Декупаж (салфетна техника)-14 тема

  • 28 753
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 237
Беладона, не се чуди за кое шише ти говорят. Което и от нещата си посочиш, все ще е перфектно  #Crazy
Закс, какво да ти кажа просто не знам. Все си мисля, че съм наясно,че ще видя нещо страхотно, но като покажеш нещо пак съм неподготвена и  newsm09
dadusq, спри да я пипаш тази чиния, а направи няколко, защото всичките са  Shocked
JuliS, поздравления за страхотните неща   bouquet
Лале, нещата ти се отличават с перфекционизъм и чистота на изработката. Браво, просто си перфектна   love001
Мираж, казала съм ти, че няма да получаваш поздравления от мен, защото просто нямам думи  bowuu
 shoshka, престани да показваш свои неща, защото след като ги видя ме обзема страхотен комплект за малоценност.  Sick
Tomygic, добре дошла в отбора. Страхотно хрумване и много добро изпълнение. Laughing
Да покажа пак мои неща от миналата година. Показвам ги след като ми пратят техни снимки на имейла защото продължавам да подарявам без да правя снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196583&photo=25
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196583&photo=23
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=196583&photo=24
Ако съм изпуснала някой     bouquet

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 11:11 от orkud

# 46
  • Мнения: 278
Привет, момичета Simple Smile
Липсвахте ми много Embarassed  bouquet  bouquet
Толкова съм изпуснала, че няма да има как да го наваксам.
Искам само да ви кажа, че това, което видях е прекрасно (както винаги btw Wink)

Да не забравя, макар и със закъснение

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА Много здраве желая на всички ви, а така също и семействата ви, защото без здраве всичко останало губи смисъл.

Дано имам повече време през новата година, за вас и за декупажа

Ето и нещо от мен, за да не е напразно влизането ми Simple Smile
Обичам ви.....

От тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180675&photo=51 до края.

Моля за мнения и критики. Най-вече критики, моля. Много ще са ми от полза

Simple Smile  bouquet  bouquet

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ЛооЛоо, останаха ми очите в бутилката със зебрата, визитника и табакерата! Страхотни са! Останалите неща също! Поздравления! Правени са с бинт, нали? Или е някакво зебло...?  newsm78 Много, много красиви!   bouquet
Оркуд, ти си нашата царица на картините! Отново красота, нежност...! Поздравления и за теб!  Hug
Дадуся, чинията е страхотна! А, ти с българския език се справяш перфектно!  Wink  bouquet
Джулис, аплодисменти и за теб!   bouquet
Шошка, свещника в действие е още по-красив!  Peace

# 48
  • Мнения: 418
Най-накрая и аз се престраших да участвам във форума. Ето и първите ми опити с трансферна техника:
www.snimka.bg/album.php?album_id=210442

# 49
  • Мнения: 1 402
 newsm09 anetart, страхотни са ти нещата!  smile3501Това сериозно ли е трансферната техника, която коментираме тук?Чак не ми се вярва Shocked
looloo, влюбих се в "зебровата" ти  серия! newsm51
Поздравления и за всички други творящи! smile3525
Аз продължавам да съм от наблюдателите hahaha

# 50
  • Мнения: 1 143
shoshka, престани да показваш свои неща,


orkud,    Laughing  ОК. Спирам   Laughing

А какво да кажа тогава за твоите картини - да ида да се застрелям ли  hahaha

kkaatt, за съжаление свършиха ми яйцата  Sad   Много се надявам сестра ми скоро да намери време и да отиде при жената с яйцата, а тя да ахне и да се просълзи от умиление и да ми изпрати още  Wink

looloo, къде зачезна бе, човек?! Доста отдавна се влюбих в камъка-сакс и камъка цигулка, но с тия зебри, извинявай, издави рибата! Мноооого ми харесаха! Поздравления!

dadusq,  това не е чиния, това е слънце  smile3501

Оооооох, JuliS, ще ида да правя компания на  orkud   Grinning  Много хубаво туй шише! А и чинийте не отстъпват!

Джаста, как ми се идва в Русе, ако знаеш.... Имам една приятелка там, дето не сме виждали от миналия век  ooooh!   (Ако знаеш само колко неща съм си харесала из твоите албуми....  Crazy)

anetart, Охоооооооо, имаме си нов член от висшата лига! Добре дошла! Егати първите опити  #Crazy

# 51
  • София
  • Мнения: 310
mirage72 благодаря ти от твоите уста похвалата направо ми дава сили да продължа да се боря  newsm51 трансфера е направо божествен като изпълнение, ама ти си знаеш, богиня си smile3501 smile3501  love001
JuliS страхотни чинийки браво
newsm09 anetart, страхотни са ти нещата!  smile3501Това сериозно ли е трансферната техника, която коментираме тук?Чак не ми се вярва Shocked
looloo, влюбих се в "зебровата" ти  серия! newsm51
и  #Crazyаз и аз #Crazy
dadusq чиниите са неверотни, онемях
шошка страшен свещник, прелест  bouquet
Tomygic много ти е весел часовника, идеята е супер Peace, продължавай така
Belladona бутилките ти са направо зашеметяващи  #Crazy #Crazy #Crazy Crazy
Лаленце много са ти свежи нещата smile3501
DjastaPrasta много ми харесаха зимните пънчета  bouquet  bouquet
закс влюбена съм в твоя готвач, онемявам и от време на време си го поглеждам да знаеш smile3521
looloo зебрите са разкош newsm53, ама това май вече го казах, но нищо  заслужаваш  bouquet
anetart ама не е за вярване бе жена, това е уникално  #Crazy #Crazy  bouquet  bouquet

Оркуд, ти си нашата царица на картините! Отново красота, нежност...! Поздравления и за теб!  Hug


Дивианче страшни неща, а каничката е върха  Crazy
ох дано да не пропусня някой , ама се замаях то красота, то чудо, ако някой съм пропуснала не е умишлено   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 19:59 от marinap

# 52
  • Мнения: 1 726
Кажете ми, моля, фрост ефекта преди салфетката ли се слага или после?

shoshkata,сигурно съм пропуснала, но какви са тези ситни стъкълца с които си украсила купата?

# 53
  • Мнения: 1 143
shoshkata,сигурно съм пропуснала, но какви са тези ситни стъкълца с които си украсила купата?

Така съм ги купила преди доста време - оцветени са и натрошени, но не порязват

Всъщност за кои точно питаш - съвсем малките или другите, по-големите. И тях съм купувала преди време - стъклото се реже и се пече в специална пещ, има различни големини и форми. Използват се за витражи и други подобни. В момента обаче мисля, че жената, която ги прави има здравословни проблеми и не работи. От нея знам, че в София имало и други такива пещи, но къде.... Thinking  Аз имам още известно количество, но са по-големички и още не ми е дошла музата за тях.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 20:26 от shoshkata

# 54
  • Мнения: 37
mirage72-много ти благодаря за съвета ще пробвам веднага и дано да се справя успешно
Belladona-точно тази бутилка която казваш че е станала по-тъмна много ми харесва Peace
marinap - радвам се че ти е харесал часовникът/има още какво да се желае/
orkud-Добре заварила.Радвам се че успях да попадна тук и ще дерзая по темата.
Ето и едно бурканче от мен http://i035.radikal.ru/0801/03/cbbb9aeb6e1c.jpg

# 55
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро от мен! Направо останах без очи от красотите,които сте показали. Чак ме хваща срам от моите неща.Всичко показано е супер,критики просто не може да има.Ползотворен ден от мен.

# 56
  • Мнения: 167
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
 за трансфера, за произведенията на шоши, за готвачите на закси които са ми любими и на мен
 на всички успешен ден   bouquet

# 57
  • Мнения: 440
looloo зебрената серия е чудесна  love001,критика нямаме ,свършихме я  /дано това не те разочарова   Grinning
Tomygic желая ти успех   newsm10,anetart  да каже как го е издокарала тоя великолепен трансфер   bouquet -не може тъй да хвърля камък и да разбълниква само водата-чакаме  Crossing Arms
marinap благодаря  Hug Flowers Bouquet
shoshkata свщника ти е мечта-мойте щерки онемяха newsm09 smile3501-чудех се и аз какви са тия стъкълца,много красиво седи.Преди време се бях запалила по печенето на стъкло/само то ми е кусур Grinning/-гледала съм как го правят и стават разкошни неща.Но доколкото разбрах пещите са специални-много скъпи и облъчвали/второ тотално ме отказа- имам деца и искам да видя и внуци /.
Желая спорен и усмихнат ден!  bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 237
anetart ,страхотно. Първи опити,а? Wink    bouquet
kkaatt чакаме си снимките  Crossing Arms
looloo, колекцията със зебрите е чудесна.Направо ми спря дъха   newsm09  #Crazy
savina_h, имам фрост, но още не съм го ползвала. Ако правилно съм запомнила слага се след салфетката за прикриване на следите от лепилото.
 shoshkata, ЗАЩО лъжеш  Outta Joint . СПРЯЛА, а ?  #Crazy
Tomygic , дерзай смело.   bouquet

# 59
  • Мнения: 167
чакатйте, защото и аз чакам  и накрая  hit

Общи условия

Активация на акаунт