Трайна фотоепилация

  • 2 038
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
искам да ви попитам,правила и си е някоя от вас трайна фото или лазерна-не знам как точно как се казва - епилация на краката и колко струва? Heart Eyes
Само една ли е процедурата или няколко?

Мерси Simple Smile

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 15:29 от mamma_mia

# 1
# 2
  • Мнения: 1 505
Един приятел ходи тук в Испания да си прави фотоепилация под мишниците,но за пълното махане на косъмчетата са нужни 3-4 посещения,от него знам,че е скъпо и самата процедура понаболява мъничко.Ако някой е пробвал да ти отговори защото аз не съм.

# 3
  • Мнения: 1 417
Има около 10 теми по въпроса, пусни  търсачката Wink

# 4
  • Мнения: 2 936
малко соленичко излиза...подмишници 40-50 лв.за процедура,за траен резултат 5-6 пъти !!!след това по веднъж,два пъти годишно-профилактично!това за фотоепилацията.

# 5
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
На мишници и триъгълник имах пълен пакет (6 процедури за всяка област), направих и 3 на краката.
Имам минимален растеж (почти една година след процедурите), на краката като че ли най-добре ми подейства, като се вземе предвид, че най-малък брой процедури съм правила.

# 6
  • Мнения: 3 410
В салона в който ходя една процедура за подмишници е 30 лв, почти месец след първата процедура, имам израснали косъмчета, но много, ама много нарядко. Ще докладвам по-нататък. И няма никаква болка, само много леко затопляне.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
В салона в който ходя една процедура за подмишници е 30 лв, почти месец след първата процедура, имам израснали косъмчета, но много, ама много нарядко. Ще докладвам по-нататък. И няма никаква болка, само много леко затопляне.
А ти къде ходиш?

# 8
  • Мнения: 3 410
Във Варна, апарата е от ново поколение , ще взема да питам козметичката къде в София има такъв и ще ти пиша.

# 9
  • Мнения: 3 695
след втора процедура съм и за сега съм доволна ще видим по нататък

# 10
  • Мнения: 5 639
Има ли изобщо такава процедура "трайно обезкосмяване "и за колко време е трайно?

# 11
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Има ли изобщо такава процедура "трайно обезкосмяване "и за колко време е трайно?

Е, идеята е, че е завинаги, но може би са нужни около 10 процедури, за да спрат да растат напълно. Зависи от косъма, предполагам...

# 12
  • Мнения: 1 679
Не съм си правила, но четох за PTF технология за фотоепилация - в Арена на красотата - потърси повече инфо за нея Peace

# 13
  • Мнения: 240
Кажи повече за нея

# 14
  • Мнения: 1 540
Има ли изобщо такава процедура "трайно обезкосмяване "и за колко време е трайно?

Е, идеята е, че е завинаги, но може би са нужни около 10 процедури, за да спрат да растат напълно. Зависи от косъма, предполагам...

Не, че спират да растат. Просто излизат по малко и на рядко.

Общи условия

Активация на акаунт