За желязото

  • 1 250
  • 15
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 1 900
Някой пил ли е по време на бременността сорбифер-днес ми го изписаха,защото има вероятност да края хемоглобина да падне още.Има ли ефект от него?

# 1
  • Мнения: 431
На мен също ми го изписаха,но нямаше особен ефект;повече ми помогна Ферофолгама.Това не значи,че и при теб ще е така,обаче  Peace

# 2
  • Мнения: 9 973
щом са ти изписали-пий Peace

# 3
  • Мнения: 136
Трябва да го пиеш! Малко е гаден вкуса , ама няма как.

# 4
  • Мнения: 27 524
Пила съм, помогна ми. Препаратът се казваше Фероград.

# 5
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
У, много гадно е това. Щом са ти го изписали - гълтай го... Аз пиех от него, после ми наливаха венофер венозно, и като нямаше файда и от двете, изпих и едни ампули Tot'hema, които уж подействаха.

# 6
  • Мнения: 3 356
Щом са ти го изписали-пий.Аз съм със желязодифицитна анемия и през цялата бременност и след това няколко месеца пиех желязо.

# 7
  • Мнения: 2 936
Някой пил ли е по време на бременността сорбифер-днес ми го изписаха,защото има вероятност да края хемоглобина да падне още.Има ли ефект от него?

защо да няма ефект...щом са ти го изписали?! колко ти е хемоглобина?

# 8
  • Мнения: 1 029
аз пих след раждането-тотема и след това малтофер фол.Но ако ми бяха изписали по време на бременността, най-вероятно нямаше да се стигне до желязодефицитна анемия, така че пий си препарата спокойно Peace

# 9
  • Мнения: 3 376
Оффф,изписваха ми какво ли не,но ми бяха ужасно противни тези хапчета.Не вярвам,че и помагат.
Аз заложих на портокали,мед и орехи и много спанак.

И да кажа,че имаше ефект преди да сте ме нападнали Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
щом са ти изписали-пий Peace
newsm10 Няма на4ин-ще гълташ,нали е за здраве!

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз заложих на портокали,мед и орехи и много спанак.
И да кажа,че имаше ефект преди да сте ме нападнали Mr. Green

Не те нападаме  Grinning Само да кажа, че трябва дневно да изяждаш по 3кг спанак за подобни случаи  Grinning

В портокала не знам да се съдържа желязо  Thinking

# 12
  • Мнения: 493
Аз пих феро-фологама(незнам дали съм го написала правилно)и бях доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Щом са ти изписали ще трябва да пиеш. Аз пиех малтофер.

# 14
  • Мнения: 1 900
Аз пих Малофер. Щом лекаря е преценил че има нужда по-добре си го пий. Важно е и за бебето и за теб. Освен че аз бях с нисък хемоглобин по време на бременността сега и малкия е с анемия, незнам дали има връзка, но не си прави шега с тези работи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт