С документи и чанта в ръка , отивам ФЕВРУАРЧЕ смело да родя !!!

  • 16 341
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Честита нова тема!
Джой, пожелавам ти да си най-щастливата булка утре! bouquet
Дар, лек път и леко раждане, ще чакаме добри новини! Hug
Готи, страхотен подарък! Hug
За Инфакола - Благун не е имал колики, но с второто не знам дали ще ми се случи това щастие отново, ако се организирате и аз ще се включа.
Сън Дей, искам си бебето при мен от първата минута! Миналия път изпитах щастието да си гушна бебчето секунди след като го бях родила, целия в кръв и верникс. Усещането е неописуемо! После, веднага щом ме зашиха, го и закърмих. Това са прекрасни мигове и не се лишавай от тях, стига болницата да дава тази възможност.
Аз сега се връщам след консултация. Взех си болничния и го занесох в офиса. Надявам се към април, май месец от НОИ да се сетят за мен  Praynig .
Докторът от ЖК обаче упорито твърди, че бебата изостава и отговаря на 32 г.с. пряко сили, което правело термин 11.03. Другата седмица ще ходя пак да ме гледат (естествено не при докито от ЖК - да видим тази работа наистина ли е така  Confused) Иначе матката била напрегната, това си го знам  Crazy (още съм на Магнерот 3*2 и Но шпа 3*2). Малко се притесних от това за изоставането, но се надявам просто докито да греши, няма да му е за първи път. Иначе си взех направления за кръв и урина и другата седмица пак ще ме боцкат. Утре съм на запис. Днес ми натвърди, че бебето е с увита пъпна връв и беше много горд, че го е открил, та се наложи да му кажа, че знам за това от началото на декември. Иначе призна, че записите ми дотук са добри.

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте от мен!!!
Най-накрая имам интернет вкъщи и Ви пиша  Simple Smile
Аз съм добре,почивам си вкъщи  Simple Smile
Честито на всички родили МАМИ и на новодошлите привет от мен   bouquet
Цял месец не съм влизала тук,но сега като влезнах осъзнах, че не ни остана много.Направо сме си на финала  #Crazy
Да се похваля купихме всичко за бебчо и съм спокойна вече.А да кажа,че в списъка отначало ми променете пола на бебенце,защото не се знае със сигурност дали чакам  момиченце.Да ви кажа при мен ще е изненада.Ходя при двама лекари и единия ми казва,че ще е момче,а другия,че е моминце.Най-важното е всичко да е наред,но за списъка с термините на нашата тема го казвам да се промени.  newsm78
А и ще раждам във втора градска при д-р Калин Калев,виждам че всички сте написали къде ще е щастливото събитие  Simple Smile
Много ми беше мъчно,докато нямах интернет и не можех да влизам тук и се радвам,че се върнах.
Много целувки от мен по големите тумбачета-вече доста големи  Hug  Hug  Hug

# 17
  • Мнения: 543
Благодаря на всички за поздравленията по случай новата придобивка! дано да заснема само щастливи мигове, наистина!

знаете ли какво се сетих: в предните теми обсъждахме взимането на отпечатъци от детските крачета, и тъй като появата на бебетата е много близо и на мен ми се ще след като се появи да му сваля отпечатъците за спомен и се чудех стигнахме ли до консенсус - от къде да купим такъв комплект за сваляне на отпечатъци?!

аз изчезвам на следновогодишен банкет с няколко колеги на Миро, всъщност и мои, и ще пиша чак утре, щото като се върна ще съм много пияна и няма да уцеля клавишите на клавиатурата, пък и ще фъфля..... Joy

айде весела вече ви желая! много прегръдки и целувки!

# 18
  • Мнения: 105
МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА БЪРЗИТЕ ОТГОВОРИ ЗА КАПКИТЕ... Hug
Нашия тати в момента е в Белгия и като се чухме сутринта му напомних да провери за капките там,защото днес се прибират.Оказа се че не само е забравил( нещо нормално за мъжете), ами е загубил и листчето с името .....аз, обаче,също не го запомних Embarassed и затова помолих за бързата ви реакция.... Hug
Както и да е .....в Белгия тези капки ги няма,така че остава само доставка от АНЛИЯ.Ако мама trollipen успее да разучи нещата с пощите - всички тук ще й бъдем адски благодарни и естествено ще си покрием разходите.
Отзивите за тези капки наистина са страхотни....
Наденце - добре дошла отново сред нас Heart Eyes  липсваше ни....

# 19
  • Мнения: 53
Честита рожбичка на мама Зузулина, да расте здрав, силен и умен малкия Борис!!!   bouquet
ESTELITA добре дошла при нас. Аз също имам проблем с хемоглобина и не само по време на бременност, а принципно. Предпоследното ми изследване показа хемоглобин 88 , а последното 1 месец по късно 101 за щастие, защото доки вече си мислела да ме вкарват в болница и да ми наливат някакви системи които щели да ми помогнат да кача желязото. Пиех Малтофер, а сега съм на Ферофологама по 3 пъти на ден - мисля че и двата медикамента са достатъчно ефикасни само дето аз от време на време маи прескачах прием та затова така го закърших. Трябва да знаеш че млякото не позволява организма да усвоява желязото, затова ще трябва да го ограничиш и максимално да отдалечиш пиенето на мляко и млечни продукти от приема на лекарствата за желязо  Peace. Консултирай се с лекаря си и  действай защото за раждането е важно хемоглобина да е висок по моите критерии твоя никак не е нисък, но за докторите нормите за бременна жена са минимум 111.
Аз продължавам да пера на порции и да суша - ужасна е тази гледка на разпънати дрехи из стаята и конденз по стъклата, но няма начин, в този студ е така  Sad
Днес ходихме на покупки в Кауфланд и се поизморих едва поприбрах продуктите и вече бях без сили, а имам толкова много планирани неща, но ще почакат - така във форума ми е добре  Wink
Купих си мисля като за последно и крем против стрии на Мустела, колебаех се дали да не взема и този за след раждане, но той се оказа даже по-скъп около 40 лв. е и за сега го отложих може да се ориентирам за след раждането и към нещо по-евтино като Матерн например -ще помисля!!!
Взех си и лигнин, въпреки че доки ми каза само за превръзки за родилки, но като гледам как масово пишете че е добре да имаме лигнин и аз се запасирах  Simple Smile Мисля да последвам съвета с гладенето му и да го прибавям към багажа.
След много размисли и четене и аз си взех вече преди доста време от продавалника помпа и стерилизатор на Авент! Имах големи проблеми със зърната при опитите си да кърмя баткото преди близо 7 години и сега очаквам такива изненади, затова реших да се подготвя, защото много ми се иска да кърмя. Преди зърната ми направо се бяха разпукнали, кървяха ужасно и беше много боезнено. Допускам че може и аз някъде да съм допускала грешка, но си е и въпрос на физика  Cry Много четох за кърменето от постовете на Мери и допускам че на нея ще и се стори че цялата беда е в неправиния начин на кърмене, но какво ли не опитах тогава и беше ужасно  Shocked
Лек ден мамчета и се пазете в този студ  Hug

# 20
  • Мнения: 674
Искам да ви кажа че Инфакола го има и в Гърция.Моя приятелка ми даде 1 шишенце,което и беше останало,
купувано е от Солун.Така че ако имате начин да си го набавите от там,става.Незнам каква е причината да не
се внася  Thinking , но не от 1 м,ясто съм чувала че е най-доброто .

# 21
ЕДИН СПЕШЕН ВЪПРОС КЪМ МАМИТЕ ОТ СОФИЯ - ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ ТОЧНО Е ТОЗИ НОВИЯТ БЕБЕШКИ МАГАЗИН ДО БИЛА НА БЪЛГАРИЯ???

# 22
  • Мнения: 703
Момичета,стига да е удобно и възможно,бих организирала нещата с капките.Но наистина,първо трябва да се провери могат ли да се пращат по пощата,колко ще струва(защото знам,че колети от Англия идват скъпо) и т.н.Имам сметка за превод на парите,по пощата също става,за тези,които са в София-ще се видим и ще си ги вземат,на останалите-ще ги изпратя пак по пощата или с куриер,кой както иска.Но само първо trollipen да провери как стоят нещата и,щом няма нищо против,може да стане!

Калина,магазин Джъмбо се намира на Бул. България,точно преди Билата там,от нейната страна.Има големи,цветни реклами,невъзможно е да не го видиш!

# 23
Мерси, Злато!  Hug Аз минах оттам миналата седмица, но нещо не съм догледала  newsm78 И тъй като татито иска да ходим, реших да питам

# 24
  • Мнения: 153
Момичета, не съм очаквала чак такъв интерес към капките. Каквото зависи от мен ще го направя с удоволствие. Дори преди малко изпратих до пощата мъжа ми да попита как стои въпроса с изпращането на лекарства. Просто искам да съм сигурна преди да ви обещая:) Ще се радвам ако помогна на бебчетата да се чувстват добре. Самите капки както вече писах не са скъпи. Една опаковка от 50 мл струва 3-4 паунда. Цената на пратката зависи от това колко тежи, но не мисля че ще е много, т.е зависи колко опаковки ще ми поръчате:) Аз мога да изпратя по един колет в София и Бургас примерно, но това ще го уточним след като разбера със сигурност че мога да ги изпратя. Много ще се радвам да съм полезна на всички Hug

# 25
  • Мнения: 140
еха,зна4и трябва да се ограни4и млякото,а аз всеки ден пия мляко.Ина4е бебо е добре,доки ми каза 4е е кам 3кг и отговаряло на 36-37 седмица

# 26
  • Мнения: 62
Здравейте, туко що видях че Зузулинка е родила. Да и е живо и здраво момчето, да порасне голям мъж.
При нас всичко е ОК, днес бяхме на балкана малко с племеника да покара ски и аз реших да се поразходя с тях. Беше мног хубаво и много топло там.
За сега това е от мен, приятен ден на всички, а сега се връщам да ви чета, че много сте изписали от снощи.

# 27
  • Мнения: 8 935
Никой не влиза в чата!
Много сте несериозни!
Нали не ходите на работа вече!
Айде да направим един чат!
ХОП!

 Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТО СЛЪНЧИЦЕ НА МАМА ЗУЗУЛИНА !!!
НЕКА РАСТЕ ЗДРАВО, ОБИЧАНО, ЩАСТЛИВО И ИГРИВО ДЕТЕ!

Прекрасна новина! Честито на щастливите мама и татко!
Отивам да изчета написаното, че откакто съм у дома само спя като мечка зимен сън и не мога да се мобилизирам нищичко да свърша! Голям срам!  Embarassed
Днес цял следобед махам коледна украса... Embarassed

# 29
  • Мнения: 384
 GrinningЗдравейте и от мен. Ей, не ме свърта на едно място. От сутринта съм уличница - обикалях допреди малко по магазините. Повече зяпах Blush. Само две бебешки хавлийки ми е придобивката за пишочко от днес. И една сладка нощничка на калинки и ягодки, ама за мен. Сега със сигурност не ми става, ще я меря впоследствие.
Хич да не ми се оплаквате за сънищата. Мъжът ми беше на работа до късно и го чаках да се прибере, та така до два през нощта. Докато се наприказваме стана три и нещо и оттам като засънувах едни глупости, явно повлияни от темата за секса. Та сънувам, че почваме, ама в стаята има и още една жена (непозната). И мъжът ми вика: "Ми щом е тук, трябва и нея!". И аз, да не изглеждам дребнава, си замълчах, докато я почваше. Това в реалния живот просто няма как да се случи. Само ми пълните главата с глупости Crazy Аз трябва да започна да си записвам сънищата. Такива фантасмагории изсънувах по време на бременността, че съм за някой чичко Фройд Blush.

Общи условия

Активация на акаунт