Препоръчайте ми съдомиялна машина!

  • 16 487
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 871
Един бърз въпрос Praynig Като взема миялната, какво да купя освен таблетките за миене  newsm78 Има ли др. препарат или нещо което се прави преди да започнеш да я ползваш newsm78

И какъв е този индикатор за соли Thinking

# 31
  • Мнения: 2 891
Добре де, бутоните не могат да са на панел отвън само заради децата и дизайна, така ли  Thinking
Това не го разбрах? newsm78

Нали едните бутони са скрити -

а другите са на панел, отпред   Rolling Eyes

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Предимството на скритите бутони е, че ако недай си боже ти се развали миялната сваляш цялата вратичка и я мъкнеш на поправка. Ако е с панел отпред първо викаш дърводелец, или впрягаш половинката да отмонтира вратичката  Confused (не се смейте на мен така ми го обясни дизайнерката на кухнята)  Blush
Иначе е несравнимо удобство и че нито деца, нито никой не я пипа докато работи и съвсем си прилича на шкаф   Wink ама един такъв вълшебен шпкаф  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 891
Добре де, като са на панел отпред, не е ли също толкова лесно да отмонтираш вратата?

# 34
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 429
Запис.. И на мен ми предстой такава покупка- за вграждане. И аз много се чудя с панел или не... newsm78

# 35
  • Мнения: 995
Моята е вградена, прилича на шкаф. Ползвах я една седмица и се развали, изписа на дисплея Е4 и блокира Rolling Eyes В упътването пише, е блокира, когато има опасност от преливане- има аква стоп. Сега чакам техника да се произнесе.

# 36
  • Мнения: 2 891
С "мастър рисет" от контакта не се ли оправи?  Laughing

# 37
  • Мнения: 995
С "мастър рисет" от контакта не се ли оправи?  Laughing
Laughing тц
Иначе много хубаво мие, ама карък!

# 38
  • Мнения: 1 417
До имащите `Електролукс`тая миялна мие ли ви чашите? Аз мия само на една програма, че ми е най-кратка 60 градуса, но измита чаша не мога да изкарам  Confused и вече ги мия на ръка Close. Иначе за чинии, тенджери, тави нямам проблеми. Не знам точно какъв модел е, малка е и като я купувахме Бош беше доста по-евтина, не знам защо някой посочи че Електро е по-евтина newsm78

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 702
Искам да се запиша в темата, много полезни неща срещнах  Close

# 40
  • Мнения: 1 303
До имащите `Електролукс`тая миялна мие ли ви чашите? Аз мия само на една програма, че ми е най-кратка 60 градуса, но измита чаша не мога да изкарам  Confused и вече ги мия на ръка Close. Иначе за чинии, тенджери, тави нямам проблеми. Не знам точно какъв модел е, малка е и като я купувахме Бош беше доста по-евтина, не знам защо някой посочи че Електро е по-евтина newsm78

Много ми е трудно да си представя, че ти мие тенджерите и то на кратката програма, а чашите излизат мръсни  Shocked
Как точно ги редиш?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 871
От днес и аз съм с миялна Grinning
Взехме си Аристон 45см newsm78 След голяма чуденица Crazy по удобно ще ми е , а ако преместим кухята след някоя година ще я сменя Wink
Сега ще чакам мъжа ми да я включи и ще споделя  Heart Eyes

Вие използвате ли сол за миене или само таблетки newsm78 А тази течност като веро задължителна ли е  newsm78

# 42
  • Мнения: 23
Запис и от мен. Доста полезни неща прочетох.
Ние приключваме с новата кухня , но за миялна ще трябва да изчакам месец два. Иначе съм се спряла на Електролукс или АЕГ 45 см.

# 43
  • Мнения: 1 303
От днес и аз съм с миялна Grinning
Взехме си Аристон 45см newsm78 След голяма чуденица Crazy по удобно ще ми е , а ако преместим кухята след някоя година ще я сменя Wink
Сега ще чакам мъжа ми да я включи и ще споделя  Heart Eyes

Вие използвате ли сол за миене или само таблетки newsm78 А тази течност като веро задължителна ли е  newsm78

Е хайде да ти е честита! Сега ще се чудиш как си живяла без нея.  Wink Аз все още си спомням с умиление за първия ден, когато ни докараха нашата  Joy Бяхме си оставили една огрооомна купчина мръсни съдове, чак се чудя как се побраха всичките.

По въпроса. Сол не се слага, ако ползваш таблетки 3в1. Тази течност, която е като веро е гланц и е абсолютно задължителна, за да излизат без петна чиниите, но също не се слага ако таблетките са ти 3в1. Само чети внимателно като купуваш, дали това 3в1 означава, че съдържат препарат, сол и гланц или са някаква глупост от рода на тристепенно почистване и тинтири минтири!

# 44
  • Мнения: 96
Изчетох темата с интерес и ми се иска да задам въпрос:
Има ли  съдомиялни за вграждане по-малко от 45 см широчина. За да знам как да процедирам с проекта за кухнята и да напъвам ли майстора да "измисли" някаква дупка за такова нещо?
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт