Зеленце варим- в рокли ще се пременим , 2 тема

  • 15 107
  • 325
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 328
здравейте,чаровни създания!

Fresh Gale ,благодаря за хубавото оформление на темата!
добре дошли на новите зелчици! Hug
съпреживявам резултите ви заедно с вас и ви се радвам много!
малко съм извън диетата,че ми е паднал хемоглобина и ще опитам 6 дена да бъда на диетата на майкъл търманд.е,ако пък отслабна и 6 кг-е-хееее-еее...
но ще ви следя и веднага продължавам с вас!
днес бях на изпит-едва се нацедих в късметлийските дънки-в бедра и ханш се пукаха по шевовете,но по краката леко се бяха освободили,което е успех с моите всекидневни шоколадови прегрешения-и то в слонски дози!но преди 2 месеца ми бяха широки..но...
желая ви слънчев и щастлив ден! Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте зелчици  bouquet Желая мноого много успешна седмица на всички.
Благодаря Ви за куража който ми давате Hug Сега съм на работа и тук издържам без храна и е ясно защо,че то събота и неделя колко пъти се готви.Че закуска, обяд, вечеря, гости е как се издържа и все аз съм в кухнята. newsm64 Кантара не показва "-" но ще видим. От сутринта съм на  2 Coffee и 1 ябълка и няколко солети.Довечера пак готвене smile3511
Е до скоро

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
destini,с теб сме на едно положение почти ,и аз гоня същата цел  WinkНапълни корема със супа и тогава се залавяй за готвене  Simple Smile

Засега удържах фронта за днес,най-много още малко супа или плод ,може и още 1 чайче и това трябва да е всичко за днес  Praynig

За целината - аз като не намеря прясна,слагам суха  Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Запис.Никога не сам правила тази диета, а пък всички много я хвалят та се реших от понеделник(т.е. утре) да я почвам и ще се моля да има ефект newsm17.Започвам от 57кг. да видим до края колко ще свяля.Да ви питам ако я прекъсна преди седмия ден ще има ли ефект,защтото попринцип супи със зеле мн. мн. не обичам Blush

Според моя опит със супата,ако си стриктна би трябвало да има,макар,че ти започваш от малко кг ,защото първите дни са си глад и ако не е супата,аз не бих издържала.После като дойде месото и въобще последните 3 дни са по-лесни и в същност аз тогава намалявам супата до 1-2 пъти на ден и наблягам на месото ,и май затова не свалям по много  newsm78.

# 19
  • София
  • Мнения: 618
 Fresh Gale,napulnix korema sus supa, sgotvix vinen kebap s oriz4e na furna sednax da naxranq mi6lenceto, ami 4e to tolkova vkusno.........posle i torta s bi6koti i ananas napna deteto.Ami slojix nqkolko xapki v ustata Confused sega muja pravi salatka ot zele i taaka za dnes.Kantara pokaza malko pove4e ot 1/2 kg.
 Hug leka no6t

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
Как сте днес ,момичета ? Аз забравих,че днес съм на зеленчуци и хапнах плодове сутринта,но сега съм приготвила моркови .

И аз се изкушавам понякога и кусвам ,или пък като готвя няма как да не опитам ,ама това не е фатално ,важното е да не се намуцкам подобаващо Crazy

Успешен зелев ден  Peace

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 316
Идвам да се отчета, момичета   bouquet
Промяна нямам, зациклям на пустите 83кг. Аз и предния път като правих диетата се стопирах на тях, явно са ми много стабилни. Но продължавам днес с бананите  Grinning
Ако успея до края да преборя тия 83 и смъкна под тях, ще съм много доволна.
Лек ден, зеленца, и пишете как е при вас. Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 618
Привет и от мен  bouquet
Да дам отчет и аз Simple Smile  от сутринта съм на 2 кафета с мляко, 2 банана 2ч. пр.мляко това за сега.Кантара нещо пак немърда само някакви грамчета smile3516  но ще видим. Нещо пак съм  Mr. Green гладна. Чудя се дали противозачатъчните не ми правят проблем и не ми дават да свалям newsm78

Успешен зелев ден Hug

# 23
  • Шумен
  • Мнения: 316
Аз се освиних. Изядох света около себе си. newsm55
Момичета, не правете като мен по 2 дни на плодове, на зеленчуци и смесения ден. Прекалено прегладнях и... Ами те хората много добре са си преценили диетата, за да не е прекалено натоварваща. Утре ще пиша колко съм в +. Няма да се отказвам, че имам пълна тенджера със супа. Ама да ви кажа, втръсна ми вече, макар че аз много си я харесвам супката.
Лека и негладна вечер  bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
mistake, я вземи си почини за малко диетата и след 1-2 седмици пробвай пак.Струва ми се в някакъв календар гледах,че май е нарастваща луна  newsm78 и бая се чудих дали да почвам и наистина все ми е гладно и на мен,а друг път като,че ли по-лесно Rolling Eyes

# 25
  • Шумен
  • Мнения: 316
Благодаря ти за разбирането, Fresh Gale  Hug
Ама как да хвърля цяла тенджера супа? Ще се пробвам и утре. Ако не стане, ще пробвам след седмица.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
 thumbsup 
Да не си преди цикъл  newsm78

може да си направиш последните дни ,те поне са по-вкусни по - не-  гладни ,тъкмо да си задържиш кг.Или пък ако искаш може да пробваш Японско чудо,аз я ползвам за след супата за да мога да задържа кг

# 27
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте и от мен  bouquet
Защо ми се струва, че групата ни намалява Thinking

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 316
А, тука съм още. Grinning
Нямам промяна в кг. и това е добре - наистина ми са стабилни тия 83 кг. Още се мъча да се взема в ръце.
А защо никой друг не пише как върви - успявате ли да сте режимни, как се движат килата и т.н.

# 29
  • Мнения: 4 328
здравейте,момичета!
аз пак съм с вас..не ми се отдават тези диети с месо-от пилешко и риба имам отвращение вече..
и от утре-с вкусната супичка...
аз по край сесията малко ще и сложа повече добавки като кис.мляко и прясно в кафето,но ако това ми са само прегрешенията..
а после ще бъда много стриктна..дано от срам към вас ,изпълня думата си..
прекрасна вечер!

Общи условия

Активация на акаунт