 3 седмици ще кажа резултатите от експеримента. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 039
Благодаря! Ще чакам и след 2-3 седмици да се включиш.  Hug

А къде го има този уред?

# 23
  • Мнения: 129

и колко струва една "тренировка"? цената на минута ли се определя?

имам една молба - може ли да опишете по-подробно какво представлява този уред, както и какво представлява самата тренировка?
благодаря!

# 24
  • Мнения: 1 165
А някой знае ли във Варна къде го има?

# 25
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
Здравейте, някой знае ли от каде може да се за купи такъв уред за домашно ползване  и колко струва?

# 26
# 27
  • Мнения: 677
Писах, писах и го изтрих!
Сега накратко, и отзад напред.
Мадона и насън да я събудиш, няма да спомене марка или продукт, за който предварително не й е платено - респективно и много други.
Аз ходя в студио, където има такъв професионален, и мога да кажа, че единственото нещо, което прави добре, е масаж на д..то и краката.
Уражненията не са трудни, а са неприятни заради вибрирането.
Като допълнителен уред става, но за основен не бих разчитала на него.

да допълня само, че този за домашно ползване, ще става за закачалка само

# 28
  • Мнения: 3
изчетох много компетентни и некомпетентни изказвания относно уреда пауър плейт. пиша от личен опит.вече повече от 2 месеца тренирам на този уред.имах 3-4 излишни килограма.с много малки лишения,по скоро с правилно хранене и тренировките ги свалих.а относно стягането и оформянето на тялото нямам думи.просто тялото ми няма нищо общо с това което беше.преди съм ходила и на фитнес и на каланетика и на тае-бо...такива резултати не се постигат дори и с години,а с този уред виждам как формите ми се променят с всяка изминала седмица.няма травми,няма дълго висене по залите.иска се малко търпение и разбиране на нещата.относно целулита-няма го.какви ли не мазила и процедури използвах,никакъв резултат.а с тези тренировки се стапя и изчезва.всички които познавам и тренират на този уред споделят едно и също.невероятен тонус и енергия,страхотно настроение и абсолютен здравословен ефект.оказа се че процедурите с пауър плейт лекуват доста заболявания.използва се за физиотерапия и рехабилитация.с доста от посетителките на салона си коментираме резултатите,всички са във възторг.има и такива които казват че са загубили доста сериозни заболявания като плексит,костни заболявания,дори заличава на рзширени вени и т.н...изключително много неща,за които там те осведомяват,но и вече са изпитани от нас.аз започнах от чисто любопитство,видях страхотните резултати,видими са промените на тялото ми,и това вече е моя спорт.няма друго такова занимание което така да стяг кожата,моя корем вече не виси.за 2 месеца аз си видях пресата,така наречените плочки на корема.а в залата от коремни преси плочки не видях,а само болки в кръста.горещо препоръчвам тези процедури. сами ще се убедите в казаното от мен.единствено желая да бъда полезна с тази информация на тези които се интересуват,а не знаят какво точно се постига с този уред.в интернет има интересна и полезна информация.има и такива които отричат уреда,но това са хора които дори и не са го пробвали и не знаят действието му.няма как да отричаш нещо,което не познаваш.само тези които го използват ще ви потвърдят наистина вълщебното му здравословно и козметично и всякакво най-добро действие. ако има някой който тренира и има още информация,ще се радвам да контактуваме.успех на всички които искат да изглеждат и да се чувстват добре!
 

# 29
  • Мнения: 3
Космически фитнес вталява звездите
Стинг, Джулия Робъртс и Ивана Тръмп са луди по вибрациите


Секретна руска разработка прескочи Желязната завеса и е новата мания на звездите. На Запад тя е известна като "Пауър плейт". Мадона, Стинг, Джулия Робъртс, Клинт Истууд, принц Чарлз, принц Албер от Монако, Дитер Болен от "Модър токинг", Ивана Тръмп, Антъни Хопкинс, мениджърът на Михаел Шумахер - Вили Вебер, са сред дългия списък на знаменитости, които си падат по модерните тренировки. Те са определяни още като упражнения за мързеланковци или за много ангажирани хора.
За уреда се казва, че 10 минути "тръскане на сланинки" се равнява на час и половина усилено вдигане на тежести и потене в залата.
Мъдрото решение за ленив спорт принадлежи на братушките. Руснаците са го разработили за техните космонавти, които се изправили пред проблема с атрофията на мускулите и костите с удължаването на полетите. Изобретателят е Владимир Назаров и проектът десетилетия е бил секретен. След космонавтите първо го тествали върху балерините на Болшой театър, които имали подобен проблем. Те с напредването на възрастта получавали изтъняване на костите.
През 1989 г. светът научава за тези секретни дотогава тренировки чрез вибрации. Гуус ван дер Меер, холандски треньор по физическа подготовка, купува технологията през 2000 г. и я развива за фитнес занимания. Уредът получава името "Пауър плейт". До 2006-а той ръководи компанията, навлиза в Щатите. Успява да продаде уредите си и на НАСА, които също имат подобни разработки.
Най-добре е да се работи върху машинката с личен инструктор. Един от най-известните треньори е шведът Никлас Ларсен, по чиято веща инструкция вае тяло самата Мадона. Той беше у нас, за да разясни качествата на новата фитнес тренировка.
Машинката има няколко разновидности. Новият писък на модата е портативният вариант. "Мадона си я слага в кутия и си я носи навсякъде, където шета из света. Стинг купи 10 за себе си и за музикантите си, когато са на турне, да не излизат от форма", разказа още Ларсън.
Той също е имал предизвикателства в работата, но за щастие успял да ги надвие. "Веднъж имах "ученичка", 150 кг беше, успя да стопи за 4 месеца 22 см от талията си. И си промени начина на живот въобще - стана взискателна към храната, дрехите, излъчването", спомня си той. Друга жена пък била паднала от кон, имала травма на гърба, била неподвижна, но се изправила след броени месеци. "Има и лечебен ефект. Парализирани хора се раздвижват заради вибрациите, които размърдват мускулите", твърди Никлас.

Общи условия

Активация на акаунт