Вода на 8 месечно бебе!

  • 422
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 491
Здравейте мами, моята дама най после пропи вода, допреди седмица едва изпиваше 5-10гр на ден и то с лъжичка след хранене. Храним се на обед със зеленчуково пюре и следобед и давам безглутенови и безмлечни каши. През останалото време се кърмим на поискване. От вчера обаче и хареса да пие вода и като и предложа може наведнъж да изпие по 30-40гр дори и повече, до преди седмица се чудих как да я накарам след пюрето да пие вода сега пък се питам по колко да и давам.Моля помагайте.

# 1
  • Мнения: 5 393
Кое точно те притеснява в пиенето на вода?
След като и се пие, давай.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Не знам защо се притесняваш, пък и 30-40гр. съвсем не е много. Щом и се пие вода, разбира се, че ще и даваш.
Зори пие от около седмица - баща и я научи да пие от чаша /като големите  Laughing/ . Преди това въобще не пиеше вода, въпреки че, всеки ден съм и предлагала.

# 3
  • Мнения: 236
И аз смятам, че 30-40 гр. не е много, явно детенцето ожаднява от пюретета. Аз на моята госпожица не й давам повече от 30-40 гр., за да има място за кърма, но то детето си показва, ако е жадна - давай й. А сигурна ли си, че го изпива, щото моята само си разлива водата  по дрехите - интересно й е да дъвче биберона

Общи условия

Активация на акаунт