Въпросче за новите карти на Метро?

  • 5 707
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Някой знае ли нещо по въпроса за новите карти на Метро?Пак ли трябва да е на фира или може всеки да си изкара? newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Те досега не са били само на фирма. Мисля, че пак може на всеки, само че сега са със снимка. Срокът за подмяната им е до средата на годината, сега има ужасяващи опашки  Crazy

# 2
  • Мнения: 22 430
На фирма, носиш си копие от съдебното решение и булстат.

# 3
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Само за фирми и лица, които имат Булстат се издават карти. Всеки титуляр има право на четири или пет допълнителни карти.
За физическите лица с Булстат /земеделски производители, адвокати, нотариуси .../ искат само картата Булсат. За фирмите копие от съдебното решение за регистрация и картата. Издават се веднага, само се изчаква да те снимат и да се попълнят формулярите.

# 4
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не е вярно! Отиваш със старата си карта там на място ти правят снимка и ти издават нова отнема около 15 мин.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не е вярно! Отиваш със старата си карта там на място ти правят снимка и ти издават нова отнема около 15 мин.

ан тъй си е.
Дори и на съседката направихме Wink

# 6
  • Мнения: 5 622
Може със старата, но само ако е била на твое имае. Искат там некви данни на фирмата, които ако не знаеш, няма как да с изкараш карта. Ние наскоро си направихме от тия новите и то едва след като старата вече не работеше. Явно малко по малко са отпадали старите, за да мога да се заместят постепенно с нови.

# 7
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Вчера бяхме в метро към обяд и изобщо нямаше опашки, става дума за Метро2  в София

# 8
  • Мнения: 2 481
Съвсем в началото Метро издаваха карти на всички ,после вече само на фирми!Аз отидох със една моя приятелка на която картата беше такава от първите, които не е било нужно да има фирма,на нея и я смениха със нова, снимаха на място и питахме дали е задължително да имаш фирма,Да, но на нейната карта можеше още 4 да добавя и ми направиха и на мен,към нейната!
Ако нямате фирма става и така, със някой познат отивате и ви правят карта към неговата! Peace

# 9
  • Мнения: 101
Благодаря на всички Hug

# 10
  • Мнения: 459
Това означава ли,че няма да мога да пазарувам, ако татко не е с мен, защото той е на снимката на картата, която днес са му издали в Метро?

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Не, не означава. Моята карта е в приятелка, а аз пазарувам с тази ма мъжа ми, която е допълнителна към моята. Досега проблеми не съм имала, че на снимката е мъж.

Това означава ли,че няма да мога да пазарувам, ако татко не е с мен, защото той е на снимката на картата, която днес са му издали в Метро?

# 12
  • Мнения: 17 546
Не съм фирма и нямам Булстат. Картата си беше на мое име и пак си е само на мое име, без фирма. Само ЕГН ми искаха.

# 13
Условията за издаване на картата са все същите, фирма, служители на фирма, свободни професии

# 14
  • Мнения: 487
Някой знае ли от каква възраст пускат деца в Метро? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт